صدها چینی همسایگان و دوستان از دو مرد کشته در حادثه سرقت از آخر هفته گذشته جمع شده بودند شنبه شب به افتخار زندگی خود را با مراسم سنتی چینی.

آنها روشن صدها شمع که صف حصار در خارج از یک ساختمان آپارتمان در 1200 بلوک جنوبی چاه همراه با گل ها و نشانه های مختلف خواندن “ما خواهان عدالت” “Asian زندگی ماده” و “تمام زندگی مهم است.”

یک به یک چند از Huayi Bian, 36, و Weizhong منتظر, 38 — کسانی که کشته شدند در یکشنبه حمله — صحبت در مورد جامعه را از دست دادن و به بیان آنها تغذیه با جرم و جنایت در محله.

“ما اینجا هستیم برای حفاظت از جامعه ما” گفت: دارین لین یک چینی ساکن بوده و با بهترین دوستان است Bian و منتظر برای حدود یک دهه است. “آنها بسیار دوستانه و مراقبت از افرادی که در جهان از دست داده است. ما هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند.”

لین گفت: Bian و منتظر بود هر دو نقل مکان به ایالات متحده از شنیانگ, چین. آنها هر دو از خانواده هایی که هنوز هم در چین زندگی می کنند که آنها دیده نمی شود در چند سال پس از حرکت در خارج از کشور است.

یک جعبه کمک مالی جمع آوری پول برای خانواده خود را که متکی Bian و منتظر برای کمک به تصویب رسید در اطراف در طول شب زنده داری.

لین گفت: او به تازگی به شام با Bian و منتظر قبل از حمله اتفاق افتاده است. Bian زندگی در محله چینی ها اما منتظر بودند و در شهر از مینه سوتا به مناسبت سال جدید قمری. منتظر همسر, 44, همچنین یک قربانی در این حمله بیش از حد پریشان به حضور افروزی Lin گفت.

Bian, منتظر و همسر خود را به حال فقط پارک شده در بسیاری از آپارتمان های پیچیده در اطراف 2:10 صبح یکشنبه هنگامی که به آنها گفته می شود مواجه آلوین توماس بود که به اتهام این هفته با ضرب تیراندازی منتظر و Bian. منتظر همسر شنیده عکس و خزید زیر یک خودرو در نزدیکی اجتناب از تیراندازی دادستان گفت: در طول توماس ” با قرار وثیقه جلسه روز سه شنبه.

توماس دستگیر شد حدود 10 دقیقه پس از تیراندازی دادستان گفت. او دستور داد برگزار شد بدون وثیقه.

“چرا مردم می خواهم که هنوز راه رفتن در اطراف در خارج؟” Lin پرسید: در طول شب زنده داری چهارشنبه. “جرم و جنایت بدتر است بدست در محله چینی ها برای سه یا چهار سال و ما فقط می خواهید امن و آرام در جامعه است.”

یک چینی مقیم مواجه Ald. بایرون Sigcho-لوپز در این تجمع که بخش شامل چینی و خواستار آن است که این شهر را به عمل بیشتر در برابر جرم و جنایت در محله.

“چرا ما باید صبر کنید تا زمانی که کسی می میرد به عمل ؟ سرقت ها شده اند که در اینجا برای سال های بسیاری,” او گفت:. “این شهرستان بسیار واکنش پذیر, اما ما نیاز دائمی پیشگیرانه راه حل است.”

Sigcho-لوپز گفت: اداره پلیس شیکاگو در حال حاضر دیده می شود یک سنبله در محله سرقت و افزایش گشت زنی در محله چینی ها و شهرستان خواهد بود نصب دوربین های جدید برای بهبود نظارت در محله.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به منابع بیشتر و یا پیشگیری از خشونت به چینی و 25 بخش” Sigcho-لوپز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im