اروپا سرمایه داری چشم انداز است که در rude سلامت. در اکتبر 2018 سرمایه گذاران ریخت عظیم €14.8 میلیارد دلار به بودجه اتحادیه اروپا. به عنوان یک نقطه از مقایسه بین 2005-2008 اروپایی متمرکز جمع آوری کمک های مردمی موفق به شکستن €10bn در هر یک از این سال است. در ضمن 2018 و 2019 شد هر دو رکورد سال برای سرمایه گذاری است.

جدید whitepaper از NetSuite به شما آموزش چگونه به موفقیت در به دست آوردن VC بودجه بازاریابی خود را, آژانس های برجسته روش های مختلف است که شما به احتمال زیاد قادر شیر به این شناور بازار. فرم را پر کنید در پایان این مقاله برای دانلود این گزارش به صورت رایگان.

اولین و مهمترین آن ارائه مشاوره در مورد چگونه شما می توانید مطمئن شوید که آژانس خود را دید و استعداد در واقع تحت تاثیر قرار در طول یک دانه بودجه بشه. اوایل مرحله از VC بودجه, همه چیز در مورد اتصال در سطح انسانی و NetSuite را ارائه راهنمایی های عملی – مانند این که چگونه به ایجاد اولین برداشت خوب از طریق ایمیل و یا بحث در مورد استراتژی آینده خود را در راه است که قرار نیست مردم به خواب – بنابراین شما به نظر می رسد مانند بیش از فقط یک سری از آمار.

با راهنمایی از مدیران (از جمله مبهم و مه آلود است هری کین دهیم و این کارولین عمودی) که وجود داشته اند و انجام آن این است همه چیز در مورد ساخت جمع آوری کمک های مردمی به عنوان بدون درد که ممکن است و نشان میدهد که چگونه سازمان می تواند ایستادگی کردن پیش از بسته. این را می توان از طریق ایجاد یک فرهنگ قوی بیمه های روشن CSR پیام و یا حتی ایجاد یک محیط که در آن کارگران باید واقعی سهام این شرکت که به نوبه خود موجب وفاداری.

آن را نیز نشان می دهد که چگونه NetSuite طیف وسیعی از نرم افزار ها و مدیریت خدمات اجازه خواهد داد که شما را به مدیریت شرکت خود را موثر تر ایجاد یک کانال چند کسب و کار است که در بالا از آن, مالی, بازاریابی, موجودی, و خدمات به مشتریان. با این همه در محل شما قادر خواهید بود به زمین با اعتماد به نفس.

یکی از بخش های کلیدی از این whitepaper تجزیه و تحلیل چرا عجله به حرکت به بازارهای بین المللی است که همیشه ایده خوبی نشان میدهد که چرا رشد جهانی نیست یک درمان برای مشکلات داخلی. آن را می آموزد بازاریابان هنگامی که زمان مناسب برای گسترش سطح بین المللی و چگونه این می تواند تمام تفاوت در واقع تامین امنیت مناسب و معقول VC بودجه. تاپیک مشاوره بیش از حد در مورد آنچه اتفاق می افتد هنگامی که شما سرمایه گذاری مطمئن و به همین دلیل بهترین کسب و کار و سپس وقت خود را به جای عجله به رشد است. باید آن را به طور متوسط 18 ماه به همه چیز کار کردن پس از تامین پول نقد اضافی برای کسب و کار خود را با ساختمان موثر آژانس قرار است به طور تدریجی گام به گام روند.

در نهایت این است که در مورد افزایش اعتماد به نفس از سازمان ها و اجازه دادن به آنها را می دانیم که حتی اگر آنها موفق به تأمین بودجه آن را پایان جهان و فرصت های بیشتری خواهد رسید. پس از همه. بسمر سرمایه گذاری معروف شده بی once upon a time, بنابراین آن را مانند VC بودجه همیشه حق آن را دریافت.

آن بوده است هرگز یک زمان بهتر برای یک سازمان و یا در حال ظهور کسب و کار برای تأمین بودجه و رسیدن به سطح بعدی. مطمئن شوید که به دست آوردن سرمایه گذاری کار آسانی نیست, اما وجود دارد و توصیه های عملی که در اینجا می توانید سفر جهنم خیلی آسان تر است. تهیه بدیهی است که کلید و NetSuite را ترک خواهد کرد شما احساس آمادگی بنابراین شما می توانید ناخن زمین را با نوع VC بودجه شما بوده ام به خواب در مورد.

برای دسترسی به گزارش کامل به صورت رایگان فرم زیر را پر کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im