Hulu بررسی CMO نقش به عنوان کلی کمپبل صعود به رئیس جمهور

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

دیزنی Hulu در حال حاضر خانههای گلی خالی آینده از آن بازاریابی رهبری پس از ترویج آن افسر ارشد بازاریابی به نقش رئیس جمهور.

در این افسر ارشد بازاریابی نقش Campbell مسئول رشد مشترک, نام تجاری, محتوا, B2B بازاریابی خلاق, توسعه, تحقیق و بینش و بیننده را تجربه کنند.

اما این شرکت در حال حاضر برای ارزیابی اینکه آیا برای حفظ افسر ارشد بازاریابی و نقش آن را به عنوان بررسی ساختار بخش بازاریابی درام می داند.

کمپبل در حال حاضر خواهد شد به گزارش Kevin مایر رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده و واحد بین المللی به عنوان رئیس جمهور. مایر ستایش بازاریاب موفقیت در ساختن یک “فوق العاده ای چند تیم با استعداد”.

کمپبل افزود: “این یک زمان فوق العاده ای در رشد و تحول برای Hulu و من فوق العاده با انرژی از این فرصت پیش رو که ما وارد این فصل بعد.”

خبر می آید به عنوان Bob Iger اعلام کرد او پله از نقش دیزنی اجرایی.

او را همچنان به عنوان رئیس اجرایی تا سال 2021 در درجه اول متمرکز بر این شرکت استراتژی های خلاق.

رسانه دامپزشک نظارت دیزنی landgrab و انتقال دیجیتال در سال های اخیر که شامل به دست گرفتن کنترل کامل از Hulu, خرید 21st Century Fox دارایی و راه اندازی اختصاصی خدمات جریان دیزنی+.

باب Chapek که اخیرا به عنوان رئیس دیزنی پارک های کسب و کار جایگزین خواهد شد Iger در این کار بالا موثر بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>