IHSA دولت بسکتبال مسابقات و تمام حذفی ها بسته به

ایلینوی دبیرستان انجمن محدود خواهد شد و حضور در مسابقات دولت به 60 طرفداران هر مدرسه این هفته در پئوریا و در تمام بازی های دیگر در سراسر کشور.

“این یک تصمیم دشوار شکل متفکر شور و مشورت را در مقابل واقعا بی سابقه ای در زمینه” گفت: IHSA, مدیر اجرایی, Craig Anderson. “IHSA بسکتبال آمریکا است, اصلی, مارس جنون و ما می دانیم که این مسابقات یک بار در طول عمر تجربه برای تیم های رقیب جوامع و طرفداران. در نهایت اینکه ما باید برای قرار دادن سلامت و ایمنی دانش آموزان همراه با عموم مردم جلوتر از منظره از این رویداد. این است که باقی می ماند و یک مایع وضعیت. مهم این است که ما عضو مدارس و طرفداران درک کنند که حوادث خارج از کنترل ما می تواند منجر به تغییرات بیشتر آینده ساعت و روز.”

بعد از ظهر چهارشنبه در IHSA اعلام کرد که این مسابقات را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با تمام طرفداران خوش آمدید برای حضور در. اما همه چیز تغییر سرعت در سراسر کشور در ساعت پس از آن با NCAA تصمیم گیری اجازه می دهد تا بدون فن و NBA تعلیق آن فصل است.

شفق قطبی مسیحی Orr, تیموتی مسیحی, Springfield قلب مقدس-گریفین Breese مادر Dei, Madison, Goreville و Roanoke-بنسون در حال هشت مدارس شرکت کننده در دولت نهایی این آخر هفته.

این IHSA و هینسدل جنوبی با صدور بیانیه مشترک در روز شنبه شب اعلام کلاس 3A مقطعی نیمه نهایی بازی بین Benet و میزبان هینسدل جنوبی به تعویق افتاده است تا پنج شنبه.

“با توجه به پتانسیل دانشجویی بهداشت و درمان اضطراری در هینسدل جنوب IHSA کلاس 3A پسران بسکتبال مقطعی که قرار است به میزبانی مدرسه به تعویق خواهد افتاد یک روز”

بعد از آن در روز چهارشنبه هینسدل مدرسه منطقه با صدور بیانیه ای که یک هینسدل جنوبی, دانش آموز ممکن است در معرض coronavirus اما تا به حال دریافت نکرده نتایج آزمون برگشت نشده است. آن گفت: کلاس لغو شد روز پنج شنبه در هینسدل جنوبی و هینسدل مرکزی. قرار داده است که وضعیت هینسدل جنوبی مقابل Benet مقطعی بازی کردن در هوا.

بزرگتر کلاس 3A و کلاس 4A مدارس بازی مقطعی نهایی بازی روز جمعه در چندین دبیرستان. این IHSA است supersectional بازی های برنامه ریزی شده در کالج سالن در سراسر کشور در روز سه شنبه. هر دو شمال غربی و ISU, supersectional میزبان باید لغو شود در کلاس های دانشگاه برای دانش آموزان

“در حال حاضر ما به حال هر کمکی از هر یک از ما [supersectional] میزبان به می گویند که آنها در حال رفتن به استقبال مدارس ما و یا ما طرفداران” اندرسون گفت: در روز چهارشنبه. “من می گویند که در حال حاضر. اما در نیم ساعت یا فردا است که می تواند همه را تغییر دهید. این است که سیال است.”

وجود جمعیت زیادی در سهشنبه و چهارشنبه دولت حذفی بازی. اندرسون با حضور doubleheader در رابرت موریس در آرلینگتون ارتفاعات در روز سه شنبه.

“من تو را دیدم هیچ نشانه ای از هر گونه نگرانی” اندرسون گفت: در روز چهارشنبه. “و اگر وجود دارد رفتن به یک نگرانی من فکر کردم که این ممکن است به دلیل لویولا [فرهنگستان] شده است و از چند روز با توجه به این ویروس است.”

این IHSA ساخته شده $994,000 از دولت بسکتبال نهایی در سال 2019. این سازمان سود آور ترین رویداد تا کنون حدود نیمی از آن سالانه درآمد. دولت مسابقات فوتبال دوم است در $618,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de