با تشکر از شما برای پوشش چالش آموزش دانش آموزان در طول بیماری همه گیر. من کلاس سوم معلم در ملرس پارک. بسیاری از دانش آموزان من در میان میلیون ها نفر در ایالات متحده که در حال گرفتن همان فرصت های آموزشی به عنوان همسالان خود به دلیل فقدان آنها کافی دیجیتال دسترسی داشته باشید.

آن بوده است به چالش کشیدن تبدیل به e-learning. من گم شده 25 درصد از کلاس من نیست چرا که همه دانش آموزان من دسترسی به فن آوری است. آنها ممکن است تلفن های همراه است, اما آنها لازم نیست دسترسی به اینترنت به وفور از منابع آنلاین در دسترس به مدارس در حال حاضر.

قرار می دهد که آنها را در یک نقطه ضعف به دلیل همکلاسی های همکار خود را قادر به تماشای فیلم های آموزشی و یا بازی های آموزشی / آموزش بازی ها در حالی که آنها فقط در تکمیل برگه های آنها را به من بدهید.

ارسال نامه به: letters@suntimes.com. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

ما سرپرست تا به حال به درخواست برای مجوز از دولت اجازه می دهد تا معلمان در مدارس برای آماده سازی یادگیری بسته برای دانش آموزان ما. ما در حال رفتن به مدرسه هر دو هفته برای ارائه کار برای ما دانش آموزان که نمی تواند تکمیل یادگیری خود را آنلاین.

خوشبختانه پدر و مادر من دانش آموزان باید تلفن همراه, بنابراین من قادر به استفاده از یادآوری و ارسال پیام از طریق متن. حداقل وجود دارد یکی از روش های اتصال به خانواده من.

من اندوهگین بیش از این از دست رفته فرصت برای یادگیری است. آموزش از راه دور جایگزین نیست زنده تعامل من با دانش آموزان من. من از دست ما آزمایش ما مکالمات ارتباط ما.

تکنولوژی مانند زوم فقط به من اجازه می دهد برای اتصال با برخی از دانش آموزان من تمام نمی شود. من آنها را از دست وحشتناکی و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید آنها در فرد است. دیدن آنها تقریبا بهترین چیز بعدی و در عین حال من نمی لذت بردن از دیدن همه بچه های من آنلاین در طول یک آسیب پذیر ترین زمان در تاریخ کشور ما ،

من در خط مقدم و از من پرسیدن که کنگره گام برای بستن شکاف دیجیتال در حال حاضر بسیاری از دانش آموزان از دست دادن بیشتر از آموزش و پرورش آنها نیاز به موفقیت.

تارا Ehrenberg Melrose Park

آماده برای پرداخت غرامت

من خودم در تلاش برای پیدا کردن یک دلیل منطقی برای اینکه چرا نژاد پرستی وجود دارد در ایالات متحده است. من فکر می کنم به خصوص در مورد نژاد پرستی در برابر کسانی که سیاه, بسیاری از آنها را اجداد بودند که به امریکا آورده سواحل در برابر خود خواهد شد که در اسارت برگزار شد و مجبور به کار به عنوان برده است.

این انسان ها قرار گرفتند و غیرانسانی و سپس پس از “آزاد” قرار گرفتند و در ادامه تعصب و نژاد پرستی. که درمان امروز همچنان ادامه دارد.

داستان وجود دارد از جنگ جهانی دوم ارتش از جانبازان محروم بودند شغل زمانی که آنها بازگشت به خانه به خاطر رنگ خود را. آنها نیز محروم مسکن فقط برای سیاه و سفید و یا اگر آنها در یک نژادهای مختلف ازدواج است. این indignities ادامه خواهد داد.

این نژادپرستی ریشه دوانده در بسیاری از آمریکایی روان و آنها حتی نمی آن را درک کنند. آن خودکار است. من متوجه این که من به عقب نگاه در من خود را تربیت است.

حتی افراد از رنگ که دیده می شود به عنوان موفق صورت تبعیض در هر روز است. من تعجب می کنم که چگونه ما می توانیم این به این آمریکایی ها.

من ممکن است تبدیل شدن متمایل به نوعی از پرداخت غرامت.

کسانی که استدلال می کنند با من اثبات نقطه من.

کارن واگنر نورد مرغزار

توقف پرداخت برای خشونت

اولین گام در مسیر حرکت به سمت گرفتن یک نیروی پلیس که انجام اهداف از ساکنان و احترام به همه شهروندان است مقید که کسانی که همه چیز را جبران کنند.

من می توانم به شما اطمینان می دهم اگر پرداخت افزایش و پرداخت حقوق بازنشستگی بودند چگونه بسیاری از غیر نظامیان کشته می شوند هر سال چیزهای که می تواند به طور قابل توجهی محدود.

همین اندرسون اوک پارک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im