آخرین

ایلینوی آماده سازی مدارس برای بازگشایی, برای کلاس های تابستان

Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه اجازه می دهد ایلینوی مدارس برای بازگشایی در این تابستان با افزایش اقدامات احتیاطی برای محافظت در برابر گسترش COVID-19.

در نهایت هر چند مدرسه محلی مناطق تعیین خواهد کرد که آیا به رزومه فرد در یادگیری است.

مدارس عمومی شیکاگو قبلا اعلام کرد که کلاس ها ادامه خواهد داد برگزار می شود عملا در این تابستان. دانش آموزانی که نمی کامل تمام کار خود را در طول آموزش از راه دور در بهار امسال خواهد بود گفت: برای ثبت نام در مدرسه تابستانی به مقامات گفته اند.

یک منطقه سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این طرح می تواند تغییر در نور پریتزکر را سفارش دهید.

در طول تابستان همه مدارس باید به دنبال فاز 3 الزامات پریتزکر را بازگرداندن ایلینوی طرح که به اثر رفت مارس 29. تمام سطوح درجه از قبل از مهد کودک تا 12 درجه می تواند از سر کلاس اساس این طرح که ممنوع خصوصی و مدارس دولتی را از داشتن بیش از 10 نفر در هر فضا.

دفعات بازدید: داستان کامل از تام Schuba اینجا.


اخبار

6:56 صبح ایلینوی, باز کردن درایو از طریق آزمایش سایت برای همه

در روز پنج شنبه به مقامات اعلام کرد 11 درایو از طریق تست سایت باز خواهد شد به هر کس صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال تجربه علائم.

که تلاش برای نگه داشتن در بالای گسترش این ویروس مرگبار به عنوان دولت های انتخاباتی در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر فاز 3 از بازگشایی. شیکاگو آغاز شد که فاز روز چهارشنبه با فضای ناهارخوری, آرایشگاه و سالن ها و دیگر مغازه های خرده فروشی با باز کردن دقیق دستورالعمل های ایمنی. بقیه دولت را تا آخرین جمعه است.

دولت از دست داده است 5,736 مردم به COVID-19. روز پنج شنبه در ایلینوی وزارت بهداشت گزارش 929 مورد جدید از 22,841 نتایج آزمون. که 4.07% مثبت نرخ بسیار پایین تر از آنچه دولت را دیدم از طریق بسیاری از ممکن است.

هفت روز در سطح ایالت مثبت برای موارد — یکی از معیارهای پریتزکر و مقامات بهداشتی با استفاده از راهنمای بازگشایی — 6 درصد. که هفت روز شکل باقی مانده کمتر از 20% برای 28 روز یکی از الزامات مورد نیاز برای دولت برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی.

دفعات بازدید: داستان کامل از تینا Sfondeles اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:04 صبح راه دقیق برای ردیابی گسترش COVID-19 بدون نقض حریم خصوصی شما حقوق

تصمیم گیرندگان در سراسر کشور در حال بررسی ابزار استفاده می کنند می تواند در نبرد علیه COVID-19. آخرین دستگاه در نظر گرفته شود? گوشی های هوشمند را در دست خود را.

بسیاری بر این باورند که همان تلفن استفاده می کنید به ماندن متصل با شما عزیزان و دریافت آخرین اخبار و بازی ممکن است کم کردن سرعت گسترش COVID-19. اما با استفاده از تلفن های ما برای این منظور به یک تعمیر سریع و آن را اجرا می کند خطر از بهره برداری به اطلاعات خصوصی ذخیره شده بر روی آنها.

فقط فکر می کنم در مورد تمام راه شما استفاده از تلفن خود را. تمام مکان های آن را با شما می رود. تمام اطلاعات شما را به اشتراک گذاری با آن است. حالا تصور کنید به دولت و یا دیگر شخص ثالث دسترسی به تمام اطلاعات است.

جزئیات کامل ستون توسط Sapna Khatri اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im