مقامات روز شنبه اعلام کرد یکی دیگر از 125 مرگ و میر به علت COVID-19 در ایلینوی مطابق با بالاترین تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس در یک روز.

دولت همچنین ثبت دیگر 1,585 موارد coronavirus آوردن ایالت مجموع به 29,160 مورد تأیید و 1,259 مرگ و میر پس از وقوع ضربه زدن به دولت است.

روزانه مرگ سنبله گره خورده بود برای بزرگترین و در عین حال به عنوان ایلینوی شمارش 125 مرگ دو روز قبل.

این ویروس در سراسر بسیاری از نقشه دولت در حال حاضر تایید شده در سال 93 از دولت 102 شهرستانهای استان است.

ایلینوی نیز زد حداقل 7,241 COVID-19 آزمون در روز جمعه. که نزدیک به پریتزکر هدف از اجرای حداقل 10,000 آزمون روزانه است که کارشناسان می گویند مورد نیاز است برای دریافت دقیق نگه دارید و بر روی همه گیری را در سراسر ایالت ایلینوی است.

نمودار نمایش نیست درست است ؟ اینجا را کلیک کنید.

بیش از 137,000 افراد آزمایش شده اند به طور کلی در ایلینوی.

یک روز قبل از آن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و دکتر نگزی Ezike رئیس ایلینوی وزارت بهداشت در ادامه به بیان خوشبینی محتاطانه که دولت خم منحنی برای جلوگیری از سربار آن سیستم مراقبت های بهداشتی اما هنوز آمار اوج آن است.

“یکی از محصولات جانبی قادر به صاف منحنی است که شما را به تاخیر می اندازد اوج و شاید آن را یک قله که در آن شما مستقیما به بالا و پایین — شاید اگر من می توانید با استفاده از یک عبارت ‘فلات’ که در آن شما نوع پهن در حالی که” Ezike توضیح داد که این بیماری همه گیر است انتظار می رود مسیر در ایالت ایلینوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net