ایان Mulgrew: B. C. کمک های قانونی آژانس انتظار سیل از موارد به عنوان COVID موج سقوط

محتوای مقاله

پس از یک ماه از انجام اقدامات اضطراری و دسترسی محدود به عدالت مدیر عامل شرکت B. C. را خدمات حقوقی جامعه می گوید که در حال آماده سازی برای مقابله با عظیم نیاز به کمک های حقوقی.

مارک بنتون گفت: این سازمان فراهم می کند که کمک به حدود 27,000 سالانه نیروبخش است برای حقوقی خرید اینترنتی از اقتصادی ، سازمانی و اجتماعی اختلال ناشی از رمان coronavirus.

“هر حقوقی برای طرح در کشور است که انتظار افزایش قابل توجهی در تقاضا در چند ماه آینده با توجه به افزایش در اندازه جمعیت بیکار — آن را سه یا چهار بار در آنچه در آن بود و حتی در ماه ژانویه” بنتون گفت.

“ما فقط در حال آماده شدن برای آنچه که من انتظار می رود به یک سیل از نیاز به مشاوره حقوقی و کمک. ما در حال حاضر شده است صحبت کردن با دیگر ارائه دهندگان خدمات دسترسی Pro Bono و قانون بنیاد B. C. به مطمئن شوید که ما باید حداقل به خوبی شبکه خدمات برای دیدار با تقاضا است.”

در حالی که همین حالا برو بیرون و دیگر دستورات بهداشتی ارائه شده یک اندازه گیری از اتاق تنفس — میله بسته شده مردم کمتر بودن متهم و به زندان برده شد در حالی که مطلب منتشر شده با ایمنی مناسب برنامه ها — بنتون گفت: جامعه منتقل شده است به کار از خانه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im