ایلینوی تایید بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد به عنوان تست ظرفیت رشد می کند

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر روز یکشنبه اعلام کرد بیش از 1 ، 000 مورد جدید از coronavirus در ایالت ایلینوی از جمله 18 مرگ و میر بیشتر آوردن ایالت کل تا 4,596 موارد و 65 مرگ و میر.

پریتزکر گفت: 1,105 موارد جدید — بیش از دو برابر از روز شنبه شمارش و بالاتر از هر روزانه در مجموع تا کنون — با توجه به افزایش coronavirus تست ظرفیت در ایالت ایلینوی است.

در حال حاضر دولت می شود حدود 4000 coronavirus آزمون روزانه است که از 2000 تست ایلینویز بود قادر به در حال اجرا در مارس 24.

دکتر نگزی Ezike مدیر ایلینوی وزارت بهداشت گفت: کسانی که در آزمون های اضافی “کمک به ما در درک بهتر میزان ویروس در گردش در جامعه ما است.”

“وجود دارد re بسیاری از کسانی که بیمار هستند با تنها خفیف, حداقل, علائم که هنوز هم ممکن است ندانسته انتقال این ویروس,” او اضافه شده است.

هنوز 4,000 روزانه coronavirus آزمون کافی نیست به طور کامل درک میزان ایلینویز’ coronavirus شیوع پریتزکر گفت.

پریتزکر گفت که او امیدوار است ایلینوی برسد حدود 10000 تست روزانه ظرف 10 روز آینده. که به تعداد مورد نیاز به دریافت “واقعا درک جامع از این ویروس در هر یک از ما 102 شهرستانهای استان است.”

“هر روز ما نیست ضربه 10,000 آزمون یا بیشتر در روز دیگری است که ما قادر به دریافت پاسخ است که به ما کمک گرفتن گذشته این بحران” پریتزکر گفت.

پریتزکر دوباره ناودان دولت فدرال را از دست داده و coronavirus بحران خواستار عدم توانایی دولت در اجرای کافی coronavirus آزمون “عمیق شکست دولت فدرال است.”

ایلینوی نیز نیاز به افزایش ظرفیت های پزشکی خود را به طوری که بیمارستان نیست غرق در حالی که دولت coronavirus caseload بالا می رود در هفته های آینده پریتزکر گفت.

“به اندازه کافی وجود ندارد ظرفیت امروز” پریتزکر گفت.

ایلینوی است تاسیسات ساختمان در سراسر کشور از جمله یک بیمارستان صحرایی در مک کورمیک محل مرکز همایش, دیدار قریب الوقوع هجوم coronavirus بیماران پریتزکر گفت.

Ezike نیز به روز شده است که مقامات هنوز در حال تحقیق در مورد مرگ یک نوزاد که تست مثبت برای COVID-19.

“در بسیاری از نگرانی در مورد مرگ یک نوزاد که نیز تا به حال COVID-19 بنابراین ما واقعا می خواهید برای دریافت کامل گزارش” Ezike گفت. “اما به عنوان کردیم در گزارش در سراسر جهان و ما دیده نمی شود نوزادان با COVID-19 به بیماری های جدی بیماری و قطعا مرگ در گذشته است.”

Cook County, معاینات پزشکی, دفتر سخنگوی ناتالیا Derevyanny گفت: نتایج آزمایش های بیشتر به احتمال زیاد در دسترس نخواهد بود تا زمانی که elater این هفته است.

کودک نبوده است شناسایی Derevyanny گفت: با توجه به معاینات پزشکی مشاور در انتظار راهنمایی از کوک کانتی ایالت دفتر دادستان در مورد اینکه آیا برای شناسایی قربانیان coronavirus حرکت رو به جلو. دفتر دریافت کرده است ارشاد به انتشار اسامی بر اساس بیماری مسری گزارش عمل می کنند که باعث می شود مرگ حتمی گزارش محرمانه است.

همچنین در روز یکشنبه یک سازمان غیر انتفاعی است که به طور معمول می فرستد تجهیزات پزشکی در سطح بین المللی به میزبانی اهدای رانندگی در خارج از ایالات مرکز به دنبال ماسک و عینک محافظ و دستکش و دیگر دنده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با این ویروس در ایالات متحده است.

پروژه C. U. R. E., یک سازمان غیر دولتی با یک انبار در وودریدگ, تغییر تمرکز خود را به نیازهای داخلی مراقبت های بهداشتی کارگران حدود دو هفته پیش با توجه به بث Rottman, مدیر اجرایی پروژه C. U. R. E. شیکاگو ، مدت کوتاهی پس از رانندگی لگد یکشنبه در شیکاگو یک جریان از اتومبیل کشیده به پارکینگ و رانندگان تحویل جعبه و تجهیزات به انتظار داوطلبان.

تمام پنج شیکاگو اصلی تیم های ورزشی کمک ترویج یکشنبه عرضه درایو در سایه ایران مرکز که رفت تیره بعد از کنسرت و NBA و NHL فصل متوقف شد در پی coronavirus بحران است.

در ضمن دو توله کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در یک جلسه آموزشی در زمینه انوری در اوایل این ماه.

در ایمیل ارسال شده به همکاران توصیه توله اطلاع کارکنان خود را که دو نفر شرکت کننده در مارس 8, آموزش در تیم برتر باشگاه های آزمایش مثبت برای این ویروس مسری است. آزمون دریافت شد دوشنبه گذشته و شنبه 15 و 16 روز پس از کارگاه.

دوره کمون ویروس در حال حاضر تصور می شود 14 روز با توجه به CDC.

این تیم رسیده است و ارائه پشتیبانی برای هر دو کارکنان و ایمیل گفت.

توله خود را بسته شیکاگو امکانات پس از لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد روز افتتاحیه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. همانطور که در حال حاضر لیگ و بازیکنان MLB انجمن به امید شروع یک فصل در اوایل ماه ژوئن هر چند همه چیز مایع باقی می ماند.

دو کارکنان اضافی در طبخ منشی شهرستان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به هشت تأييد موارد مثبت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه پنج شنبه, منشی دفتر گفت: کارمندان مشغول به کار در ترافیک بخش در دیلی مرکز. کارکنان بودند که در تماس با کسانی که آزمایش مثبت “ابلاغ شده است به خود قرنطینه در خانه و نظارت خود را برای هر COVID-19 علائم برای مدت 14 روز” مقامات گفت.

همچنین در روز یکشنبه Cook County, رئیس جمهور Toni Preckwinkle اعلام کرد county, جنگل, حفظ باز باقی خواهد ماند — هر چند برخی بسته شده اند و به ترویج اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

“جنگل حفظ کرده همیشه ارائه دسترسی ما را به جهان طبیعی, نزدیک به خانه و یک محل به خارج” Preckwinkle در بیانیه ای گفت. “اما اگر ما دیدن مکان های که در آن مردم به طور کامل زیر مسئولیت خود ما خواهد شد و می تواند نزدیک آن مکان است.”

Preckwinkle هشدار می آید سه روز پس از شهردار لری Lightfoot بسته شیکاگو Lakefront, Riverwalk و 606 دنباله پس از کثیری از مردم رنگی به هوای نقاط هنگامی که درجه حرارت افزایش یافت در روز چهارشنبه.

تا کنون در این شهرستان بسته شده, فرو کردن صخره پله ها; تمام شش طبیعت مراکز محوطه و مسیرهای; طبیعت مناطق بازی و اردو و تمام دستشویی های عمومی. تمام حوادث و داوطلب فعالیت شده اند nixed از طریق مارس 11 مطابق با توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

مقامات گزارش ازدحام در حالی که اعضای عمومی تشویق می شوند به گزارش گردهمایی با تماس (708) 771-1000. علائم نصب شده اند به یادآوری بازدید کنندگان از “اهمیت اجتماعی فاصله” و اعضای حفظ جنگل اداره پلیس توصیه شده است برای پراکنده کردن هر جمعیت با توجه به بیانیه ای.

Cook County همچنین اعلام کرد که نزدیک به 60 ، 000 کوپن غذا دریافت کنندگان اخذ کردند از طریق یک coronavirus بسته امداد امضا شده در این ماه — هر چند آن را تنها به طور موقت.

آن دسته از افراد که هستند سالم و بدون وابسته و زیر سن 50 — شد و در خطر از دست دادن خود را منافع عمومی تحت دستورالعمل که در اثر این سال است. به دلیل بهبود شرایط اقتصادی در شهرستان, آنها تا به حال به دیدار با برخی از کار مدرسه و یا داوطلب مورد نیاز می شود و یا محدود به سه ماه از مزایای هر سه سال.

خرید اینترنتی — احتمالا از دست دادن منافع مورد انتظار بود به ضربه در اطراف همان زمان مشابه اما بیارتباط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون به Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی تحت تاثیر همان دسته از مردم در سراسر کشور. در ایلینوی اضافی 90,000 مردم متاثر شده اند که فدرال تغییر حکومت انتظار می رود را به اثر در تاریخ 1 آوریل. در سراسر کشور حدود 700,000 می تواند مزایای از دست رفته.

به طور کلی وکیل در حدود 20 ایالت از جمله ایالت ایلینوی و میشیگان شکایت کرد و قاضی اعطا شده یک دستور در مارس 13, اما که می توانست از سمت چپ کوک کانتی.

در حال حاضر همه سفت دریافت کنندگان ادامه خواهد داد برای دریافت مزایای در طول اضطراری ملی و دریافت یک ماه مهلت هنگامی که آن را به پایان می رسد.

کمک: تینا Sfondeles, Jermaine Nolen AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de