ایلینوی زندانیان را تکذیب کرد درخواست برای جارو انتشار در خطر زندانیان

یک قاضی فدرال در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست برای آزادی برخی در خطر ایلینوی زندانیان میان شیوع کروناویروس به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته است.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط شیکاگو حقوق مدنی وکلای کلاس پی-وضعیت عمل و نگاه به آنچه که می توانست هزاران نفر از زندانیان آن به نام رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و غارت Jeffreys, مدیر اداره ایلینوی اصلاحات به عنوان متهمان.

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت داو اذعان کرد در 48 صفحه نظر جمعه که “ریسک بالا” برای زندانیان و خانواده های آنها و زندانها هستند “به ویژه آسیب پذیر” به دلیل “مشکل اجتماعی رعایت فاصله و توصیه می شود شیوه های بهداشت در محله های نزدیک.”

از جمعه, 139, ایلینوی زندانیان و 93 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19, IDOC سوابق نشان می دهد. یکی دیگر از 187 اضافی زندانیان تست شده اند و منتظر نتایج. در Stateville مرکز تادیبی به تنهایی 118 زندانی از جمله دو زن که پس از درگذشت — و 52 کارکنان را تایید کرده اند موارد است.

قاضی نوشت که زندانیان در حال درست است که توجه فوری به سلامت و ایمنی ضروری و مورد نیاز, اما, او اضافه کرد: یک جارو حاکم بالقوه انتشار 12,000 زندانیان است نه حق گام اولیه.

داو اضافه شده است که او را نمی بینم اثبات پریتزکر و دیگر مقامات دولتی “در حال نشان دادن بی تفاوتی عمدی به زندانيان گرفتاری و یا تبعیض آمیز علیه زندانیان معلول است.”

وی با اشاره به مقامات دولت خود را تنظیم روش ها و افزایش تعداد زندانیان آزاد شده روزانه برای نشان دادن دیگر اقدامات مناسب گرفته شده است.

“[این] آزادی زندانیان نیاز به یک فرایند است که به توجه به جزئیات برای ایمنی هر یک از اهل بیت خود و یا خانواده او و جامعه به خواسته های معقول و فردی آزادی طرح — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر” او نوشت.

پریتزکر هفته گذشته گفت که او و مقامات زندان کار کرده اند و روزانه با وکلا برای تعیین آنچه می تواند انجام شود به “کاهش فشار در داخل زندان است.” در میان نگرانی های خود را, او اشاره کرد این است که زندانیان “باید به یک جایی برای رفتن.”

“ما می خواهیم به انجام, من فکر می کنم آنچه که فعالان می خواهید” پریتزکر گفت: در نظر ساخته شده خود را در طول کنفرانس خبری روزانه.

ده ایلینوی زندانیان بیشتر با زمینه مسائل مربوط به سلامت و زمان خدمت برای جنایت اعم از قتل به جرائم مواد مخدر بودند به عنوان شاکی در طرح دعوی در دادگاه فدرال.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال برای کمک به مردم در شش دسته دو از این دسته بودند کسانی که با شرایط پزشکی و کسانی که برنامه ریزی شده بود منتشر شد ظرف مدت 180 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر