ایلینوی هنوز کوتاه از تست 10000 نفر در روز برای COVID-19 — و حتی ممکن است کمتر از آنچه مورد نیاز

بیش از سه هفته پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفت: دولت نیاز به فرایند 10,000 coronavirus آزمون هر روز پیش از شیوع آوردن ایلینوی میانگین روزانه تست اعداد هنوز 40 درصد از این هدف است.

در حالی که پریتزکر و دولت فدرال می گویند که دولت در حال حاضر ماشین آلات مورد نیاز برای انجام هزار تست های بیشتر کمبود در تجهیزات لازم به واقع روند این آزمون محدود است که چگونه بسیاری از در واقع می تواند تکمیل شود, مقامات می گویند.

برخی ملی پیش بینی برای تنظیم ایلینویز’ جمعیت نشان می دهد که دولت ممکن است نیاز به پردازش حدود 15.000 900,000 آزمون در روز قادر به اطمینان نمودار مراحل بعدی نسبت به حالت عادی بازگشت. برخی از کارشناسان می گویند بیشتر آزمایشات مورد نیاز به صفحه نمایش افراد بدون علائم است که می تواند ناخواسته گسترش این بیماری و بررسی افرادی که در نظر گرفته در معرض خطر چندین بار.

“ما هرگز از اقامت در خانه سفارش مگر اینکه ما مقادیر عظیم تست از این افراد در بالاترین خطر ابتلا به COVID-19” گفت: دکتر هوارد Ehrman سابق معاون کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت. “اگر پریتزکر ما را به خارج از اقامت در خانه سفارش قبل از اینکه به اندازه کافی تست انجام شده است یا تا حدی یا به طور کامل پس از آن هزاران نفر از افراد بیشتری را آلوده و می میرند.”

دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی دانشگاه موسسه جهانی بهداشت موافق است که آن را حیاتی به سطح شیب دار تا تست برای درک درست رسیدن به این ویروس منزوی کسانی که آلوده هستند قادر بهداشت عمومی کارگران برای ردیابی تماس با کسانی که آلوده شده اند و در نهایت آمریکایی ها به کار می کنند.

“هر کسی باید قادر به آزمایش می شود” گفت: مورفی.

با این حال او اذعان کرد که دولت — و — ملت هستند یک راه طولانی از قادر بودن به انجام این کار است.

Gov. J.B. Pritzker gives his daily update on the coronavirus situation on April 13, 2020.
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر می دهد به روز رسانی روزانه در coronavirus.
تایلر LaRiviere/Sun-Times فایل

هدف مجموعه هفته پیش

در مارس 29, پریتزکر به خبرنگاران گفت که او امیدوار است دولت را در مقیاس خود را تست ظرفیت از حدود 4,000 آزمون یک روز در زمان به گریزان 10,000 علامت فقط در 10 روز یا 9 آوریل.

اما از آنجا که مهلت — یک دوره که در آن پریتزکر به روز شده دولت معیار برای تست شامل هر کسی که با علائم و سایت های اضافی شروع تست — به طور متوسط تنها 6,149 روزانه آزمون گزارش شد. تقریبا 8,600 آزمايشات انجام شده در مارس 12, ترین, در هر روز, اما این تعداد کاهش یافته است دوباره از جمله در روز سه شنبه هنگامی که 6,639 آزمون به حال پردازش شده است در حالیکه در 24 ساعت.

“وجود ندارد به اندازه کافی تست وجود دارد و نمی توان برای برخی از زمان به واقعا باز همه چیز را از بالا” پریتزکر گفت: طی نشست خبری روزانه. “و این واقعیت است که ما در حال رفتن به نیاز به یک کل خیلی بیشتر بدان معنی است که ما مجبور به ترک همه چیز هنوز هم در یک محل است که به نظر می رسد طبیعی نیست برای همه است و نمی تواند برای برخی از زمان.”

ایلینوی نیست و تنها دولت در تلاش برای اجرای تست های بیشتر ، عدم گسترده تست باقی مانده است یک مسئله حیاتی پس از COVID-19 اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده در ماه ژانویه و شکست در سطح فدرال به نظر می رسد که مجموعه ای کشور به عنوان ویروس کشنده در زمان نگه دارید.

گام های قابل توجهی را پس گرفته شده برای تقویت این کشور آزمایش ظرفیت جدید آزمون های تشخیصی شده است نورد از تست بیشتر سایت ها نابود و لگدمال شده است و عمده تجاری labs در حال حاضر پردازش نتایج.

کمبود عرضه

اما آیا با داشتن ظرفیت بیشتر است به اندازه کافی برای افزایش تعداد واقعی تست گرفته شده و فرآوری شده است به یک سؤال دیگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به مشاجره با چند فرمانداران به عنوان دولت او اصرار دارد که ایالات نیستند خود را با استفاده از کل تست ظرفیت بر اساس تعداد دستگاه های تست در بیمارستان ها و آزمایشگاه در سراسر کشور. ایلینوی به عنوان مثال به اندازه کافی ماشین آلات برای اجرا از 16000 تا 30000 آزمون در روز, دولت فدرال گفت: در اسناد سه شنبه منتشر شد.

پریتزکر را به عقب رانده و اشاره کرد که آمریکا نیاز به بیشتر سواب به نمونه برداری از مردم و بیشتر مواد برای حمل و نقل این نمونه ها به آزمایشگاه و پردازش آنها. او نه یک برآورد در زمانی که دولت می تواند به 10,000-آزمون در آستانه.

مورفی گفت: مطمئن شوید که ایالات متحده به اندازه کافی منابع برای افزایش تست است “بدیهی است که فدرال چیز. … زنجیره تامین شامل کشورهای مختلف و حتی کشورهای مختلف به طوری که می تواند هماهنگ است؟”

10,000 کافی نیست ؟

حتی هنگامی که دولت می شود به 10000 تست یک روز که نیست به اندازه کافی به واقعا بازگشت همه چیز به حالت عادی برخی از کارشناسان گفت.

مرکز آمریکایی پیشرفت لیبرال اتاق فکر مستقر در واشنگتن دی سی خواستار 371,000 روزانه آزمون در حالی که سابق FDA کمیسر اسکات ایجاد شود که 430,000 coronavirus آزمون باید پردازش شده در هر روز با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط سازمان های غیر انتفاعی قیصر بنیاد خانواده. در ضمن برنده جایزه نوبل اقتصاد پل رومر معتقد است نیمی از کشور باید تست شده در هر هفته بالغ بر 23 میلیون آزمون در روز است.

تنظیم این مدل برای ایلینویز’ جمعیت 12.67 میلیون دلار یا حدود 3.9% ملی مردم دولت را به روند بین 14,469 و 897,000 آزمون در هر روز.

“وجود دارد این است که هنوز اجماع بیش از آنچه رویکرد برای آزمایش مورد نیاز است برای اجتماعی فاصله اقدامات به سست می شود و یا دقیقا چه مقدار ظرفیت مورد نیاز است” قیصر گزارش اعلام کرد. “اما هر اندازه روشن است که ما به دور از قادر بودن به انجام آزمایشات به اندازه کافی به ما را قادر به حرکت به مرحله بعدی از پاسخ به همه گیر در کشورهای در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net