IG طول می کشد هدف در اطفال مداخله مرکز پشتیبانی

Category: سانتایمز Comments: No comments

$5 میلیون در سال در برنامه های شهرستان که قرار بود برای منحرف کردن نوجوانان به دور از سیستم عدالت کیفری و به سمت خدمات اجتماعی “در واقع ممکن است دوباره دچار روان زخم کردن” افراد جوان و یا “خود را افزایش دهد احتمال دوباره متخلف,” بازرس کل جو فرگوسن به این نتیجه رسیدند سه شنبه.

چهارده سال پس از اطفال مداخله و حمایت از مرکز ایجاد شد فرگوسن به این نتیجه رسیدند که آن را غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا هدف کاهش اطفال تکرار جرم سال انجام شده در ازای این شهر سرمایه گذاری.

چرا که از یک میزبان از مشکلات اعم از فقیر رکورد نگه داشتن نابود پرونده و عدم همکاری بین پلیس شیکاگو و وزارت خانواده و خدمات پشتیبانی به آموزش ناکافی از افسران پلیس که پیشنهاد برای شغل خود را بر اساس ارشد — نه در “تجربه و یا استعداد برای کار با جوانان است.”

فرگوسن اذعان کرد که آن را “بعید است این برنامه است که منجر به تعداد بیشتری از بازداشت.” اما او حسابرسی نیز به این نتیجه رسیدند که “اجزای طراحی چین نیست با بهترین شیوه از جوانان از انحراف برنامه ها و در واقع ممکن است دوباره دچار روان زخم کردن جوانان و یا افزایش احتمال دوباره متخلف”

“انحراف از….[نوجوان] دستگیرشدگان از دخالت بیشتر در سیستم عدالت در تعارض است و نابرابر….پلیس شیکاگو بخش overrode دستگیری وضع در یک چهارم از موارد…برای هر جوانی آن را منحرف از داشتن بیشتر دخالت در سیستم قضایی این ارسال دو عمیق تر به سیستم” فرگوسن نوشت.

“CPD کارکنان به طور خاص آموزش دیده برای کار با جوانان و تسهیلات خود را به خطرات دوباره حادثه جوانان…..CPD overrode توصیه می شود دستگیری وضع در یک چهارم از موارد. برای هر جوانی آن را منحرف از داشتن مشارکت بیشتر با سیستم قضایی این ارسال دو عمیق تر به سیستم.”

واقع در Pershing و کالیفرنیا و نوجوانان مداخله پشتیبانی مرکز ایجاد شده توسط شهردار سابق Richard M. دیلی در سال 2006 با کمک از کمک هزینه فدرال. آن را در خدمت 10 از شیکاگو 22 پلیس منطقه.

هدف این بود برای اخلال در چرخه رو به پایین است که می تواند رخ دهد هنگامی که افراد جوان درگیر در ضربه و رفتارهای پرخطر دستگیر کنید و پیدا کردن خود را زین با سوابق کیفری است که آن را دشوار است برای گرفتن شغل به کالج و یا در ارتش خدمت می کنند.

فرگوسن مجموعه ای را برای تعیین اینکه آیا این مرکز که پردازش 3,356 دستگیری از 7,786 رزرو اطفال بازداشت سراسر شهر بود در طول دوره 12 ماهه منتهی به 31 مه 2018 انجام شده آن اهداف اعلام شده.

او متوجه شد که:

• SGA جوانان و خانواده, خدمات, این شهر تعیین شده مورد, مدیر, نمی, نگه داشتن کامل و سازگار سوابق آن موارد و اداره پلیس شیکاگو نابود جوانان غربالگری سوابق در نقض سوابق محلی عمل می کنند.

• در 34.7 از موارد SGA توصیه می شود خدمات اجتماعی جوانان نیاز ندارد حتی اگر مدیر مورد اذعان کرد که ارسال پایین-نیاز جوانان به خدمات غیر ضروری “ممکن است انجام بیش از آسیب خوب است و می تواند در نهایت افزایش خطر تکرار جرم سال.”

• اداره پلیس و اداره خانواده و خدمات پشتیبانی را در برابر برنامه های به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر و با مردم و عمل به مرکز نزدیک به 14 سال “بدون نشان دادن شواهدی از اثربخشی آن است.” مرکز هنوز هیچ منشور تفاهم نامه و یا حاکم هیئت مدیره برای ایجاد اهداف و مسئوليت اقدامات است.

• از آنجا که آن را طراحی شده با توجه به بهترین شیوه برای انحراف جوانان برنامه های این مرکز افراد جوانی به یک “تجربه منفی می کند که خود را تشویق موفقیت است.” تسهیلات فاقد یک “واقعه مطلع تنظیمات” و عمل “بسیار سنتی مانند ایستگاه پلیس.” اداره پلیس استفاده نمی کند و یک “تجربی-اعتبار ابزار غربالگری برای تعیین که جوانان به پیشنهاد انحراف از طریق این مرکز است.”

• حدود 90% از افراد واجد شرایط دستگیرشدگان آورده بودند به مرکز پردازش. در حالی که این مرکز ممکن است انحراف بسیاری از جوانان از دادگاه وجود دارد “بی عدالتی” در این روند برای تعیین که دستگیرشدگان بودند منحرف از دخالت بیشتر در سیستم است.

برای اصلاح کاستی های بسیاری فرگوسن توصیه می شود که از این مرکز تبدیل به “بیشتر از یک انحراف و خدمات مرکز و کمتر شبیه به یک ایستگاه پلیس و یا قفل کردن.”

وی پلیس و خانواده و خدمات پشتیبانی برای ایجاد یک توافق است که ایجاد آنها اهداف مشترک ایجاد پاسخگویی اقدامات و مجموعه صحنه را برای به اشتراک گذاری داده ها و گزارش به ارزیابی این مرکز عملکرد.

خانواده و خدمات پشتیبانی توصیه شد به برخی از مورد مدیریت آژانس توسعه نوشته شده سیاست ها و روش های. CPD خواسته شد به پیاده سازی و اجرای یک سیاست نوشته شده برای جمع آوری و حفظ ریسک صفحه نمایش اشکال به اطمینان حاصل شود که پرونده در حال نابود شده است.

تقریبا تمام پیشنهادات شدند آغوش توسط بخش. تنها استثنا بود CPD عدم ارتکاب به اطلاع از سوابق محلی کمیسیون از شکست خود را به “حفظ خطر غربالگری اشکال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>