ایلینوی به شدت گسترش آزمایش coronavirus حتی اگر خطر کم باقی مانده است و مقامات می گویند

Category: سانتایمز Comments: No comments

حتی در حالی که دولت اعلام کرد قصد دارد به گسترش آزمایش coronavirus برای کمک به تشخیص این ویروس با سرعت بیشتری دولتی J. B. پریتزکر و شهردار لری Lightfoot اصرار داشت در روز جمعه که شیکاگو و ایلینوی هستند آماده برای هر outbreak.

تا کنون ایلینوی تا به حال فقط دو مورد تأیید و هر دو نفر بهبود یافته اند.

اما توصیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, دولت قصد دارد به همکاری با بیمارستان بخش اورژانس در هر منطقه برای انجام تست داوطلبانه از بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. این آزمون خواهد بود سپس فرستاده شده به آزمایشگاه در شیکاگو کاربوندیل یا اسپرینگفیلد.

“در حالی که خطر ابتلا به عموم مردم باقی مانده است کم ما می خواهم شما بدانید که ما دولت و سازمان های محلی و مقامات با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای تضمین ایمنی و سلامت به خوبی محافظت” پریتزکر گفت: در شیکاگو کنفرانس مطبوعاتی. “من می خواهم برای روشن بهترین چیزی که عموم مردم می تواند انجام دهد در این زمان است که همچنان با همان احتیاطی که شما را در طول فصل آنفولانزا با تمدید هوشیاری.”

که شامل شستن دست های خود را ماندن در منزل و زمانی که بیمار و پوشش دهان و بینی خود را در حالی که سرفه یا عطسه.

هر دو Lightfoot و پریتزکر تاکید کرد که خطر ابتلا به این ویروس در ایلینوی کم است — با وجود سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت: خطر ابتلا به این بیماری گسترش بسیار بالا در سطح جهانی است.

“واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ” Lightfoot گفت.

“ما اعتقاد داریم بر اساس سعی و کوشش متخصصان پزشکی که شما شنیده می شود به طور مستقیم از آن است که خطر کم باقی مانده است,” Lightfoot گفت. “اما ما باید به سخت کوش. ما نمی گویند هیچ خطر اما کم خطر است.”

Lightfoot همچنین گفت: با وجود این ویروس در مبدا در چین وجود دارد هیچ دلیلی برای جلوگیری از محله چینی ها در شیکاگو است. چند کسب و کارهای کوچک باید گفت که آنها تلاش کرده ام در پی شیوع کروناویروس.

“ساکنان ما باید همچنان برای لذت بردن از شهر و محله به خصوص چینی و امکانات آن را به عنوان آنها به طور معمول انجام,” او گفت:.

Lightfoot خواست که “ترس نمی تواند راهنمای ما در این لحظه است.”

ایلینوی وزارت بهداشت مدیر دکتر نگزی Ezike گفت: دولت ارتباط برقرار خواهد کرد “به سرعت و شفاف” اگر خطر سطح رشد می کند در دولت است.

“دانش ما از coronavirus را افزایش می دهد هر روز” Ezike گفت. “ما درک می کنیم که این ویروس عمدتا از طریق فرد به فرد انتقال است. دوباره آن باعث بیماری خفیف در غیر این صورت افراد سالم اما به طور بالقوه بیماری های جدی در افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی افراد.”

دولت ارشد اپیدمیولوژی دکتر جنیفر انگشت, اعلام استعفای او در این هفته به یک موقعیت با شهر وزارت بهداشت. Ezike گفت: دولت در حال حاضر دارای یک اقدام اپیدمیولوژی دولت دکتر کریگ کونوور که CDC-متخصص آموزش دیده و مشغول به کار برای این گروه از سال 2002. Ezike گفت: او از نزدیک با دولت در H1N1 سارس و ویروس ابولا. دولت قصد دارد برای پر کردن جای خالی به سرعت او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال حاضر پیشرو دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس. آیا پریتزکر مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس است که در پاسخ ؟

“همه میگویم این است که ما نه با تکیه بر کاخ سفید است. ما در واقع باید یکی از بهترین های عمومی سیستم های سلامت در کشور گفت:” پریتزکر. “و بنابراین ما باید کارشناسان در اینجا … که بسیار قادر به مدیریت COVID-19 [coronavirus] که بر ما آمده.”

در اوایل این ماه, ایلینوی شد اولین دولت قادر به آزمون برای کروناویروس جدید بدون نیاز به ارسال نمونه به CDC. این بدان معناست که نتایج آزمون باید به طور معمول در دسترس خواهد بود در حدود 24 ساعت, مقامات گفت.

دولت یک خط تلفن که در آن سوال در مورد کوروناویروس کارگردانی می شود در 1-800-889-3931.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>