ایلینوی مرد شکایت تهمت برای انکار محرک چک به آمریکایی ها ازدواج مهاجران (به روز رسانی زنده)


آخرین

ایلینوی مرد شکایت تهمت برای انکار محرک چک به آمریکا ازدواج مهاجران

The White House Holds Daily Briefing On Coronavirus Pandemic
ایلینوی است و تحت پیگرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر عالی رتبه جمهوری خواهان برای انکار محرک چک به شهروندان آمریکایی که به مهاجران که اصلا شماره امنیت اجتماعی.
درو Angerer/گتی ایماژ

شاکی به نام در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام تحت نام مستعار “John Doe” یکی از 1.2 میلیون آمریکایی به یک مهاجر بدون شماره امنیت اجتماعی. از آنجا که سازمان حفاظت محیط زیست و همسر خود فایل اظهارنامه مالیاتی خود را به طور مشترک این زوج که دو فرزند است که شهروندان رد شده است یک محرک بررسی طرح دعوی در دادگاه مدعی.

کت و شلوار واصل شد جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال ایلینوی و همچنین نام رهبر اکثریت بهداشت ، میچ مک کانل R-KY و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به عنوان متهمان.

کت و شلوار ادعا می کند که سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر آمریکایی ها مانند او شده اند تبعیض بر اساس تنها از آنها تصمیم به ازدواج.

“این یک عمدا بی رحمانه حک کردن” بازیگری وحید ارشد قانونی و وکالت وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: در کت و شلوار.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط سام کلی در اینجا.


اخبار

10:15 صبح به حفاظت در مقابل حریم خصوصی دارند ؟ ارزش برخورد بیش از پیشنهاد به ارائه اولین پاسخ دهندگان با COVID-19 آدرس

اولین پاسخ دهندگان ممکن است می خواهم به می دانم که زمانی که آنها را در یک خانه یا آپارتمان که آیا کسی در داخل آلوده شده است با COVID-19 بنابراین آنها می دانند که چقدر دنده محافظ آنها نیاز دارید.

اما مردم داخل باید محرمانه بودن حقوق بیش از سوابق پزشکی خود را تغییر سطح اعتماد نسبت به اجرای قانون و نگرانی در مورد شخصی خود ایمنی است.

کسانی که رقابت نگرانی های متقاطع به عنوان برخی از مقامات دولتی فشار برای ارائه به پلیس و آتش نشان و دیگر پاسخ اول با آدرس افرادی که تست کردم مثبت برای coronavirus و حمایت از گروه شی با این استدلال آن را نقض ساکنان’ حقوق مربوط به حریم خصوصی و ایجاد مشکلات بیش از آن را حل میکند.

آشپز هیئت مدیره شهرستان کمیسیون است و با توجه به چنین حرکت می کند. یک گروه مدافع به دادگاه رفت و برای به دست آوردن اطلاعات برای پاسخ اول. و DuPage County در حال حاضر اتخاذ یک سیاست به ارائه آدرس.

در Cook County, پیشنهاد قطعنامه اجازه می دهد برای “افشای یک COVID-19 وضعیت به اولین پاسخ دهندگان از جمله عدم اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان به منظور حفاظت از این کارگران و جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس” برای 60 روز مگر اینکه هیئت مدیره رای به تمدید آن.

Cook County, کمیسر اسکات Britton گفت: او معرفی اندازه گیری پس از “تماس های متعدد حومه آتش و ادارات پلیس.”

خواندن گزارش کامل از راشل Hinton اینجا.

9:37 a. m. ‘miracle’: مراقبت در منزل است که جبهه ای جدید در مبارزه با ویروس

نیویورک — اموزش Caballero مکث خارج ناآشنا درب آپارتمان آماده سازی برای دیدار با جدید خود بیمار است.

او تحت پوشش دستگیره با یک کیسه پلاستیکی. قرار دادن بر روی فولاد عبا و سپس سنگین N95 ماسک سبکتر فولاد ماسک در بالا. کلاه چهره سپر کفش را پوشش می دهد. ضد عفونی کننده دست بین هر مرحله از فرایند است. سرانجام پرستار ملبس به دو مجموعه از دستکش و در زدم با آرنج آماده برای مراقبت از او را برای اولین بار coronavirus بیمار است.

پس از حدود سه هفته در بیمارستان مرد به خانه اش در نیویورک آپارتمان اما هنوز آنقدر ضعیف است که در بستر زمان برخی از قانع کردن.

“شما از آن ساخته شده از بیمارستان پس شما یک معجزه” Caballero به او گفت. “در حال حاضر اجازه دهید نگه داشتن شما از بیمارستان است.”

صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی در حال تبدیل شدن به یک جبهه جدید در ملی مبارزه با COVID-19 به عنوان برخی از بیماران از بیمارستان ها و دیگران در تلاش برای بیرون ماندن از آنها.

صفحه اصلی مراقبت از پرستاران و مشاوران و مسئولین — که به طور معمول به کمک حدود 12 میلیون آمریکایی با همه چیز از حمام کردن به IV داروها — در حال حاضر مصرف در شرایط دشوار و به طور بالقوه خطرناک وظیفه مراقبت از coronavirus بیماران.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

8:30 صبح ترجمه: Potbelly به بازگشت $10M فدرال coronavirus امداد وام پس از واکنش شدید عمومی

شیکاگو مبتنی بر ساندویچ رستوران های زنجیره ای Potbelly روز شنبه اعلام کرد آن را به بازگشت یک مبلغ 10 میلیون وام های فدرال پس از گرفتن گرما برای پذیرش امداد پول بود که به معنای رفتن به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Potbelly بود در میان یک تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ که در زمان به اشتراک گذاری از $349 میلیارد دلار در امداد دلار تحت فدرال چک حفاظت از برنامه که راه اندازی در اوایل این ماه و با هدف در شرکت های با کمتر از 500 کارمند است.

که باعث کوچک کسب و کار دولت به موضوع مشاوره دوشنبه یادآوری میکند که مگر کسانی که شرکت های بزرگتر می تواند به اثبات واجد شرایط بودن خود را این پول باید بازگردانده مارس 7.

Potbelly ساندویچ کار می کند که دارای 474 رستوران و 7000 کارکنان گفت: در هفته گذشته آن را دریافت کرده بود 10 میلیون دلار PPP وام.

“ما در حال بازگشت PPP وام پس از روشن شدن بیشتر از وزارت خزانه داری و” Potbelly شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. “ما همچنان به دنبال جایگزین هایی برای کمک به حمایت از کارکنان ما و آنها قادر به بازگشت به کار به طوری که آنها می تواند در خدمت مشتریان وفادار.”

خواندن گزارش کامل در اینجا.

7:24 صبح ماشین کاروان در آلبانی پارک خواستار لغو و یا اجاره, رهن

خواستار لغو اجاره و رهن در طول coronavirus همه گیر معترضان در حدود دو دوجین وسایل نقلیه سوار خیابان شنبه در آلبانی پارک را به آگاهی به وضعیت میلیون ها نفر از افرادی که بدون کار می کنند اما هنوز هم باید صورتحساب های آینده به علت.

نیک Stender چت برای اجاره یخ در طول یک وسیله نقلیه کاروان تظاهرات روز شنبه در آلبانی پارک.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

با مه 1 کمتر از یک هفته دور معترضان برگزار می شود علائم به نام برای اجاره یخ در بلندگوهای و تور محله پس از جلسه در پارکینگ بانوی ما از رحمت کلیسا در 4432 N. Troy سنت.

بخشی از سراسر کشور فراخوان برای اقدام معترضین گفت: با برخی از بسیاری از کسب و کار بسته و با توجه به COVID-19 ویروس آنها نگران آنها را برای پرداخت اجاره و رهن و خواستار حمایت های مالی اضافی برای مستاجرها صاحبخانه و صاحبخانه.

— خورشید-بار سیم


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:23 صبح شیکاگو رقص استودیو می خواهد کسب و کار کوچک PPP وام: 100,000 رو در خط

کنگره فرستاده می شود یکی دیگر از $320 میلیارد به wildly محبوب به سرعت تخلیه COVID-19 برنامه وام پنج شنبه, اگر آن را یک شات گلنوود استودیو رقص در شرق راجرز پارک را از پول نقد.

ساندرا Verthein رقص هیئت مدیره مرکز جمهور گفت: او گفته شد, تعقیب, رقص مرکز بانک که حداقل 100,000 متقاضیان جلوتر از او.

یک علامت روی بسته نمای استودیو در نزدیکی مورس خیابان L توقف روی خط قرمز می گوید: “ما امیدواریم که به رقص با شما ASAP” اما بر اساس Verthein را تجربه PPP رقص می تواند آزاد به نام نا امیدی.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های لایحه جدید پول را دوباره پر کردن چک حفاظت از برنامه شناخته شده به عنوان PPP — ایجاد شده برای کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی کارفرمایان مالی تاسیسات به عنوان اقتصاد ذوب به دلیل coronavirus مستندات. اصلی $346 میلیارد تخصیص خسته بود در دو هفته.

Verthein تلاش برای به دست آوردن یک آرزو PPP وام غیر انتفاعی استودیو در 7017 N. گلنوود Ave. متاسفانه سمبل بسیاری از کارفرمایان نا امید و خود اشتغالی پیمانکاران — و یک مثال از یک برنامه در نظر گرفته شده است که کار را برای برخی از و به احتمال زیاد ممکن است برای دیگران. مگر اینکه کنگره می افزاید: دور سوم از بودجه.

جزئیات کامل ستون از لین شیرین در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de