Illini نگه Hawkeyes به کسب دو bye در ده دوره از مسابقات

Category: سانتایمز Comments: No comments

CHAMPAIGN — Ayo Dosunmu به ثمر رساند 17 امتیاز و شماره 23 ایلینوی برگزار کردن شماره 18 آیووا 78-76 روز یکشنبه به حفظ شماره 4 دانه در ده کنفرانس مسابقات است.

آندرس Feliz به ثمر رساند 14 امتیاز کوفی کوک برن تا به حال 12 و ماهی دودی نیکولز اضافه شده 10 برای ایلینوی (21-10, 12-8 بزرگ ده).

لوکا Garza ثمر رساند تا بازی-بالا 28 امتیاز برای آیووا (20-11, 11-9) که به پایان رسید در یک چهار راه برای بستن پنجم در ده و خواهد بود شماره 5 دانه در این مسابقات است. جو توسن 14 به ثمر رساند و کانر McCaffery اضافه شده 10.

ایلینوی ساخته شده است 17-نقطه سرب در اواخر بازی با استفاده از یک 12-2 اجرا به یک رهبری آن را نمی خواهد ترک. اما که منجر تبخیر به دو نقطه در ثانیه های پایانی و در آن زمان کککبورن مسدود کردن یک شات Garza در زیر سبد خرید در زنگ به مهر و موم برنده شوید.

کککبورن شد حضور بزرگ برای ایلینوی به ثمر رساند نه امتیاز در 10 دقیقه اول. دفاعی با Illini تا به حال مشکل گرفتن توقف زود هنگام و آیووا Garza در زمان فرماندهی هر دو در رنگ و از محیط.

احساسات زد بالا در سراسر بازی. با کمتر از دو دقیقه به سمت چپ در یک روش سرگرم کننده نیمه اول یک نوعی بازی فوتبال راگبی در گرفت که منجر به ویژگی های خطا را برای ایلینویز’ ترنت فریزر و دا whatsapp news ویلیامز و آیووا کانر McCaffery و CJ فردریک.

نمره گره خورده بود در 41-41 در نیمه.

تصویر بزرگ

شماره 4 دانه می دهد ایلینوی یک روز دیگر استراحت. این Illini کردم دو bye در این مسابقات در حالی که آیووا را برای شروع یک روز پیش از آن.

بعدی

آیووا باز می شود, Big Ten tournament بازی در روز پنج شنبه.

ایلینوی نقش جمعه در آن مسابقات بازکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>