مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد یکی دیگر از 1,639 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایلینوی آخرین چهار رقمی روزانه شمارش به عنوان فرماندار تگزاس J. B. پریتزکر هشدار دولت است که در پرتگاه های خطرناک ویروسی تجدید حیات.

این مورد جدید تایید شد در میان 39,809 آزمون دریافت شده توسط Illinois Department of Public Health نگه داشتن دولت را تست مثبت نرخ در طول هفته گذشته به رقم 3.9%.

این تعداد افزایش یافته است از 2.6 درصد در طی یک ماه است. ایلینوی بسته کردن در دو هفته آخر ماه ژوئن به طور متوسط حدود 682 موارد جدید در هر روز است.

دولت به طور متوسط 1,419 موارد جدید در هر روز پس از اواسط ماه جولای در حالی که روز جمعه در مجموع 1,941 شد ایلینویز’ بالاترین caseload پس مارس 24.

در حال حاضر coronavirus مرگ و میر باقی مانده است نسبتا پایین در ایلینوی به عنوان موارد بازگشت. مقامات اعلام کرد یکی دیگر از هشت مرگ و میر بودند نسبت به این ویروس افزایش ایلینویز’ همه گیر تلفات به 7,503.

بیشتر بخوانید از میچل Armentrout اینجا.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر صحبت می کند در شیکاگو در طول به روز رسانی روزانه در وزارت امور خارجه در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.
Ashlee Rezin گارسیا/Chicago Sun-Times

اخبار

7:50 صبح Lena Dunham نشان می دهد ناتوان کننده نبرد با COVID-19

Lena Dunham می گوید: بدن او را “شورش” در یک ناتوان کننده ماه مبارزه با COVID-19.

34 ساله خالق و ستاره “دختران” به یک حساب دقیق دوشنبه در Instagram از آنچه که او گفت که او تجربه کرده و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در اواسط ماه مارس فقط به عنوان بسیاری از ملت بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر.

“این آغاز با درد مفاصل” Dunham می نویسد: “پس از آن درد بود پیوست خرد کردن خستگی. سپس یک تب 102. ناگهان بدن من به سادگی شورش.”

او رفت و به انزوا و احساس شدید علائم به مدت سه هفته او گفت:.

Dunham گفت که او تحت درمان توسط یک پزشک در خانه اش و او باید در بیمارستان بستری و گفت: او می داند که او خوش شانس است که استثنایی مراقبت های بهداشتی و انعطاف پذیر کار می کنند.

او آزمایش منفی پس از یک ماه بود و قادر به دیدن مردم در دایره درونی دوباره اما گفت که او است که با داشتن طولانی مشکلات.

بیشتر بخوانید از آسوشیتد پرس در اینجا.

7:45 a. m. Cardinals-حذفی به تعویق افتاد و پس از مثبت نتایج آزمون

کاردینالز-حذفی بازی در میلواکی در روز شنبه به تعویق افتاد پس از یک بازیکن و سه نفر از کارکنان با سنت لوئیس آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت.

میامی مارلینز بدون دریافت جدید نتایج مثبت خود را در آخرین دور از coronavirus تست های مختلف فرد آشنا با این وضعیت گفت: اما baseman دوم Isan دیاز تصمیم گرفتند از این فصل است.

فیلادلفیا فیلیز در ضمن گفت که آنها تا به حال هیچ جدید مثبت از آزمون یک روز قبل از. بازیکنان اجازه داده شد برای دسترسی شهروندان بانک پارک برای مبهوت تمرینات ابتدا در بعد از ظهر.

مردم با آگاهی از کاردینالها و Marlins’ شرایط صحبت به AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تست نشده بود منتشر شد publicly.

بیشتر بخوانید از آسوشیتد پرس در اینجا.


موارد جدید

  • مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد یکی دیگر از 1,639 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایلینوی
  • Lena Dunham می گوید: بدن او را “شورش” در یک ناتوان کننده ماه مبارزه با COVID-19.

تحلیل و تفسیر

8:00 صبح با فصل بیس بال در یک انتقادی تقاطع همه درگیر — حتی توله — باید انجام دهید بهتر است

هیچ آغوش هیچ تف, بدون خطا.

هیچ مشت ضربه و یا بالا و سپاس هر دو.

ماسک در هر زمان ممکن, مناسب فاصله در ستاره شرق ،

لیگ بیس بال سال 2020 عملیات دستی ارائه یک لیست گسترده ای از چیزهایی که بازیکنان نمی توانید در یک بیماری همه گیر فصل اما بعضی چیز نیست به عنوان ساده به عنوان آنها ظاهر می شود که توصیه های دیدار با واقعیت است.

حتی توله — افراطی نادر در بازی بیس بال, هنوز هم بدون مثبت COVID-19 نتیجه در میان بازیکنان پس از مصرف تست شروع ماه پیش — داشتن یک زمان سخت زندگی به نامه ای از قانون از نظر سلامت-و-پروتکل های ایمنی در این زمینه است.

“ما قطعا احتمالا پنج بالا بیش از مجاز است” مدیر David Ross اعتراف کرد: “اما ما باید ضد عفونی کننده دست در انتظار حق پس از آن. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم و تلاش برای از آن لذت ببرید و برنده ballgames.”

اما این است که به اندازه کافی خوب ؟ MLB کمیسر راب مانفرد نمی کنم. با توجه به ESPN گزارش بحرانزده مانفرد گفت: بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark فصل می تواند تعطیل — به عنوان به زودی به عنوان اوایل هفته آینده — اگر ورزش نمی کند و حرکت راه خود را از طریق انتقادی چهارراه آن را می یابد خود را در حال حاضر. و مانفرد واضح است که قرار دادن تعهد در بازیکنان است.

جزئیات بیشتر از استیو گرینبرگ در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net