“من هنوز هم باور” coaxes رتبه اشک با شیرینی صداقت

اگر شما می دانید داستان مسیحی موسیقی ستاره جرمی کمپ و همسرش ملیسا, شما خواهد شد جای تعجب نیست هر چیزی که میباشیم در “من هنوز هم باور دارم” شیرین و دوست داشتنی tearjerker.

حتی اگر شما نمی دانید که داستان خود را, شما می دانید این فیلم است. ما آن را دیده ام بسیاری از زمان از “داستان عشق” را به “پیاده روی به یاد داشته باشید” به “خطا در ستاره های ما” به “آفتاب نیمه شب.”

دو نفر جوان هستند در عشق. یکی مریض می شود و یا در حال حاضر بیمار است. بسیار بیمار است. ما را وادار به دانستن و مانند این زن و شوهر و ما در حال ریشه کن برای آنها و گاهی آن را کمی دشوار است برای دیدن صفحه نمایش به دلیل تمام است که غبار در چشم ما.

کارگردان خواهر و برادر تیم اندرو و جان اروین و اقتباس از اردوگاه زندگینامه از همان نام “من هنوز هم معتقدم” است که مبتنی بر ایمان داستان عشق با اجرای درخشان توسط KJ Apa (مورچه در “ریوردیل” سری) به عنوان جرمی و بریت رابرتسون به عنوان ملیسا که در کالیفرنیا Calvary Chapel کالج کتاب مقدس در سال 1999 و اتصال فوری — اول شدن دوستان از آن چیزی خیلی بیشتر.

ما در دیدار با جرمی در روز او را ترک آماده برای کالج. او زندگی با پدر و مادر خود را (Gary Sinise و ستاره کشور Shania Twain) و خواهر و برادر جوان در لافایت ایندیانا. به عنوان جمعی روح “اجرا” در موسیقی متن فیلم, جرمی باعث می شود راه خود را از غرب با تمام عمر خود را در مقابل او.

“من هنوز هم معتقدم” است مناسب آفتابی نگاه به عنوان جرمی ملاقات او در موسیقی, قهرمان, Jean-Luc La Joie (Nathan Parsons) سرد-مرد مسیحی خواننده و زاج از کالج کتاب مقدس که جرمی در زیر بال خود را و به او می دهد مشاوره در مورد آهنگسازی و تبدیل به دوستان با Roberton را ملیسا. وجود دارد کمی از یک مثلث عاشقانه که شامل Jean-Luc جرمی و ملیسا, اما آن را فقط در مورد سالم و بی خطر ترین عاشقانه مثلث در تاریخ سینما. هیچ کس را فراتر از پایه اول (حداقل روی صفحه) در این داستان وجود دارد و هیچ فحش و یا مهر و یا هر نوع از مسائل.

این نوع از فیلم که در آن شما می دانید وجود دارد falling-in-love موسیقی مونتاژ آینده و این جای تعجب نیست زمانی که ملیسا طول می کشد جرمی برای او جایگاه ویژه — یک افلاک نما که در آن “آسمان” چراغ با ستاره های جادویی.

ملیسا امتیاز به درخشان خوشه و توضیح می دهد که به جرمی “آن را به نام آندرومدا و … آن را یک کهکشان … با یک تریلیون ستاره ها همه درخشان با هم. که من دوست جدید تعریف تعجب می کنم. خدا تا بی نهایت گسترده است و این خود نقاشی است.”

چرند? کاملا. صمیمانه و معنوی? بله.

جرمی و ملیسا هنوز هم پیدا کردن راه خود را شاعرانه زمانی که ملیسا زده است با مرحله 3C سرطان است. از طریق عمل جراحی و شیمیدرمانی از طریق درد از طریق جادویی لحظه ای که جرمی و ملیسا ازدواج در ساحل برای تلفن های موبایل از Haley Reinhart نسخه از “can’t Help Falling In Love” از طریق نهایی شکست آنها با هم.

ما نمی بینیم بسیاری از Gary Sinise و شانیا تواین به عنوان جرمی پدر و مادر اما Sinise یک ویترین devastatingly عاطفی پدر-و-پسر صحنه ای در اواخر فیلم و این یادآوری او را یکی از بهترین بازیگران. بریت رابرتسون infuses ملیسا با چنین گرمی و استحکام و زیبایی در هر معنی واقعی کلمه آن را آسان به درک چه جرمی خواهد فورا سقوط برای او.

KJ Apa یک نوع جوان کمتر خطرناک به دنبال بیلی کروداپ پرنیان. Apa گزارش را خود آواز خواندن و نواختن و او نشانی از یک کار فوق العاده انجام برخی از اردوگاه زندگی واقعی ترکیب از جمله عنوان مسیر خود را ادای احترام به معشوق خود ملیسا.

ایشان یک داستان عشق حق از یک آهنگ و مستحق یک فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de