ایجاد یک الکسا مهارت یا گوگل اقدام به درجات مختلفی از پیچیدگی است. کامل یک صفحه گسترده با کلیک چند دکمه و هی تند شما اولین صدای برنامه. اما شما را تا پایان با این “پیش فرض” مهارت و تجربه وجود دارد هزاران نفر از گوگل عمل آزمونها که هر کسی می تواند با ایجاد یک صفحه گسترده بسیار شبیه به یکدیگر است.

پس چگونه شما خود را لبریز الکسا مهارت یا گوگل عمل به آن را به ایستادگی کردن ؟ در اینجا تعداد کمی از تکنیک ها و امکانات ما استفاده از زمانی که ساختمان های صوتی برنامه;

استفاده از صدای بیش از هنرمندان به جای سنتز صدای

می توان آن را خوب است برای صدای برنامه های با مقدار زیادی از محتوا و یا عناصر پویا به استخدام صرفا الکسا یا گوگل سنتز صدای. اما صدای پیش فرض از الکسا و گوگل می تواند کمبود شخصیت در زمان. به منظور مبارزه با این شما می توانید با استفاده از SSML (سنتز گفتار زبان نشانه گذاری) ضربه بزنید به الکسا جدید احساسات و صحبت کردن سبک به اضافه کردن برخی از شخصیت به پاسخ و یا نگاه به الکسا پولی که تبدیل متن به واقعی تر بیان به عنوان مثال اجازه می دهد شما را به تغییر جنس و تن.

  • با استفاده از ترکیبی از صدای بیش هنرمند با الکسا / گوگل سنتز

شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از یک ترکیب بین صدای بیش هنرمندان و سنتز صدای در حالات خاص مثلا برای یک بازی. برای همه محتوای استاتیک با استفاده از صدای خود را-بیش از هنرمند و سپس ‘دست’ به الکسا برای هر گونه عناصر پویا اجازه می دهد ‘نخستین’ به عنوان بخشی از داستان در برنامه.

  • با استفاده از یک صدای بیش هنرمند به صورت 100%

اگر مطالب خود را ثابت است و شما نمی خواهید به تکرار هر چیزی که کاربر می گوید و سپس با استفاده از یک صدای بیش هنرمند. ساخت مهارت خود را با متن اول برای تست قبل از صرف بودجه و تلاش در استودیوی ضبط.

دستگاه های صفحه نمایش

وجود دارد که سه دلیل اصلی برای ایجاد گرافیک به مکمل خود را در الکسا مهارت;

  1. وجود دارد میلیون ها نفر از الکسا دستگاه است که با استخدام یک صفحه نمایش تلویزیون برای مثال آتش چوب آتش تلویزیون مکعب و جدید مجموعه ای از تلویزیون که الکسا به آنها ساخته شده
  2. الکسا و گوگل صفحه اصلی Hub دستگاه دارای یک صفحه نمایش
  3. گوگل دستیار است که در تمام گوشی های آندروید نسخه 5.0 و بالاتر

برای فعال کردن تصاویر و ویدئو تعامل به صدای شما مهارت شما می توانید با استفاده از APL (Alexa ارائه زبان) برای الکسا. این منطقه از صنعت در حال حرکت است به سرعت با Alexa Web API برای بازی پله بازی کردن شکاف با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد بصری محتوای غنی است که اجرا می شود از وب سنتی با تکنولوژی. گوگل نیز در حال حرکت است که راه خود را تعاملی بوم راه اندازی.

منفی از دستگاه های صفحه نمایش است که آن را می افزاید: بیشتر ساخت و تست زمان برای پروژه خود را.

اگر شما یک مهارت در حال حاضر نگاه خود را تجزیه و تحلیل آن می توانید پیگیری که در انواع دستگاه های صفحه نمایش. در ضمن با استفاده از بعضی از قالب APL و تصویر پس زمینه در گوگل به برخی از عناصر سفارشی.

استفاده از داده ها برای سفارشی کردن تجربه

وجود دارد چند امتیاز داده از مشتری دستگاه شما می توانید مکالمات خود را پویا و شخصی.

  • نام کاربری: شما می توانید پس از آن خود را به آدرس کاربر “سلام جان” “خوب انجام می شود جان شما جواب داد.”
  • ایمیل: زمانی که مناسب شما می توانید به ایمیل کاربر.
  • آدرس / محل سکونت:استفاده از محل به تغییر لحن عامیانه و یا داده ها به عنوان مثال “نزدیکترین فروشگاه شما است…”
  • فاصله و متوسط:آیا کاربران خود را ترجیح می دهند فارنهایت یا سانتیگراد? تغییر مطالب خود را با توجه به تنظیمات خود را.

برای بالا بررسی اسناد و مدارک در چه نیاز به مجوز به درخواست کاربر مطمئن شوید که آن را یک زمانی بخواهید تا شما به یاد داشته باشید این تنظیمات برای کاربران بعدی مراجعه کنید.

ترکیب زمان از روز و کاربر تاریخچه متفاوت کپی

در راه همان شما می گویند خوب صبح و شب خوب به مردم در مکالمات روزمره خود را صدای برنامه باید دنبال این سفارشی. شما باید سپس این ترکیب را با تاریخ از کاربر آنها باز کردن برنامه برای اولین بار آنها مکرر کاربر یا منقضی کاربر.

ترکیب این دو چیز به عنوان مثال فقط با استفاده از هشت گونه معنی است که شما به دست آوردن دوازده تغییرات در چگونه صدای خود نرم افزار باز می شود که در زیر دیده می شود.

جدید

به طور منظم

روزانه کاربر

باسابقه

صبح

خوب صبح خوش آمدید به مسابقه

صبح بیایید اینجا سوال یکی

صبح خوب برای دیدن شما دوباره

صبح خوب برای دیدن شما دوباره آن شده است در حالی که در اینجا یک یادآوری از قوانین

بعد از ظهر

خوب بعد از ظهر به مسابقه خوش آمدید

بعد از ظهر به شما اجازه دهید در اینجا یک سوال

بعد از ظهر خوب برای دیدن شما دوباره

بعد از ظهر, خوش آمدید, آیا شما نیاز به یک یادآوری از قوانین ؟

شب

خوب شب خوش آمدید به مسابقه

شب بیایید اینجا سوال یکی

شب آن را به شما به عقب

خوب شب آیا شما نیاز به یک یادآوری از قوانین ؟

همه از بالا می تواند انجام شود با استفاده از این کد نیازی به درخواست کاربر هر گونه سوال. برای مثال درخواست آنها را اگر آن را صبح یا بعد از ظهر یا شب. گسترش بیشتر در این است که ممکن است با استفاده روز در هفته روزهای مهم برای مثال تعطیلات عمومی, روز ولنتاین, کریسمس, و غیره. همه را می توان مورد استفاده برای متفاوت است تا گفتگو.

عناصر ذکر شده در بالا باید به عنوان ویژگی های اضافی به قابلیت های هسته ای از صدای خود نرم افزار. از جمله آیتم های اضافی می تواند به سقوط تخت اگر مبانی برنامه هستند نه تنگ – طراحی دست زدن به خطا و آزمایش دقیق را ضروری هستند. اما, هنگامی که شما آن عناصر در محل شما می توانید پس از نگاه کردن به شروع به لبریز مهارت های خود را.

جان کمپبل مدیر عامل و موسس خرگوش & خوک

// در این مقاله برجسته

خرگوش و خوک

ما خرگوش & خوک – صدای تجربه کارشناسان.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im