مستقل محقق مطلع پس از مشکوک مجروح در آپارتمان دستگیری

Category: ونکورسان Comments: No comments

مستقل تحقیقات دفتر B. C. ابلاغ شده است پس از یک مظنون زخمی شده بود در طول یک چیللیوکک دستگیری میرسد که چندین طبقه از یک آپارتمان.

B. C. پلیس ناظر ابلاغ شده است پس از یک مظنون زخمی شده بود در طول یک چیللیوکک دستگیری میرسد که چندین طبقه از یک آپارتمان.

مستقل تحقیقات دفتر B. C. ابلاغ شده است پس از یک مظنون زخمی شده بود در طول یک چیللیوکک دستگیری میرسد که چندین طبقه از یک ساختمان آپارتمان.

با توجه به RCMP اخبار انتشار چیللیوکک RCMP و Abbotsford پلیس انجام شد مشترک بررسی زمانی که آنها آموخته دوشنبه شب که گمان می خواستم در چندین حکم در چیللیوکک آپارتمان در 9200-بلوک از خیابان مریم.

به عنوان پلیس در حال آماده شدن برای دستگیری و خارج ساختمان مظنون فرار از بالکن آپارتمان بر روی دیگر و شکست را به یک واحد دوم.

افسران قادر به ردیابی مظنون به یک سوم-طبقه بالکن و یک سگ پلیس فرستاده شد. پلیس ادعا مظنون حمله سگ قبل از اینکه افسران نقل مکان کرد.

در هنگام دستگیری کمتر کشنده تفنگ ساچمهای دور از کار اخراج شد زده و مشکوک. مشکوک شد و سپس دستگیر و در طبقه اول بعد از گزارش پریدن از طبقه سوم.

مظنون رنج می برد غیر تهدید کننده زندگی صدمات و گرفته بود به بیمارستان برای درمان است.

این IIOBC است که به دنبال به اینکه اقدامات پلیس یا inactions در ارتباط بودند به مرد آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>