ایلینوی تایید 4 مورد از coronavirus

Category: سانتایمز Comments: No comments

مقامات بهداشتی دولت را تایید کرده اند یک چهارم فرد دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در ایالت ایلینوی است.

او یک زن در 70s و همسر مورد سوم — یک مرد در 70s — که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در انزوا ایلینوی وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

این انسان است که درمان در شمال غربی بیمارستان جامعه در آرلینگتون ارتفاعات بیمارستان روز دوشنبه گفت:.

همسر خود را قرنطینه در خانه و مطابق با مقامات بهداشت IDPH در بیانیه ای گفت. او و همسرش در حال گزارش شده بود در وضعیت خوب, سلامت, مقامات گفت.

مرد بیماری بود روز شنبه اعلام کرد در یک بیانیه مشترک از ایلینوی وزارت بهداشت و کوک کانتی وزارت بهداشت.

مقامات بهداشت در حال پیگیری کردن افرادی که ممکن است در تماس با شوهر هر چند آنها نمی گویند که در آن او است.

مراکز کنترل بیماری تایید کرده است 43 نفر از کروناویروس در آمریکا از این بیماری را در ووهان چین در اواخر سال 2019.

در ضمن آرلینگتون ارتفاعات منطقه مدرسه 25 گفت: دو کارکنان و فرزندان خود را منزوی خود را در خانه پس از یادگیری خود را پرستار یک بیمارستان کارمند شد در معرض یک بیمار مبتلا به کوروناویروس.

“در این شب من مطلع شد که دو تن از اعضای هیات و فرزندان خود را (که در کار/حضور Dryden پیچک تپه Greenbrier و زیتون مریم Stitt) تماس گرفته شد توسط یک پرستار کودک” سرپرست منطقه لری Bein گفت: در نامه ای به پدر و مادر است. “یک عضو نوجوان, خانواده, بیمارستان, کارمند شد در معرض یک بیمار مبتلا به کوروناویروس. هیچ یک از این افراد باید هر گونه علائم در حال حاضر. ما کارمندان /دانش آموزان خواهد شد در خانه بمانند و خود مانیتور علائم خود را و آنها شده اند در تماس با پزشکان خود را.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر بیمار مراجعه کننده به سوم یا چهارم مورد اعلام کرد در دولت است.

جزئیات بیشتر شد منتشر شده برای محافظت از حریم شخصی بیمار اما یک دکتر را ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر در نزدیکی بیمارستان مرکزی جاده پردیس.

“من می خواهم برای اطمینان از ساکنان که Cook County, وزارت بهداشت است که با همکاری نزدیک با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین وضعیت عمومی وزارت بهداشت به عنوان ما به نظارت بر وضعیت از نزدیک” کوک کانتی رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle در توییتر نوشت. “من ادامه خواهد داد به ارائه شما را با اکثر تا اطلاعات به روز آن را به عنوان در دسترس می شود.

دولت آمریکا با مقامات درخواست CDC تیم ارسال می شود برای کمک به پاسخ.

شیکاگو زن و شوهر که قرارداد coronavirus در ماه ژانویه برای اولین بار و تنها ساکنان ایلینوی به تست مثبت برای این بیماری تا زمانی که این بیمار اعلام شد. آنها آزاد شده از یک هافمن استتس بیمارستان در اوایل این ماه و پس از کامل ساخته شده, بهبود, سلامت, مقامات گفت.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و شهردار لری Lightfoot اعلام کرد قصد دارد به گسترش آزمایش برای این بیماری است.

مقامات بهداشتی در حال ارائه مشاوره به “هوشیار باقی می ماند در مورد نگه داشتن میکروب ها از گسترش پوشش سرفه و عطسه شستن دست با آب گرم و صابون و آب و ماندن در منزل و زمانی که بیمار” اگر آنها گفت: مردم نیازی به تغییر روال زندگی روزانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>