در Kitsilano حداقل 165 مشاغل از دست رفته در یک بلوک غرب 4


محتوای مقاله در ادامه

و در کل مواد غذایی فروشگاه مواد غذایی در گوشه ای از خیابان واین خریداران به طور منظم خط در دو متر در فواصل انتظار به داخل. این شرکت حاضر به پاسخ به هر گونه سوال در مورد تغییرات در نیروی انسانی و یا ساعت در Kitsilano محل.

با وجود ضرر و زیان و عدم اطمینان صاحبان متحد شدند در تمایل به بازگشایی حتی به عنوان آنها به رسمیت شناخته شده است که آنها به احتمال زیاد خواهد بود بازگشت به حالت عادی.

“وقتی همه چیز بازگشایی شده است. آن خواهید بود یک جهان بسیار متفاوت” گفت: صاحب O5 چای نوار پدرو Villalon. “من حتی توجه نمی بازگشایی.”

“تا زمانی که وجود دارد یک واکسیناسیون در محل, من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک تاثیر را در چگونه ما را به انجام کسب و کار و چه آن را مانند نگاه” گفت: Ravy Mehroke از بمبئی Brow Bar سالن. “ما مشغول به کار در تجارت الکترونیکی و تولید محصولات خود ما.”

و در Leis ده جوانه های گل فروشگاه الهام Sager منتقل شده بود تقریبا تمام کسب و کار آنلاین, میزبانی وب, کلاس های آنلاین و همکاری با یک شرکت است که ارائه می شود کوکتل به عنوان بخشی از اواخر شب طرف او میزبان در Instagram.
“هر کس که برنده دیجیتال در حال حاضر در حال رفتن به ماندن در کسب و کار,” او گفت:. “اساسا ما منتقل کل ما مدل کسب و کار.”

ngriffiths@postmedia.com

twitter.com/njgriffiths


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر