ایلینویز’ 2020 اولیه برگ صدها هزار نفر از رای هنوز به شمارش در شیکاگو به تنهایی


نگاهی نزدیک تر به اعداد در هر مسابقه: اینجا را کلیک کنید به دنبال ما زنده نتایج انتخابات.

11:45 p. m. ایلینویز’ 2020 برگ اصلی بسیاری از آرا هنوز به شمارش با نژادها حلق آویز در تعادل

Chicagoans آماده برای تهدید coronavirus و مقدار زیادی از اتفاقات ناگوار در حوزه های رأی گیری در انتخابات پارلمانی سال 2020 اولیه انتخابات — انتخابات با حداقل دو تنگ مسابقات است که می تواند تحت تاثیر چه چیزی می تواند بیش از یک چهارم از یک میلیون رای در عین حال محسوب می شود.

شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی جیم آلن اواخر روز سه شنبه گفت: 200,000 اولیه رای گیری برگه های رای تا به حال هنوز به شمارش و “بالقوه جهان” از دیگر 70,000 پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند وارد محسوب می شود در دو هفته آینده.

“ما در حال رفتن به شمارش برای دو هفته دیگر به راحتی,” آلن گفت.

آلن توضیح داد که این شهرستان در انتخابات هیئت مدیره به طور معمول تعطیل اولیه رای گیری روز دوشنبه قبل از روز انتخابات. آن را جمع آوری تمام تراشه های حافظه از ماشین آلات قادر به گزارش کردن تمام رأی گیری داده ها مانند “one big happy family داده است.”

“در این زمان ما تا به حال اولیه رای گیری در روز انتخابات و خدمت به حوزه [حوزه های رأی گیری] بنابراین در حال حاضر کسانی که در حوزه هستند که با همه زود هنگام رای دادن, داده, رفتن به Feb. 19” آلن گفت. “که 200,212 اند.”

پست الکترونیکی-در رای گیری معمای یک شهر دیده می شود هرگز. شیکاگو رای دهندگان — با بسیاری از شهرستان کار از خانه — تا به حال به مهر باطله تمبر پست خود را در رای گیری روز سه شنبه به منظور رای خود را شمارش.

تعداد زیادی از uncounted رای گیری را تحت تاثیر قرار می 3rd, کنگره, مسابقه منطقه, که در آن ماری نیومن اعلام پیروزی بیش از وقت کنگره ایالات متحده دن Lipinski حتی اگر آنها از هم جدا شدند در حدود 2100 رای. که منطقه شامل برخی از شیکاگو و حقيقت است. Lipinski حاضر به تن.

آن را نیز می تواند تاثیر مسابقه برای صندلی یک بار برگزار می شود اواخر ایلینوی دیوان عدالت Charles E. فریمن.

دیوان عدالت P. Scott نویل led دادگاه استیناف عدالت جسی ریس حدود 27,000 رای در یک مسابقه که در آن رای دهندگان تقسیم رای خود را در میان هفت نامزد.

— راشل Hinton, جان Seidel و تینا Sfondeles

11:23 p. m. ماری نیومن اعلام پیروزی در کنگره ایالات متحده دن Lipinski اما او می گوید: “هنوز رای محسوب می شود’

این دومین بار در دو سال که ماری نیومن خودش را در عرض چند هزار رای از unseating تشکر. دن Lipinski در شدت مورد بحث و مجادله 3rd کنگره منطقه دموکراتیک اولیه.

اما در مسابقه برگشت خود در انتخابات مشت پرانی سه شنبه شب آن را نیومن که در بالا با 95% از حوزه گزارش.

نیومن برگزار شد نزدیک به 48 درصد از رای بیش از Lipinski تقریبا 44 درصد قرار دادن لاگرانژ رقیب نزدیک به سرنگونی یک حومه جنوبی سیاسی سلسله است که قدمت آن نزدیک به چهار دهه است.

آن را به اندازه کافی برای نیومن به اعلام پیروزی بیش از هشت ترم وقت.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

11:10 p. m. Oberweis برنده شانس را در آندروود در 14 کنگره منطقه ایوس به مربع با Casten در 6

دولت ایالت جیم Oberweis اعلام پیروزی بیش از شش دیگر جمهوری خواهان در 14 کنگره منطقه در روز سه شنبه آماده به مربع خاموش در برابر دانشجوی سال اول دموکرات در کنگره لورن آندروود این کاهش به طور معمول قرمز منطقه که در طول تاریخ بدبختانه آبی در سال 2018 است.

در غرب حومه 6th کنگره منطقه ایران نژاد — دیگر منطقه شیکاگو کنگره صندلی که همچنین تبدیل دموکراتیک در سال 2018 — سابق فرمانداری نامزد و کهنه سرباز ارتش جین ایوس شکست جراح و ارتش ذخیره سرهنگ گوردون “جی” Kinzler با 71 درصد آرا به 29 درصد آرا با حدود 69 درصد از حوزه گزارش.

جیک Wittich و لورن FitzPatrick بیشتر در این کنگره نژادها. خواندن گزارش کامل در اینجا.

9:48 p. m. بایدن سوختگی ساندرز در هرج و مرج ایلینوی اولیه — برد با 23 درصد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن محکم گرفتن دست او در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با شکست ورمونت سناتور برنی ساندرز در ایالت ایلینوی با کمک از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و رای دهندگان بیش از 45.

بایدن رهبری ساندرز با 59.1 درصد به 36.1% با 69 درصد از حوزه گزارش.

آن را یک اقدام بی سابقه روز انتخابات در ایلینوی — با تاخیر نتایج از دست رفته قضات انتخابات رو به کاهش تامین مواد ضد عفونی کننده دست و مجادله بر سر اینکه آیا دولت باید حتی نگه اولیه آن در طول بهداشت جهانی بیماری همه گیر.

تینا Sfondeles بیشتر در بایدن را به نفع خود. او خواندن گزارش کامل در اینجا.

9:20 بعد از ظهر نئو نازی ها می بیند کمی حمایت در آخرین کنگره پیشنهاد

ایلینوی حزب جمهوری خواه آماده است برای جلوگیری از خجالت در مسابقه برای ایلینویز’ 3rd کنگره منطقه صندلی.

مایک Fricilone یک عضو از شهرستان خواهد شد هیئت مدیره بود که با حمایت دولت ایران در زمان اولیه منجر شنبه شب پیش از او دو رقیب: کاترین اوشی یک کارگزار بیمه از بلوط چمن و آرتور جونز, بازنشسته بیمه که همچنین یک انکار کننده هولوکاست سفید supremacist و نئو نازی ها.

سام چارلز در این مسابقه است. جزئیات کامل گزارش اینجا.

9:00 p. m. کیم فوکس طول می کشد در اوایل رهبری در دولت وکیل نژاد

Cook County, وکیل دولت کیم فوکس در زمان اولیه سرب بیش از سه دموکراتیک رقبا شنبه شب پس از ماه از سخنان دور از انتقاد برای اداره Jussie Smollett مورد.

فوکس به حال 46 درصد آرا با حدود 56 درصد از حوزه گزارش. دادستان سابق بیل کانوی که ریخت و میلیون ها دلار از پول پدرش به تلاش خود برای سرنگونی Foxx شد و در جایگاه دوم با 34 درصد آرا. قمار لابی دانا تر که زد در برابر فوکس برای صندلی در سال 2016 به حال حدود 15 درصد آرا در حالی که سابق 2nd بخش Ald. باب Fioretti تا به حال 5 درصد است.

راشل Hinton, تام Schuba و نیل یرلی هستند پس از این مسابقه است. نگه دارید تا با داستان کامل در اینجا.

8:10 p. m. ماری نیومن مدیر کمپین ‘احساس واقعا خوب’ به عنوان سرنشین

در 3 کنگره منطقه ماری نیومن است که به دنبال سرنگون دیرین وقت Rep. دن Lipinski که او از دست رفته به تنها 2,145 آرا در زمان گذشته است.

مدیر کمپین بن هاردین گفت: کمپین “احساس واقعا خوب” مدت کوتاهی پس از اکثر نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. اما با برخی از حومه مراکز رای دهی باز ماندن اواخر این کمپین بود, هنوز در تلاش برای گرفتن رای دهندگان به نشان می دهد تا با 20 دقیقه باقی مانده است.

Hardin به نام چند روز گذشته از کمپین “گردباد” آن را به عنوان تلاش برای حرکت به سرعت در حال تغییر ماهیت از مسابقه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

یک کمپین ویدئویی ارسال شده از بعد از ظهر سه شنبه در Facebook نشان داد نیومن کار گوشی های برای رسیدن به رای دهندگان و تشویق آنها را به بازیگران در یک رای گیری.

“ما اینجا هستیم تا در سن یک بیماری همه گیر” نیومن می گوید گیری در مورد رفتن مجازی پس از جمعه. “این است که چگونه ما انجام مردمی-حکیم است.”

— متی Hendrickson

7 p. m. به عنوان نظر سنجی نزدیک ماندن بگیرید به روز با ما نتایج زنده

هر چند برخی از حوزه باز باقی خواهد ماند یک ساعت فوق العاده ترین نظرسنجی بسته شده و در حال حاضر زندگی می کنند و نتایج آینده آغاز خواهد شد در لحظه ای.

دنبال همراه به عنوان ما به شما نتایج زنده برای هر مسابقه.

6:26 p. m. در جان هی ابتدایی انسان می پوشد ماسک گاز به رای

یک مرد با پوشیدن یک ماسک ضد گاز رای در 37 بخش امروز در جان هی ابتدایی, جامعه, آکادمی 1018 N. Laramie با توجه به انتخابات قضات راد جیمز, 40, Austin و Shalandre Lacy, 24, از سمت غرب.

“یک گاز کامل ماسک” گفت: جیمز بود که کار در مدرسه در این شب ،

“او کشیده و آن را (به طوری که او می توانید ببینید) به رای و پس از آن من تو را دیدم او را در حال قدم زدن در خیابان با آن” Lacy گفت.

انتخابات قاضی راد جیمز گفت: او را دیدم یک مرد با پوشیدن یک ماسک ضد گاز برای رای دادن در جان هی ابتدایی, جامعه, آکادمی.
مورین O’donnell/آفتاب نیوز

— مورین O’donnell

6:02 بعد از ظهر راجرز پارک نظرسنجی سایت دیده می شود تنها 186 نفر تا کنون

فشار بیلیارد در راجرز پارک یک رای گیری سایت در 37 حوزه دیدم قطره ای از مردم در تمام طول روز.

این سایت در 6318 N. Clark سنت باز در 6:30 a. m., اما تنها 186 مردم آمده بودند تا رای خود را با 5 p. m. گفت: داوطلب کاتلین Dulkoski.

“من آن را دیده ام شاید این آهسته در طول سال خاموش بود و در طول یک فرماندار نژاد اما هرگز در طول انتخابات ریاست جمهوری گفت:” Dulkoski, 30, از غرب خط الراس که در خدمت به عنوان یک انتخابات قاضی برای 13 سال است.

“اما آن است که یک روز دیوانه در سراسر. هیچ یک از قضات انتخابات نشان داد. ما قرار بود به پنج اما من تنها بود. و قرار بود ما قادر به دریافت در اینجا و مجموعه تا ساعت 5 اما هیچ کس اینجا به ما اجازه در” Dulkoski گفت.

فشار بیلیارد در راجرز پارک یک رای گیری سایت در 37 حوزه دیدم قطره ای از مردم در تمام طول روز.
Maudlyne Ihejirika/آفتاب نیوز

“من به نام هیئت مدیره از انتخابات و آنها با ارسال یک محقق. ما در نهایت در باز 6:30. زمانی که هیچ قضات نشان داد تا من شروع به تماس با مردم و پاسخ مانند یک زن که گفت: “من 69. من نمی توانم به این شانس,’,” او گفت:.

“در نهایت یکی از قضات نشان داد و حدود 5 بعد از ظهر مرد از محله آمد با پرسیدن اگر ما نیاز به کمک بنابراین در حال حاضر ما سه قاضی به دریافت از طریق شب اما مردم در انتخابات بوده است خیلی آهسته آن را واقعا مهم نیست.”

Dulkoski گفت: او یک ماسک در تمام طول روز. داوطلبان گفته شده بود که رای گیری سایت های که ارائه دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب اما تنها ضد عفونی کننده دست ارائه شد.

“من خوشحالم که من به ارمغان آورد خود من دستمال و ماسک” Dulkoski گفت.

— Maudlyne Ihejirika

5:40 p. m. Boomers بالاترین میزان مشارکت درصد تا کنون در Cook County

همانطور که از 3 بعد از ظهر 119,169 آرا شمارش شد و تا کنون در Cook County, آشپز منشی شهرستان گفت. افراد متعلق به نسل بالاترین میزان مشارکت درصد تا کنون با 41.5 درصد از رای دهندگان که از آن نسل. ژنرال Xers ساخته شده تا 25 درصد از امروز رای دهندگان.

جنس:
54% زنان
46% مردان

سن:
17-29 سال – بیش از 13 درصد از رای دهندگان امروز تا کنون
30-39 – 9.9%
40-49 – 13%
50-59 – 20%
60-69 – 23%
70-79 15%
80+ 6%

تا کنون امروز 64 درصد از رای دهندگان بیش از 50 سال 44 درصد بیش از 60 سال و 21 درصد از رای دهندگان به 70 سال یا مسن تر.

در ساعت:
6-7 صبح: 5,910
7-8 صبح: 8,465
8-9 صبح: 10,019
9-10 صبح: 12,129
10-11 صبح: 14,891
ساعت 11 صبح-ظهر: 16,122
ظهر – 1 p. m.: 15,938
1-2 بعد از ظهر: 16,475
2-3 بعد از ظهر: 16,339

4:52 بعد از ظهر 40 حومه حوزه باقی می ماند باز دیر

به دلیل مکان سنجی و تغییرات اواخر دهانه آشپز منشی شهرستان را حفظ خواهد کرد 40 حومه حوزه باز یک ساعت اضافی در این شب به 8 p. m.

بازدید Cook County Clerk وب سایت برای دیدن اگر شما بگوئید که در این فهرست است.

4:35 بعد از ظهر کم مشارکت ‘فراتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام’ می گوید انتخابات قاضی از 20 سال

آن را یکی دیگر از شهر ارواح در Napleton شمال غربی کرایسلر در غرب خط الراس رای گیری سایت برای 15 و 39 و حقيقت است.

3:30 p. m. تنها 86 از 900 ثبت نام رای دهندگان برجسته در حوزه 15 آمده بود از طریق نمایندگی خودرو 5950 N. Western Ave. برای رای دادن گفت: داوطلب جویس دیوار.

جویس دیوار گفت: حضور کم رای دهندگان فراتر از هر چیزی او تا به حال دیده می شود.
Maudlyne Ihejirika/آفتاب نیوز

“است که بسیار کم است. همه شرکت می کند اما این است که فراتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام” گفت: دیوار 60 است که در خدمت به عنوان یک انتخابات قاضی برای 20 سال است.

“در اینجا آن بوده است و بسیاری از افراد مسن دیده ایم و از آنها به نظر می رسید و مرحله به مرحله بدون ماسک و یا هر چیزی. من فقط امید مردم بیرون آمده و بعد از آن شاید در این شب است.”

خارج از رای گیری سایت کمپین امضا برای Yehiel “علامت’ کالیش نامزد برای 16th District دولت نماینده ایستاده بود در میان بسیاری دیگر.

در زیر عکس: “چرا ما اینجا نیست: به طور معمول ما دوست دارم اینجا باشم و صحبت کردن با شما به عنوان شما بروید برای رای دادن. اما ايمني و بهداشت است که اگر تیم ما اولویت ما است … اگر شما هر گونه سوال در مورد Yehiel ‘علامت’ کالیش و یا پلت فرم خود را قبل از رای شما لطفا احساس رایگان برای تماس با ما دفتر مبارزات انتخاباتی.”

یک کمپین امضا برای Yehiel “علامت’ کالیش یک نامزد برای 16th District دولت نماینده.
Maudlyne Ihejirika/آفتاب نیوز

نانسی تورس, 33, از غرب خط الراس شوکه شده بود در چه خالی از آن بود که او آمد به بازیگران رای خود در 3:30 p. m. او خودش بود unphased.

“من حدس می زنم coronavirus است که نگه داشتن مردم دور, اما من حدس می زنم من فقط نیست که نگران است. من نمی توانم اجازه دهید آن را متوقف کند من را از انجام هر کاری من باید انجام دهیم” گفت: تورس.

— Maudlyne Ihejirika

3:49 p. m. در سمت جنوب و 80 سال بازديد سه رای گیری سایت ها قبل از اینکه قادر به رای دادن

چندین حوزه های رأی گیری در سراسر این شهر را به سمت جنوب بسته شد ناگهان با کمی توجه و یا جهت جایگزین سایت های رای گیری ساخته شده است که وظیفه پای صندوق رای که مورد نیاز یک خودرو و مقدار زیادی از زمان.

Jennelle کلبه 80 آغاز شده به صورت معمول در مراکز محل خانه سالمندان چند بلوک از خانه اش در واشنگتن ارتفاعات اطراف ساعت 9 صبح تنها می شود گفت که این رای گیری سایت بسته شد.

او به خانه رفت و چند ساعت تا زمانی که یک دوست به او گفت که او می تواند رای در Marcus Garvey مدرسه ابتدایی اما زمانی که او وارد وجود دارد حدود 2 بعد از ظهر نظرسنجی کارگران به او گفت که رای گیری ماشین آلات از حوزه تا به حال نه تحویل داده شده است.

از Garvey او مجموعه های خارج برای Woodson کتابخانه شعبه که در آن او پیوست برخی از سه ده انتظار مردم در سالن و صرف 30 دقیقه دیگر منتظر بود گرفته شده را به یک دفتر کوچک برای پر کردن رای.

Jennelle کلبه 80 و منتظر به رای اولیه رای گیری ایستگاه در داخل کارتر G. Woodson کتابخانه در واشنگتن ارتفاعات در شیکاگو سمت جنوب سوم رای گیری در محل کلبه بازدید سه شنبه.
اندی Grimm/آفتاب نیوز

این طفره بود و هیچ چیز او تا به حال دیده و کلبه گفت که او تا به حال از دست رفته یک فرصت برای رای دادن پس او اولین انتخابات در سال 1960.

“من به رای گیری جدی alright” کلبه گفت: او به عنوان او منتظر رای کمی پس از 3 p. m. “من نمی دانم که چگونه آنها موفق به پیچ این است.”

دیگران در Woodson به سادگی داد.

“آنها می خواهند ما را به نشستن در یک اتاق با 50 نفر زمانی که دولت به ما می گوید نمی تواند با گروه های بیش از 10 نفر و آنها می خواهند ما را فقط نشستن در اطراف با هم برای یک ساعت گفت:” رابرت Reddrick, 54, به عنوان او راه می رفت از کتابخانه پس از بررسی صحنه در سالن. “من باید نگران سلامت من. من را سرزنش نیست کسی آن را فقط به برنامه ریزی ضعیف است. آنها باید به تعویق افتاد انتخابات به مردم زمان بیشتری برای کشف کردن که در آن برای رفتن و یا رای توسط mail.”

— اندی Grimm

3:29 p. m. برخی از رای دهندگان پوشیدن ماسک و دستکش برای محافظت از خود از coronavirus

در میانه تراس آپارتمان های ارشد در 150 S. Campbell Nikolette باکستر 30 و پسرش جرمی 2 donned ماسک محافظ زمانی که آنها با نزدیک شدن به ماشین های رای گیری در ارشد پیچیده که در آن آرا شمارش برای 50th حوزه از 27 بخش است.

Nikolette باکستر 30 و پسر جرمی 2 هر دو از سمت غرب نقاب تا زمانی که باکستر آمد به رای دادن در میانه تراس آپارتمان های ارشد در 150 S. Campbell که به کار گرفته رای گیری برای 50th حوزه در 27 بخش است.
آنی Costabile/آفتاب نیوز

و ققنوس در آکادمی نظامی برای رای دهندگان از 17 حوزه در 27 ward, یکی از رای دهندگان به برخی از قضات انتخابات مکث با یک نگاه که شبیه مرد نامرئی. قضات گفت: رای دهندگان عینک ماسک سفید پوشش تمام صورت و عینک آفتابی و دستکش.

“این ترسناک بود” یک قاضی گفت.

یکی دیگر اصلاح شود: “آن یک دختر بود.”

حدود 2 بعد از ظهر قضات انتخابات گفت: تنها 12 رای دهندگان وارد شده بود در یکی دیگر از مکان سنجی داخل ققنوس آکادمی نظامی در 145 S. Campbell, این یکی برای 30th حوزه در 28 بخش است.

اما مردم به تماشای یک کاغذ توالت تحویل به مدرسه با علاقه گفت: انتخابات قاضی Addie Spruill.

با همه تقاضا برای کاغذ توالت Spruill گفت: “من اذیت شد راننده او یک شانس آوردن که در.”

— مورین O’donnell

2:55 p. m. Streeterville نظرسنجی سایت ‘شهر ارواح’: داوطلبان

در Streeterville محله رای گیری سایت برای 2 13 و 18 حوزه یک شهر ارواح در اوایل بعد از ظهر.

داوطلبان گفت: سایت 808 N. لیکشر دکتر شده بود که از آنجایی صبح.

Aimee مندز, 28, از Streeterville بازیگران او رای حدود 1 p. m. و شد شگفت زده برای پیدا کردن هیچ موقع ناهار جمعیت.

“این فوق العاده خالی, خطوط, در تمام, و نمی باید به نگرانی در مورد که در یک جمعیت گفت:” مندز است که مقدار زیادی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و پاک کردن همه چیز او را لمس کرد و همچنین دست ها و تلفن پس از.

“این خوب است که من کردم و اما بد است که من مطمئن هستم که بسیاری از مردم دور مانده گفت:” عکاس که با این نسخهها کار از خانه و حتی قبل از همه گیر پاک کردن دفاتر.

Aimee مندز, 28, از Streeterville بازیگران او رای حدود 1 p. m. در 2 بخش نظرسنجی سایت در ساحل دریاچه پارک 808 N. لیکشر دکتر و شد شگفت زده برای پیدا کردن هیچ موقع ناهار جمعیت.
Maudlyne Ihejirika/آفتاب نیوز

انجی چانه 68 از Streeterville بازدید از این رای گیری سایت حدود 2 بعد از ظهر به بازیگران خود رای بدهند. بازنشسته دیدم بدون نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی.

“من فقط زنده یک بلوک دور شد و سفر یک فاصله بسیار کوتاه و این منطقه شلوغ نیست و در همه, بنابراین من دیدم بدون نیاز به ماسک و یا هر چیزی شبیه به آن,” او گفت:.

“آن را به وضوح رفتن به پایین مردم در انتخابات به دلیل وجود دارد هیچ کس در آن وجود دارد و من می دانم که برای برخی وجود خواهد داشت کمتر سالمندان رای گیری که می تواند بر برخی از نامزدهای حوزه,” او گفت:.

“همانطور که برای من ماندن خانه از هر چیز دیگری است. ما معمولا یک سفر است اما باید لغو همه سفر و مسافرت از طریق پایان سال است.”

— Maudlyne Ihejirika

2:20 p. m. جیم آلن در پاسخ به پریتزکر تیم از تعویق مبارزه

در یک 9:30 صبح تلفن تماس با خبرنگاران سهشنبه, شیکاگو, انتخابات هیئت مدیره, سخنگوی جیم آلن گفت: هیئت مدیره تا به حال خواسته رژیم صهیونیستی است. پریتزکر به تعویق انداختن اولیه اما گفت که توصیه شد “را رد کرد.” پریتزکر اردوگاه اخراج پشت در توییتر و سپس در یک بیانیه رسمی.

“این یک دروغ است” پریتزکر را رئیس ستاد آن Caprara توییتی در 10:21 صبح “و رک و پوست کنده با توجه به آنچه که ما در حال برخورد با در این لحظه من منزجر که جیم آلن خواهد دروغ بود.”

آلن در پاسخ به فرمانداری بیانیه اوایل بعد از ظهر سه شنبه:

“من قصد ندارم به عقب و جلو با فرد دیگری,” آلن گفت. “من بیان برخی از نگرانی برای همه درگیر. کارکنان ما و نظر سنجی ما کارگران در وضعیت بسیار دشوار است. بنابراین من قصد دارم به تماس کسی نام و یا هر چیزی شبیه به آن.

“ما می دانیم چه بود گفت: در آن جلسه و آنها می دانند که آنچه گفته شد در آن جلسه, بنابراین من قصد دارم به ترک آن را در آن. من قصد ندارم به این زندگی کردن باهم زندگی کردن.”

میچ Dudek

1:38 بعد از ظهر کل آرا صبح روز سه شنبه کمتر از نیمی از سال 2016 اولیه بالغ

از طریق 1 بعد از ظهر 126,499 آرا ریخته شد در شهرستان حوزه های رأی گیری در شیکاگو با توجه به شیکاگو انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی جیم آلن.

در مقایسه با چهار سال پیش در انتخابات مقدماتی روز ظهر وجود دارد حدود 300000 آرا در شهرستان های رای گیری ،

1:17 p.m رسمی و غیر رسمی گزارش در ادامه به پیشنهاد پایین در فرد رای گیری

مردم در انتخابات روز سه شنبه در این حوزه در داخل بریدج را در هامبورگ باشگاه ورزشی کمترين انتخابات قاضی مارگارت Goggin دیده بود در 40 سال کار در رای گیری سایت با کمتر از 60 نفر مصاحبه برگه های رای توسط ظهر.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” Goggin که نه تنها از دست رفته در انتخابات در چهار دهه گذشته. “من حدس می زنم بسیاری از [آرا] در حال انجام رای گیری اولیه.”

که برای جنیفر اسمیت, 44, که راه می رفت گذشته هامبورگ رای گیری سایت در راه خود را برای دریافت قهوه. اسمیت گفت که او در اوایل رای در روز جمعه از ترس این که coronavirus خواهد اخلال در انتخابات و دیرین جنوبی Sider مشتاق بود به بازیگران در یک رای گیری در سخت مبارزه انتخاباتی بین دن Lipinski و ماری نیومن برای 3 منطقه صندلی در کنگره ایالات متحده است.

کار در خانه اسمیت گفت که او تا به حال دیده می شود بسیاری از دوستان در رسانه های اجتماعی در جستجوی راه هایی برای رای دادن بدون رفتن به پای صندوق های رای.

“همه چیز به نظر می رسد تا نامشخص, من فقط می خواستم تا مطمئن شوید که من رو به رای دادن” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی که مسن تر هستند و یا کسانی که قدیمی تر از بستگان که واقعا نگران [coronavirus] و آنها می گویند آنها در حال رفتن برای رای دادن.”

اندی Grimm

Andy Grimm/Sun-Times
نظرسنجی کارگر راب Buscemi چک ثبت اطلاعات بر روی یک کامپیوتر قرص در داخل هامبورگ باشگاه ورزشی در بریجپورت. نظرسنجی کارگران گزارش شده کمتر از 60 نفر رای داده بودند که از ظهر فوق العاده پایین در کل.

و به روز رسانی بر روی ثبت رای دهندگان در مجموع از طبخ منشی شهرستان: همانطور که از ظهر سه شنبه 68,428 رای شمارش شد و تا کنون در حومه کوک کانتی.

توسط:فیلم
52 درصد زنان
48 درصد مردان

در ساعت:
6-7 صبح: 5,910
7-8 صبح: 8,465
8-9 صبح: 10,019
9-10 صبح: 12,129
10-11 صبح: 14,891
ساعت 11 صبح-ظهر: 16,122

68 درصد از رای دهندگان تا کنون امروز بیش از 50 سال است. 47 درصد بیش از 60 سال است. 22 درصد از رای دهندگان تا کنون امروز 70 سال یا مسن تر.

سن:
17-29 سال – بیش از 9 درصد از رای دهندگان امروز تا کنون
30-39 – 9.7%
40-49 – 13%
50-59 – 21%
60-69 – 25%
70-79 16%
80+ 6%

بیش از 80 درصد از رای دهندگان در حومه Cook County گرفته اند دموکراتیک رای گیری.

12:39 p. m. صحنه از انتخابات

وجود دارد هیچ ماسک و بدون ترس از coronavirus در یک سمت غرب محل رای گیری صبح روز سه شنبه.

اما وجود دارد نیز هیچ خط.

این جریان از رای دهندگان ثابت بود اما چند در احیای Fellowship Church خدا 2810 W. Washington.

و به جای از دست دادن قضات و رای دهندگان خندید و شنود گذاشته آرنج.

هر کس در محل رای — در 39 حوزه از 27 بخش — تحسین برای اولین بار رای دهندگان Jaden کارتر 18 دانش آموز در کلمنت دبیرستان. “من واقعا می خواهم به رای برنی ساندرز” او گفت:.

Jaden را Felicia کارتر, 59, انتخابات قاضی گفت: هیئت مدیره از انتخابات با ارسال یک بطری از ضد عفونی کننده دست. کارگران می دانستند که آنها می خواهم بیشتری نیاز دارند و به آنها عرضه شده است ، رای دهندگان “با استفاده از ضد عفونی کننده دست” او گفت:. “هیچ handshakes.”

“ما پاک نگه داشتن پایین درب” گفت: یکی دیگر از قاضی Laverne آرمسترانگ, 61, 400 بلوک از شمال Hamlin.

عکس از نقاب نظرسنجی مراقب ویکتوریا ریس و Darnell کانلی خارج Cather مدرسه.
مورین O’donnell/آفتاب نیوز

تعداد رای دهندگان نیز پایین بود در Cather مدرسه 2908 W. Washington Blvd. که در آن برخی از قضات انتخابات تن ماسک. توسط ساعت 11 صبح زمانی که به طور معمول حدود 75 رای دهندگان را ثبت و از طریق تنها 40 آمده بود در گفت انتخابات قاضی سابرینا گیلاس 49 از شهرک غرب.

تعداد سالمندان رای دهندگان — که در انتخابات گذشته ممکن است وارد گروه های بزرگ در اتوبوس — راه بود پایین گفت: نظرسنجی مراقب ویکتوریا ریس 51 و Darnell Conley, 49, هر دو از میوود. هر دو عینک ماسک.

زمانی که ریس و Conley صحبت با افراد خارج Cather مدرسه — سایت برای رای دهندگان در چهارمین حوزه از 27 بخش و 49 حوزه از 27 بخش — بسیاری از رای دهندگان ایستاده بود راه برگشت. مکالمات ریس گفته بود “از راه دور.”

“برخی از آنها حتی نمی خواهید به [انتخاباتی] ادبیات به دلیل coronavirus” کانلی گفت.

مورین O’donnell

جرارد Moorer مبارزات انتخاباتی داوطلبان جی Bellinger (سمت چپ) و هربرت ماتیوز نگه دارید تا دستکش آنها را به پای صندوق های رای برای حفاظت از خود را دارند. به گفته آنها اکثر رای دهندگان در آوردن دستکش و ماسک و یا هر دو.
مورین O’donnell/آفتاب نیوز

12:02 p. m. دریافت نکردند رای خود را توسط پست الکترونیکی رای گیری? زمان برای ضربه زدن به انتخابات

قبل از جمعه این شهرستان فرآوری 117,813 مجموع برنامه های کاربردی برای رای دادن از طریق پست رای گیری است که “همه زمان ضبط” در شهر انتخابات هیئت مدیره. بیست هزار نفر از کسانی که برنامه های کاربردی در آمد و در روز آخر زمانی که شهر گسترش آن مهلت پنج شنبه تا نیمه شب.

پست الکترونیکی-در برگه های رای باید مهر باطله تمبر پست در روز سه شنبه برای رای گیری به تعداد و یا می توان آنها را تحویل دست به شیکاگو انتخابات هیئت مدیره در 69 W Washington, طبقه ششم با 7 p. m.

اگر شما نمی دریافت رای خود را از طریق پست رای گیری در زمان, شما نیاز به رفتن رای دادن در فرد امروز. در خود اختصاص داده رای گیری سایت شما نیاز به درخواست یک فرم 1 استشهاد و بررسی کنید که شما هرگز دریافت رای گیری خود را. اگر سوابق نشان می دهد که شما را دریافت رای خود را, اما شما هنوز رای دادند و شما می توانید بپرسید به بازیگران موقت رای گیری.

شیکاگو هیئت کمیسیون انتخابات وب سایت اطلاعات بیشتر.

11:48 صبح اولیه رای دهندگان گزارش – حومه Cook County

Cook County Clerk کارن Shultz که دفتر نظارت بر حوزه های رأی گیری در حومه ارائه یک نگاه اجمالی در صبح روز سه شنبه رای گیری شماره.

از حدود 10 صبح 36,523 رای دهندگان امروز در حومه کوک کانتی. بیشتر زنان رای داده اند بیش از مردان جوان و سن رای دهندگان 17-29 آمار نظر سنجی تا کنون در تعداد.

در حالی که آن را در اوایل و رای دادن اعداد به نظر می رسد بالا رفتن ساعت در سایت های بررسی میزان مشارکت در انتخابات در میان رای دهندگان بالاتر از سن 60 — گروه سنی بیشتر به فوریت توصیه به خود قرنطینه با توجه به کروناویروس خطرات — به نظر می رسد به طور مداوم در این نمونه کوچک ،

توسط:فیلم
51.4% زنان
48.6% مردان

در ساعت:
6-7: 5,9107
8 صبح: 8,4658
9: 10,0199
10: 12,129

سن:
17-29 سال – بیش از 7 درصد از رای دهندگان امروز تا کنون
30-39 سال – 10.4%
40-49 سال – 15%
50-59 سال – 23%
60-69 سال – 26%
70-79 سال 14%
80+ سال, 4.4%

On the first day of early voting, Edwin Reyes, 62, of Beverly, casts his ballot in the March 17 Illinois primary election at the new Loop super site at 191 N. Clark St., Monday morning, March 2, 2020.
در اولین روز از رای گیری اولیه ادوین ریس, 62, از بورلی کست رای خود را در مارس 17, ایلینوی اولیه انتخابات در حلقه جدید فوق العاده سایت در 191 N. Clark, سنت, صبح روز دوشنبه, 2 مارس سال 2020 است. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

11:22 صبح نمی, ریخته گری, رای او هرگز یک گزینه

در Mt. Pigsah Missionary Baptist Church در Bronzeville نظرسنجی کارگران گزارش دادند که به باز دیر و تلاش در طول روز با مشکلات فنی اعم از صفحه نمایش لمسی دستگاه عدم پذیرش کارت برای اتصال به اینترنت, شکست, بر اساس یک نظرسنجی کارگر که خواسته نمی شود شناسایی شده توسط نام. تماس به شهرستان های انتخاباتی برای کمک به حال شده است در پاسخ به که از ساعت 11 صبح با وجود تماس های متعدد برای کمک به خطوط که رفته بود توجهی نشد پس قبل از انتخابات افتتاح شد.

نظرسنجی کارگران روشن کرده بود به جمع آوری برگه کاغذ پس از رای گیری ماشین جدول بندی نیز malfunctioned.

“من مطمئن هستم که مردم از جمله خود من فکر هستند که اگر رای خود را در حال رفتن به محسوب می شود چرا که شما می بینید رای خود را فقط به یک جعبه بزرگ گفت:” استفان میچل به عنوان او راه می رفت از بگوئید.

میچل گفت که او آمد به پای صندوق های رای با وجود نگرانی در مورد کوروناویروس. نه مصاحبه رای او هرگز یک گزینه برای 47 ساله هر چند او تصمیم گرفتند خود را به کودکان سنین 7 و 5 به پای صندوق های رای به سازمان دیده بان او را به بازیگران خود را رای.

“من به رای گیری بسیار جدی است. من رای داده ام هر فرصتی من تا به حال از آنجایی که من از سن آمد,” او گفت:. “من فکر نمی کنم آنها مورد نیاز برای به تعویق انداختن انتخابات است. سلامت بسیار مهم است اما زمانی که آنها رفتن به انتخابات اگر آنها آن را انجام نمی امروز؟”

اندی Grimm

11:12 صبح پریتزکر را پاسخ می دهد

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اداره شد کبود در شیکاگو انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی جیم آلن سخنان در 9:30 صبح تلفن تماس با خبرنگاران روز شنبه گفت: در حالی که بسیاری از رهبران را به شدت به صفحه در نور گیر “کسانی هستند که shirked مسئولیت خود را.”

(نگاه کنید به روز رسانی های قبلی در زیر برای اطلاعات بیشتر در شنبه تلفن تماس بگیرید.)

دفتر والی گفت: هیئت مدیره شیکاگو انتخابات برگزار تماس با دفتر فرماندار ایلینوی مجلس مایک Madigan و ایلینوی در مجلس سنا رئیس جمهور همین هارمون در هفته گذشته است که در آن هیئت مدیره ابراز نگرانی در مورد نیاز به اندازه کافی قضات انتخابات. فرمانداری ارائه شده تا گارد ملی برای کمک به ستاد انتخابات و همچنین کمک به داوطلبان استخدام.

آنها گفتند: 2,000 افراد جوان از Mikva چالش تبدیل شد به دور از داوطلب.

“بنابراین به جای پذیرش کمک و یا ارائه هر گونه راه حل خود را به شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات تصمیم به صبر کنید تا روز انتخابات برای دریافت در تماس با مطبوعات و سیاسی متهم به اتهامات” سخنگوی اردن Abudayyeh گفت. “فرماندار نمی تواند به طور یک جانبه لغو و یا به تاخیر انداختن انتخابات. انتخابات بنای دموکراسی ما است و ما نمی تواند خطر سردرگمی و محرومیت در دادگاه.”

دفتر والی گفت: آن است که یک “راه حل کامل” به هنوز انتخابات در روز سه شنبه.

“چه مربوط است که هیئت مدیره هم به بازی سیاست به جای انجام کار خود را. به جای میزبانی یک تماس را فشار دهید به تصویب سرزنش را برای شکست خود را, ما می خواهیم شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات به تمرکز بر روی حصول اطمینان از دموکراسی ما می تواند همچنان به عنوان بی وقفه به عنوان ممکن است با عیب یابی مسائل در نظر سنجی” Abudayyeh گفت. “این دولت و فرماندار در حال تمرکز بر ما بحرانی نیازهای بهداشتی در سراسر کشور امروز. شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات باید در پیدا کردن یک راه برای انجام کار خود را.”

تینا Sfondeles

11:02 شهرستان انتخابات هیئت مدیره spars با فرمانداری بیش از تصمیم برای به تعویق انداختن اولیه

شیکاگو انتخابات مقامات می گویند آنها سعی در انصراف از فرد رای گیری در روز انتخابات به نفع پست الکترونیکی-در آراء اما گفته شد توسط رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر تیم حقوقی برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده شیکاگو انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی جیم آلن گفت: طی 9:30 صبح کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“ما با خواست رها از این مدل” در مارس 11 تلفن تماس بین مقامات انتخاباتی و پریتزکر تیم حقوقی آلن گفت: اما توصیه شد “را رد کرد.” آلن گفت: تلفن تماس برنامه ریزی شده بود صرف ساعت پس از جهانی همه گیر بودن اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

آن Caprara, پریتزکر را رئیس ستاد مورد مناقشه آلن اظهارات در یک صدای جیر جیر صبح روز سه شنبه.

“این یک دروغ است” Caprara توییتی در 10:21 صبح پس از گزارش پینوشت: این کنفرانس منتشر شد. “و رک و پوست کنده با توجه به آنچه که ما در حال برخورد با در این لحظه من منزجر که جیم آلن خواهد دروغ بود.”

“ما آنها را ارائه گارد ملی جوان داوطلب و کمک به نگه داشتن حوزه های رأی گیری پاک” Caprara نوشت. او گفت: بیانیه ای از دفتر والی بود در آینده.

آلن گفت: میزان مشارکت کم بود نسبت به ابتدای روز در شیکاگو است.

در روز سه شنبه در تماس با خبرنگاران آلن با اشاره به فرماندار عمومی اخیر اظهارات در مورد اینکه آیا انتخابات خواهد بود به تعویق افتاد: “فرماندار گفت: ما باید با همه صحبت می کنند در یک صدا…ما گفتند که این انتخابات باید بر روی بروید.”

اما در مکالمات بین انتخابات هیئت مدیره و پریتزکر “امروز ما مجاز به گفتن هر چیزی” آلن گفت.

“آن را به یک گلوله برفی همه ما می بینیم که در پایین تپه. که در آن رمز و راز در این است؟” آلن پرسید.

“کشورهای دیگر در حال به تعویق انداختن آنها ندارد و حالات که در آن سالمندان هستند به tweeting و ارسال نظرات در مورد ترس از رفتن به حوزه های رأی گیری و یا خدمت در روز انتخابات” آلن گفت.

با وجود گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا و اوهایو در حال حرکت برای به تعویق انداختن خود در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری پس از اعلام وضعیت اضطراری به دلیل گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روز دوشنبه گفت که او را نمی بینم که به عنوان یک گزینه برای Illinois.

“وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد مارس 17, مگر اینکه شما سنت پاتریک” آلن گفت.

سخنگوی پریتزکر را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

میچ Dudek و لیز Schiffman Tufano

10:31 a. m. ‘لطفا صبور آماده و شروع به فکر کردن در مورد چگونه شما دوباره رای’

همین بل است که در خدمت به عنوان یک انتخابات قاضی برای بیش از 30 سال یکی از بسیاری از نظرسنجی از کارگران که استعفا دوشنبه در نور COVID-19 احتیاطی.

بل راه اندازی شد برای قضاوت در Sheil پارک ایستگاه رای گیری در دریاچه.

Don Bell, a retired college administrator and gay activist, at Town Hall Apartments, Chicago’s first LGBTQ-friendly senior living facility.
همین بل, بازنشسته دانشگاه, مدیر و فعال در تاون هال آپارتمان شیکاگو برای اولین بار LGBTQ پسند ارشد مرکز زندگی, که در آن او زندگی می کند.
جیک Wittich/آفتاب نیوز

“این مهم ترین انتخاب زندگی من, اما من باید به دنبال مشاوره برای افراد 70 و با شرایط من گفت:” بل که 71.

بل گفت: انتخابات قضاوت یک سنت برای سمت جنوب ، مادر او یک انتخابات قاضی گفت که گذشت “ارزش از میهن پرستی و مشارکت در دموکراسی” به او و برادرش.

“انتخابات به خصوص معامله بزرگ به خانواده های آمریکایی مثل من. آن را نشانه ای از بودن کامل شهروند” بل گفت. “پدر بزرگ من که به شیکاگو نقل مکان کرد قبل از به نوبه خود از قرن 20th واقعا تاکید کرد که به ما.”

بل گفت: شیکاگو مانند بسیاری از شهرهای کوتاه بود انتخابات قضات در حال حاضر قبل از COVID-19 شیوع. او گفت: اکثر رای گیری ندارد و معمولی پنج قضات انتخابات.

او در تشویق مردم — به خصوص جوانان — به رسمیت شناختن اهمیت رای گیری روز شنبه اما به بیمار به عنوان حوزه های رأی گیری تنظیم به شرایط.

“ما انتخابات واقعا بستگی دارد در افراد مسن در مراکز رای گیری از آنجا که ما رو هم منافع و انگیزه” بل گفت. “لطفا صبور باشید آماده و شروع به فکر کردن در مورد چگونه شما رای دوباره در پاییز.”

جیک Wittich

ساعت 10:17 صبح کمبود قضات مطابق با اصول بهداشتی محصولات همچنان در سراسر سایت های رای گیری

رای دهندگان و انتخابات قضات در ادامه به گزارش کمبود ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب ضد عفونی و تمیز کردن دیگر مواد در حوزه های رأی گیری در حومه شیکاگو.

“که ممکن است برخی از زمان به شکل” گفت: James Scalzitti سخنگوی Cook County Clerk کارن Shultz. “من می دانم که وجود دارد یک برنامه ریزی 6 صبح تحویل به حوزه های رأی گیری امروز به طور خاص با لوازم تمیز کردن و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.”

Jugs of hand sanitizer and cans of Lysol greet voters in the March 17 Illinois primary election at the new Loop super site Thursday afternoon.
کوزه ضد عفونی کننده دست و قوطی Lysol استقبال رای دهندگان در مارس 17, ایلینوی اولیه انتخابات در حلقه جدید فوق العاده سایت پنج شنبه بعد از ظهر.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

کوزه ضد عفونی کننده دست, Lysol بطری اسپری و تمیز کردن دیگر مواد فراوان در رای گیری اولیه مکان های مانند حلقه های فوق العاده سایت در 191 N. Clark سنت در روز پنج شنبه. ایلینوی ساکنان شده بود را تشویق به رای اولیه اگر ممکن است جلوتر از پیش بینی مکان سنجی تعطیلی و کمبود قاضی مربوط به سرعت گسترش coronavirus.

اما در انتخابات روز سه شنبه Scalzitti گفت: او دریافت “گزارش های متعدد از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان که در حوزه های رأی گیری که آیا به اندازه کافی و یا هر گونه تمیز کردن وسایل,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از, اما آن نشده است غیر معمول به شنیدن این امروز است.”

“من نمی دانم اگر آنها قادر خواهید بود برای دریافت این منابع به هر مکان سنجی و یا چه مدت آن شما را,” او گفت:.

لینکلن تسلیم رأی 1st ward, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
James فاستر/برای خورشید بار

میچ Dudek

9:57 صبح کمبود قضات مطابق با اصول بهداشتی محصولات همچنان در سراسر سایت های رای گیری

جیمز Scalzitti سخنگوی Cook County Clerk کارن Shultz بود چک کردن در یک گزارش از انتخابات قاضی در تینلی پارک که گفت خورشید-زمان است که هیچ ضد عفونی کننده دست یا دستمال مرطوب شده بود به آنها ارائه شده. اما او افزود: “در تمام احتمال قاضی است که احتمالا درست است.”

“بزرگترین وظیفه در حال حاضر است که برای دریافت قضات به حوزه های رأی گیری است که هنوز به آنها نیاز” Scalzitti گفت.

از حدود 9 صبح Scalzitti وجود دارد گفت: هنوز هم حدود 30 حوزه (نه رای گیری مکان های حوزه) که نیست باز به رای دهندگان.

میچ Dudek

9:51 صبح ‘به اندازه کافی قضات انتخابات’

انتخابات سایت در سالن روستا در بررینگتن موفق به باز کردن در زمان این صبح است. به جای یک دست نوشته و ثبت و ضبط به درب گفت: رای دهندگان که قضات تا به حال موفق به نشان می دهد تا.

جیمز Scalzitti سخنگوی Cook County Clerk کارن Shultz — که دفتر نظارت بر حومه انتخابات تایید کرد که قضات انتخابات نشان نمی دهد تا در بررینگتن.

“با توجه به coronavirus وجود دارد به اندازه کافی قضات انتخابات در این مکان سنجی این صبح” برینگتون سخنگوی Patty Boland Schmitz گفت.

“آنها قادر به جذب بیشتر داوطلبان و آنها فقط اعلام کرد که آنها در حال حاضر باز برای رای دادن به عنوان از 9:20 a. m.”

انتخابات شده اند تقلا از اواخر هفته گذشته به جای قضات انتخابات بودند که رها کردن در droves با استناد به نگرانی های بسیار سرايت coronavirus.

مقامات ترغیب رای دهندگان به بازدید chicagoelections.gov برای پیدا کردن جایی که برای رای دادن. رای دهندگان همچنین می توانید اطلاعات خود را در مراکز رای دهی در محل با تماس 312-269-7900.

میچ Dudek

9:03 a. m. “من مطمئن هستم که آنچه که ما قرار است انجام دهد’

هیچ ضد عفونی کننده دست و یا بهداشتی دستمال مرطوب در یک مکان سنجی در تینلی پارک و قضات انتخابات وجود دارد مطمئن نیستید که چگونه برای رسیدگی به این وضعیت است.

“ما نمی هر گونه دستمال مرطوب و تنها بطری ضد عفونی کننده دست ما است از یک انتخابات قاضی آورده است که در یکی شخصا” گفت: Laura Lukasiewicz, 41, انتخابات, قاضی است که در آنجا مستقر هستند.

“ما قادر به پاک کردن ماشین های رای گیری,” او گفت:.

محل رای در 16801 S. 80 Ave. — یک ساختمان اداری در تینلی پارک.

Lukasiewicz گفت: یک شخص در انتخابات قاضی به نام روز انتخابات تدریس خصوصی در Cook County Clerk کارن Shultz را به درخواست لوازم.

“به ما گفته بودند آنها لازم نیست که هر به ارسال به ما و تا آنجا که من می دانم که آنها در حال رفتن برای تهیه هر چیزی و یا به ما هر گونه دستورالعمل و یا راه حل های در مورد چگونه به مراقبت از این” او گفت:.

“ما گفتن است افرادی که در مورد آن بپرسید,” او گفت: از رای دهندگان که پرسش در مورد محصولات بهداشتی.

“من مطمئن هستم که آنچه که ما قرار است انجام دهید در واقع این اولین بار است که من انجام این کار,” او گفت:, و اضافه کرد که او قصد دارد آن را به یک نقطه که به بقیه رای دهندگان که در مورد وضعیت.

“ما همه نوع سرخوردگی در مورد این, اما ما در حال کار را از طریق آن ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” او گفت:.

تنها در حدود 10 رای دهندگان متوقف شده بود با رای گیری جای او مشغول به کار بود در 8:45 a. m., اما وجود دارد و دو دیگر حوزه های رأی گیری در همان ساختمان برای دیگر حوزه و Lukasiewicz مطمئن نیستید که چگونه مشغول بودند.

“این ضد و نقیض به آنچه که فرماندار گفت: در مورد نگه داشتن همه امن” Lukasiewicz گفت و اشاره کرد که او کمی عصبانی در مورد نقطه او در بر داشت خودش را در.

میچ Dudek

8:39 a. m. ‘هیچ حزب امشب’

دولت را مهار تلاش در برابر رمان coronavirus COVID-19 نه تنها شکل انتخابات در روز رای گیری از تجربه آنها نیز تا به حال قابل ملاحظه چگونگی تاثیر نامزدها در مبارزات انتخاباتی در هفته های اخیر و در برنامه های خود پس از انتخابات, از شنبه.

اواخر هفته گذشته Sun-Times خبرنگاران تینا Sfondeles و نیل یرلی صحبت کرد به کمپین کارکنان در مورد چگونگی coronavirus نگرانی تغییر کرده get-out-the-رای تلاش در اجرای انتخابات است.

با احتیاط رای دهندگان نیست پاسخ دادن به درب. و آنها نمی خواهید به دست هر ادبیات.

آیا لرزش دست ایلینوی حزب دموکرات مشاوره کمپین که رسیده برای مشاوره.

این بدان معناست که بیشتر از تلفن و یا اقامت در خارج از رای دهندگان فضای شخصی.

و مشت ضربه.

کوک کانتی ایالت وکیل نژاد یکی از بالا ترین مشخصات اصلی مبارزات این سال, اما وقت کیم فوکس هنوز لغو رویدادهای چند هفته گذشته است. یک سخنگو گفت: مبارزات انتخاباتی او را به جای دو برابر کردن بر روی پیام های رسانه های اجتماعی

فوکس است که صرف نظر کردن از سنتی شب انتخابات سه شنبه شب برگزار خواهد شد و رسانه ها تنها در کنفرانس خبری در جنوب حلقه به جای.

یعقوب با خدا ممنوع مایستر یک نامزد حزب دموکرات برای کارمند از مدار دادگاه برای Cook County گفت که در ازای یک حزب بزرگ در انتخابات شب مبارزات انتخاباتی خود را کوچکتر و جمع در آن ،

مایکل Cabonargi است که در حال اجرا برای کارمند از مدار دادگاه طبخ شهرستان به عنوان یک دموکرات لغو انتخابات خود را در مهمانی های شبانه و همچنین یک سخنگوی گفت.

خواندن گزارش کامل از تینا Sfondeles و نیل یرلی.

7:37 a. m. The new normal: صحنه هایی از لینکلن تسلیم رأی

رای گیری آغاز می شود در شیکاگو لینکلن تسلیم رأی 1st ward, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. رای دهندگان در صف نگه داشتن فاصله خود.
James فاستر/برای خورشید بار
شارون Trask و سایر رای دهندگان با استفاده از ضد عفونی کننده دست آنها ایستاده در خط برای رای دادن لینکلن تسلیم رأی 1st ward, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
James فاستر/برای خورشید بار

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: حوزه های رأی گیری خواهد بود تمیز و با ضد عفونی کننده دست در دسترس و انتخابات کارگران به درستی اجتماعی فاصله خود را از رای دهندگان. و او گفت: مدارس هنوز هم در خدمت به حوزه های رأی گیری در بسیاری از موارد “که در واقع انجام یک تمیز کردن عمیق.”

شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات صادر راهنمایی در اجتماعی فاصله شب گذشته:

7:24 صبح انتخابات هیئت مدیره می پرسد برای ‘کمک’ ‘صبر’ میان کمبود قاضی

با وجود گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا و اوهایو در حال حرکت برای به تعویق انداختن خود در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری پس از اعلام وضعیت اضطراری به دلیل گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روز دوشنبه گفت که او را نمی بینم که به عنوان یک گزینه برای Illinois.

Voting begins in Chicago, Lincoln Lodge Polling station, 1st ward, Tuesday, March 17th, 2020.
رای گیری آغاز می شود در شیکاگو لینکلن تسلیم رأی 1st ward, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
James فاستر/برای خورشید بار

“ما باید به انتخابات ما ادامه خواهد داد به نظر من. این چیزی که حق انجام” پریتزکر گفت: در اسپرینگفیلد کنفرانس خبری. “دموکراسی ما نیاز به رفتن. اگر ما لغو این انتخابات زمانی که شما یک انتخابات؟”

یکی از دلایل کلیدی برای ادامه و با توجه به مت دیتریش سخنگوی ایلینوی انتخابات هیئت مدیره است که بسیاری از رای گیری انجام شده است. ایلینوی دیده است 504,000 اولیه آرا و 294,000 ایمیل ارسال برگه های رای برای رای دهندگان که از بعد از ظهر دوشنبه.

شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات شده است تقلا برای کارکنان حوزه های رأی گیری زیر “یک تورنت, سونامی” تماس از شنبه از قضات انتخابات که امضا کرده ایم اما تا به حال به استعفا Marisel هرناندز رئیس هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات گفت.

“ما نیاز به کمک شما و به همین ترتیب ما نیاز به صبر و شکیبایی خود را” هرناندز گفت. “بنابراین اگر یک رای گیری محل باز نمی تا ساعت 6 صبح هنگامی که آن را قرار است به, اگر مردم هنوز هم راه اندازی لطفا صبور باشید.”

تینا Sfondeles و راشل Hinton

6:32 صبح غیر معمول انتخابات

مسابقه به 2020 ایلینوی اولیه به ویژه بی سابقه و تاب از یک میدان 13 دموکرات نامزد شده است که در winnowed را به سه به یک بهداشت جهانی بحران است که به طور چشمگیری تغییر شکل روز انتخابات.

به عنوان انتخابات درهم به رقابت با شکستن رکورد اولیه رای گیری و رای دادن از طریق پست درخواست و به کارکنان و نقل مکان سنجی و مکان در روز از, اولیه, نامزدهای چرخد و به “مجازی مبارزه” در این مهم نهایی روز. چگونه این عوامل را تحت تاثیر قرار دهد در نتیجه در ایلینوی باقی مانده است دیده می شود.

6:05 صبح رای گیری سایت ها باز هستند

حوزه های رأی گیری باز ساعت 6 صبح در سراسر شیکاگو است.

شیکاگو سان تایمز رای گیری راهنمای ویژگی های نامزد پروفایل برای هر مسابقه و همچنین مصاحبه با نامزدها و خورشید بار تحريريه تاییدیه.

این همچنین شامل یک دانلود قابل چاپ نخل کارت ما میگوییم که شما می توانید با شما را به غرفه رای گیری.

آیا رای دهندگان مستقل نظارت بر انتخابات از راه دور در یک نقل مکان سایت و یا نه در همه Illinoisans را انتخاب نامزدها امروز در رقابت برای ریاست جمهوری نامزد سنای آمریکا و مجلس نمایندگان و ایلینوی قوه مقننه. محلی نژادها در منطقه شیکاگو شامل Cook County, دولت, وکیل, ایلینوی, دیوان عالی کشور, شهری, آب, احیای منطقه مدیره از کمیسیون و طبخ شهرستان مدار منشی دادگاه.

پیدا کردن خود را در مکان سنجی با استفاده از شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات ابزار جستجو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im