ناتینگهام-بر اساس آژانس بازاریابی دیجیتال, تصور, منصوب چهار کارکنان جدید در سراسر کسب و کار خود را.

این در حالی دنبال یک رکورد برای این شرکت در سال 2019 تصور به دست آورد یک رشته از مشتریان جدید از جمله برق محصولات شرکت Vax, موسیقی, ساز, فروشگاه, Andertons حرارت مرکزی شرکت وایلانت و نرم افزار شرکت Mitrefinch. تصور نیز لذت می برد یک افزایش در تقاضا برای آن پرداخت می شود خدمات رسانه ای که باعث شده است تا این تیم را رشد.

راب McCordick می پیوندد تصور به عنوان یک جستجو پرداخت متخصص. او قبلا رئیس PPC در GoDaddy خواهد شد و پیشرو در توسعه استراتژی و اجرای بسیاری از این سازمان بزرگترین حفظ حسابها.

امی Stamper را نیز با پیوستن به پرداخت رسانه ای تیم به عنوان یک اجتماعی پرداخت می شود و نمایش متخصص. او می رسد از Nottingham-بر اساس رزرو رستوران راهنمای GoDine. در نقش جدید او مورد نیاز خواهد بود برای حمایت از مشتریان با تولید سرب و فروش از طریق کمپین های تبلیغاتی با استفاده از Facebook و سایر کانال های رسانه های اجتماعی.

کلر هنلی نیز استخدام شده در تصور برای PPC اجرایی است. قبل از این نقش هنلی در چکمه به مدت شش سال که در آن او به دست اورد بسیاری از تجربه کار در خانه در یکی از بزرگترین مارک های تجارت الکترونیک.

پولی Astill آخرین کارمند جدید به عضویت برداشت. او را به پیوستن به تجاری تیم خود را به عنوان مدیر بازاریابی که در آن او خواهد بود به شدت درگیر در توسعه این حوادث شرکت و نام تجاری هویت در ماه های آینده.

هارون Dicks از بنیانگذاران و مدیر عامل در برداشت می گوید: “از شروع سال 2020 شده است مشغول به خصوص در سراسر کسب و کار با مشتریان جدید, صحبت, فرصت ها و حوادث در سراسر انگلستان و در سطح بین المللی آن را واقعا هیجان انگیز زمان برای برداشت و من خوشحال به استقبال اعضای جدید به تیم ما.

“پرداخت رسانه ها مهم است برای کسب و کار است که می خواهید را به ایستادگی کردن در به طور فزاینده ای رقابتی بازار و این شده است منعکس شده در پاسخ به سوالات ما در حال حاضر دریافت روزانه. با توجه به شرایط بازار من فقط در ذهن مجسم این دست از کسب و کار به رشد بیشتر در سال پیش رو است.”

// در این مقاله برجسته

تصور

تصور چند برنده جایزه آژانس بازاریابی دیجیتال, ذکر شده در, درام, بالا 100 سازمان. با دفاتر در ناتینگهام و لندن تصور در خدمت مشتریان در سراسر انگلستان و فراتر از آن spe…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de