در تکنولوژی های جدید, درام, ‘سامانه رویدادهای گسسته,’ شیطان در جزئیات

جدید FX, درام, سریال “Devs” افزایش
فرهنگ مرموز دره سیلیکون فن آوری شرکت به سطح دین بت پرست و موقعیت آن مبهم موسس به عنوان پیامبر و الوهیت.

این نشان می دهد که ورود دیگری در تلویزیون در حال گسترش کانن
از سری در مورد قدرت بزرگ با تکنولوژی. در یکی از این شرکت است که در فوق سری آزمایش که به نظر می رسد با هدف preprogramming DNA انسان است.

این تنها اشاره در
اولین قسمت آن خواهد شد به احتمال زیاد نشان داد به تدریج و در جزئیات بیشتر به عنوان بخشی از مرکزی نشان می دهد رمز و راز: آنچه اتفاق افتاد به یکی از کارمندان جوان (تصویر بالا)?

می خواهم
به تماشای “Devs”? سپس شما باید برای پیدا کردن آن را در Hulu — FX در Hulu به طور دقیق. این نام از یک بخش جدید در Hulu (یک “اختصاصی مطالب hub” با توجه به Hulu و
FX) که در آن بیش از 40 FX اصل هر دو قدیمی و جدید را می توان یافت که از این هفته.

تبلیغات

تبلیغات

FX در Hulu نتیجه از این واقعیت است که آنها در حال حاضر هر دو متعلق به دیزنی است. راه آن کار خواهد کرد این است: بسیاری از
جدید سری FX را به نمایش FX (یا FXX را) خطی TV برنامه و پس از آن در دسترس برای جریان به عنوان به زودی به عنوان روز زیر FX در Hulu.

جدید FXX کمدی “دیو” برای
مثال (بررسی در اینجا در اوایل این هفته) برای اولین بار برای اولین بار در پنج شنبه شب در FXX و در دسترس می شود روز شنبه در FX در Hulu.

“Devs” این است که به ترویج به عنوان منحصر به فرد
به FX در Hulu که به معنی آن را نمی تواند پخش در FX. این اولین بار است که از یک تعداد انگشت شماری از برنامه ریزی سری محدود است که اجرا خواهد شد به طور انحصاری در Hulu FX محتوای hub.

اما شما در نهایت پیدا کردن
آن را “Devs” است که به خوبی به ارزش تلاش. نشان می دهد به نظر می رسد به بهار در درجه اول از انگلیسی فیلمساز و نویسنده به نام الکس گارلند که ایجاد شده این سری آن را نوشت و آن را کارگردانی کرده است.

او
و تیم خود را ساخته اند یک برنامه تلویزیونی است که نشان دهنده یک موفقیت بالا در فیلم کرافت. هفته گذشته در حالی که در حال مشاهده و بررسی یکی دیگر از تکنولوژی های جدید/بیگانگی سری — “اعزام از
در جای دیگر” است که برای اولین بار هفته گذشته در AMC — من احساس کردم که این, سینمایی, کیفیت که نشان می دهد بنابراین آشکار است که من حتی فکر می کردم تا یک مدت برای این نوع تلویزیون: تله سینما.

من استفاده از اصطلاح هفته گذشته اما لطفا به من اجازه می دهد به درخواست آن را در اینجا. از موسیقی به معماری “Devs” یک کار از ستارگان تله سینما. در “Devs” این همه می آید
با هم-نوشتن مرحله بندی, ریخته گری, فیلمبرداری همه چیز.

من می خواهم به تماشای “Devs” برای معماری به تنهایی. Devs نام داده شده به مخفی ترین بخش از
این شرکت ساخته شده است در جنگل های شمال کالیفرنیا. سامانه رویدادهای گسسته, ساختمان های معماری است مارول است که به معنای واقعی کلمه خلاء مهر و موم شده.

آن است که روشن نیست در اکران چه Devs است
نشانه آن است که یک مرکز تحقیقات و توسعه است. آن را نیز ممکن است به معنای نشان می دهد یک هدف شیطانی به این شرکت (به عنوان در “شیاطین”) و موسس آن است.

او
ناهنجار نتراشیده احساس و sociopathic. نام او در جنگل یک نام است که سرمایه گذاری شخصیت با حس تاریکی و impenetrability مانند یک جنگل در شب.

Nick Offerman پخش
شخصیت درست و مناسب-با کم اهمیت جلوه دادن تهدید او آشکارا قادر به اگر چه شما احساس خود را مطلق و خطر او نشان دهنده از لحظه اول شما او را ببینید. Offerman
دریافت پشتیبانی عالی از بازیگران که شامل Allison Pill, Zach Grenier و Sonoya Mizuno.

تلویزیون نشان می دهد مانند “Devs” است که در آن کیفیت تولید خود را در رقابت با یا
حتی فراتر از ویژگی های فیلم یک دلیل بزرگ چرا تئاتر فیلم تجربه افول و تلویزیون سرگرمی متوسط هر کس صحبت کردن در مورد.

“Devs” برای اولین بار
در FX در Hulu در روز پنج شنبه (5 مارس).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im