ایلینوی می بیند 1,624 جدید COVID-19 عفونت بزرگترین روزانه caseload پس از روز یادبود (به روز رسانی زنده)


آخرین

ایلینوی می بیند 1,624 جدید COVID-19 عفونت بزرگترین روزانه caseload پس از روز یادبود

Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

ایلینویز’ افزایش تدریجی در coronavirus موارد در زمان یک گام تا پنج شنبه به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 1,624 مردم باید آزمایش مثبت دولت کمترین روزانه caseload در دو ماه.

این مورد جدید تایید شد در میان آخرین دسته از 39,706 نتایج آزمون گزارش شده به اداره ایلینوی بهداشت عمومی و بالا بردن سطح ایالت تست مثبت نرخ در طول هفته گذشته به 3.4% — نزدیک به یک درصد کامل نقطه بالاتر از آن بود که دو هفته پیش.

آخرین شمارش بیشترین تعداد موارد جدید ایلینوی دیده است در یک روز از ماه مه 25 — اعلام شد یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر صدا زنگ در دولت را افزایش مداوم در coronavirus موارد در طول چند هفته گذشته.

در ماه ژوئن ایلینوی روزانه caseloads اندازه گیری در چهار رقم تنها دو بار اما آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است 10 بار با بیش از یک هفته باقی مانده در ماه جولای. دولت به طور متوسط حدود 1,032 موارد جدید روزانه تا کنون در این ماه است.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط Mitchell Armentrout اینجا.


اخبار

11 a. m. مخاطبان تئاتر باید پوشانده و به مدت نشان می دهد در بازگشایی نمایشگاه

با فاز چهار از ایلینویز’ coronavirus طرح بازیابی اجازه می دهد برای داخل سالن اجتماعات 50 یا کمتر لینکلن پارک گلخانه ای تئاتر مرکز را دوباره باز درهای خود را جمعه با یک زندگی دو زن موسیقی.

برای مخاطبان حضور در این نمایش با این نسخهها کار مانند این: تمام بلیط حد توان در پیشبرد و تمام شرکت کنندگان باید پوشیدن ماسک تمام وقت آنها در تئاتر (از جمله در طول نشان می دهد). وجود خواهد داشت بدون بلیط و یا امتیازی فروش در داخل تئاتر است. وجود خواهد داشت هیچ برنامه و یا ushers. دارندگان بلیط را به نام خود به تنها دفتر جعبه همراه (محافظ با جنس پلکسی گلاس) در بدو ورود و پس از آن خواهد بود همراهی با خانه manager به طور مستقیم به کرسی های خود را. دفتر جعبه را باز 45 دقیقه قبل از showtime.

هر سطر دیگر در تئاتر خواهد بود سمت چپ خالی و هر بلیط دارنده خواهد بود حداقل شش فوت دور از سایر اعضای مخاطبان و حداقل 15 فوت دور از بازیگران آواز در مرحله, با توجه به گلخانه تئاتر مرکز صاحبان ویلیام و وندی Spatz. 25-پا گسترده ای مرحله اجازه خواهد داد که بازیگران به باقی می ماند حداقل 15 فوت دور از هر یک از دیگر در حالی که آواز خواندن.

دفتر جعبه هرزه مسئول تمیز کردن و ضد عفونی تئاتر و لابی قبل از هر عملکرد ویلیام Spatz گفت. جداگانه تمیز کردن خدمه خواهد شد تمیز کردن اتاق پانسمان.

خانه مدیر مسئول اجرای ماسک و اجتماعی فاصله انطباق قبل و بعد از نشان دادن Spatz گفت. اگر مخاطبان قادر به تطابق “وجود دارد یک راه حل ساده. ما با پلیس تماس بگیرید,” او گفت:. “یا اگر کسی در مخاطبان خود را طول می کشد خاموش ماسک کردن در طول نمایش و متصدی آن را می بیند? ما را متوقف نشان می دهد.”

دفعات بازدید: داستان کامل از Catey سالیوان در اینجا.

10:23 صبح چگونه تماس ردیابی کار می کند ؟

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر شده است امیدوار کننده از آوریل که او می خواهد تا تلاش برای پیگیری مردم به طور بالقوه در معرض coronavirus بیماران. در این تمرین که شامل ردیابی کردن افرادی که در تماس با کسانی که تست مثبت در نظر گرفته شده است توسط مقامات بهداشت به عنوان کلیدی برای محدود کردن ویروس’ گسترش و ابزاری در صرفه جویی در زندگی.

“تماس با ردیابی اجازه می دهد تا ما را به شکستن زنجیره انتقال برای جلوگیری از بزرگ شیوع بیماری و در نهایت صرفه جویی در زندگی” ایلینوی وزارت بهداشت مدیر دکتر نگزی Ezike در بیانیه ای گفت.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تماس, ردیابی به طور معمول شامل:

  • مصاحبه با مردم با COVID-19 به شناسایی همه آنها تا به حال تماس نزدیک با طول زمان آنها ممکن است عفونی
  • به اطلاع مخاطبین خود را بالقوه قرار گرفتن در معرض
  • با اشاره مخاطبین برای تست
  • نظارت بر تماس ها برای علائم و نشانه های COVID-19
  • اتصال تماس با خدمات آنها ممکن است در طول self-دوره قرنطینه

پریتزکر است حمایت بیش از 150 میلیون دلار به بهداشت عمومی ادارات خارج طبخ شهرستان برای کمک به آنها را تقویت تماس خود را ردیابی کردند. یکی دیگر از $60 میلیون داده خواهد شد تا نه جامعه و سازمان و همچنین خارج از طبخ آن را هماهنگ منطقه ای پیگیری تلاش, دولت, بهداشت عمومی سخنگوی Melaney آرنولد گفت.

جامعه سازمان قرارداد با گروه های محلی برای کمک به رسیدن به “سخت برای رسیدن به” جمعیت های مختلف از جمله گروه های قومی و بی خانمان کارگران مهاجر و دیگران “leery از صحبت کردن” با دولت آرنولد گفت.

بیشتر بخوانید درباره بودجه دولت برای تماس با ردیابی اینجا.

8:41 a. m. ما امضای قرارداد با فایزر برای COVID-19 واکسن دوز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرداخت خواهد شد Pfizer نزدیک به 2 میلیارد دلار برای تحویل در ماه دسامبر از 100 میلیون دوز از یک COVID-19 واکسن شرکت داروسازی در حال توسعه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر چهارشنبه اعلام کرد.

ایالات متحده می تواند به خرید یکی دیگر از 500 میلیون دوز تحت توافق آذر گفت.

“در حال حاضر کسانی که البته باید امن و موثر” و تایید شده توسط سازمان غذا و دارو, آذر گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

Pfizer Inc. و BioNTech SE اعلام کرد که به طور جداگانه به توافق با HHS و وزارت دفاع برای یک واکسن نامزد شرکت در حال توسعه مشترک است. این آخرین در یک سری از موافقت نامه های مشابه با دیگر واکسن شرکت.

این توافق بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات با سرعت پیچ و تاب واکسن برنامه که تحت آن چند COVID-19 واکسن در حال توسعه هستند به طور همزمان. این برنامه با هدف ارائه 300 میلیون دوز بی خطر و موثر COVID-19 واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:14 صبح زمان به چالش کشیدن نیاز همه دست به دست در عرشه

من فقط آغاز شده بود در لیست سطل من (داشتن گرفته شده مدتها در انتظار سفر به کوبا) هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل رویاهای من از سفر عجیب و غریب.

گیر کرده در صفحه اصلی برنامه های من را به خط و به بازی با خاک رس در یک کلاس سفال نیز قرار میگیرد.

اما به عنوان کتاب خوب می آموزد وجود دارد یک فصل برای همه چیز:

“…یک بار به شکستن. و یک بار به ساخت;

یک زمان برای حفظ سکوت و یک بار به صحبت می کنند” این کتاب از جامعه اشاره می کند.

فکر می کنم در مورد آن.

ما در مواجهه با یک در سراسر جهان همه گیر است که بیش از کشته 144,000 مردم در این کشور بسیاری از آنها سیاه و سفید و قهوه ای — برجسته دیرینه نژادی و بی عدالتی در سیستم مراقبت های بهداشتی.

در همان زمان ما شاهد تجدید حیات در آشکار “جیم کرو” نژاد پرستی — به نقطه ای که یک افسر پلیس می تواند با آرامش و عموم مردن از زندگی جورج فلوید در مینیاپولیس در دستگیری — اشتعال روز از تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور.

در حال حاضر زمان به سکوت می شود.

خواندن مریم میچل کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net