فرماندار ایندیانا تحمیل ایالت ماسک صورت جهت شروع دوشنبه

ایندیاناپولیس ایندیانا را یک ایالت ماسک صورت دستور شروع هفته آینده پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر در دستور مشابه با هدف کاهش coronavirus گسترش رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم گفت.

ایندیانا منظور خواهد اثر را دوشنبه و اعمال می شود به هر کسی سنین 8 و در هر محیط داخلی و یا کسب و کار مناطق و در هوای فضاهای عمومی زمانی که به اندازه کافی فاصله نمی تواند حفظ شود.

هولکوم گفت: منظور نیز نیاز به ماسک در مدارس برای نمرات 3 و بالاتر توسط دانش آموزان, معلمان و کارکنان دیگر اما که او را ترک تصمیم گیری در بازگشایی مدارس به مقامات محلی.

خواه فرماندار مقاومت کرده بود و یک ایالت به منظور شبیه ماسک حکم تحمیل شده بود در هفته های اخیر برای تعداد فزاینده ای از ایندیانا شهرستانها از جمله Indianapolis, Evansville, South Bend, Gary, بلومینگتون و غرب لافایت. همه ایندیانا را به کشورهای همسایه نیز باید ماسک حکم یک بار یک چهارشنبه اعلام کرد اوهایو فرماندار اثر طول می کشد شنبه شب.

هولکوم گفت: تمدید رشد در تعداد COVID-19 عفونت و بستری شدن در بیمارستان در سراسر ایندیانا لازم ماسک منظور پس از او آغاز شده بود, کاهش, کسب و کار و محدودیت های مسافرتی در اوایل ممکن است.

“ما می خواهیم کسب و کار باز بماند ما می خواهیم بیشتر پشه کوچک به ادامه این روند از بازگشت با خیال راحت به کار” هولکوم گفت. “ما نمی خواهیم به شماره گیری آن را به عقب و یا قرار دادن آن در جهت معکوس و یا به عنوان برخی از آنها سرعت پایین دوباره.”

رئیس دولت بزرگترین کسب و کار سازمان به نام ماسک به دستور “یک گام ضروری در این زمان در ادامه به بازگشایی ایندیانا با خیال راحت.”

“اقتصاد ما نمی خواهد در جاده به بازیابی تا برخی از یقین آورده است به این کنترل نشده بیماری همه گیر” ایندیانا اتاق بازرگانی رئیس جمهور کوین Brinegar گفت. “پوشیدن ماسک یک استراتژی ثابت شده برای محافظت از دیگران و افزایش سلامت ما — هم فیزیکی و اقتصادی است.”

هولکوم گفت: گسترده استفاده از ماسک نیز کمک خواهد کرد که در مدرسه reopenings گفت: “هیچ وظیفه مهم تر قبل از ما” از بازگشت دانش آموزان به کلاس.

“ما در حال درخواست ما بچه ها و معلمان خود را به ماسک و بچه های ما نباید پیام های مخلوط در طول روز,” او گفت:. “هنگامی که آنها را ترک محوطه مدرسه آنها نیاز به ببینید که هر کس در حال انجام آنچه آنها انجام می دهند.”

فرماندار دموکرات نامزد وودی مایرز یک پزشک و دولت سابق کمیسیون بهداشت و درمان نام برای یک ایالت ماسک منظور در جولای 1 و گسله هولکوم برای اقدام هر چه زودتر.

“فرماندار اریک هولکوم برای متوقف ماه غارنوردی به ضد علم محافظه کاران — اقدام تنها زمانی که هر دولتی اطراف ما اجرا ماسک منظور” مایرز در بیانیه ای گفت.

هولکوم مکرر حمایت خود را برای اجازه می دهد طرفداران به حضور موکول Indianapolis 500 در Indianapolis Motor Speedway که منتشر ایمنی طرح چهار شنبه برای Aug. 23 مسابقه.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد توسط 66 نفر به 869 که از سهشنبه — یک شکل که سقوط پس از اوج خود در اواسط ماه آوریل است اما خمیده پشت از اواخر ماه ژوئن به دولت در بخش بهداشت و درمان. ایندیانا ICU موارد رشد 61 نفر به 328 روز سه شنبه از پایین 200s دو هفته قبل.

مقامات بهداشت نیز گزارش داد 17 مرگ و میر بیشتر از افراد با تایید و یا فرض COVID-19 عفونت بالا بردن دولت تلفات به 2,863 از اواسط ماه مارس.

چند صد نفر حضور داشتند آخر هفته اعتراض در خانه ملت در برابر ماسک حکم و دیگر محدودیت های اعمال شده از شیوع کروناویروس جاروب در سراسر کشور در ماه مارس است.

هولکوم با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شرح ماسک پوشیدن به عنوان “وطن پرست” این هفته در دفاع از تصمیم خود. او همچنین گفت: در حالی که نقض ماسک منظور بود که به طور بالقوه بزه, جرم “ماسک پلیس نمی خواهد گشت لقب استان و مردم ایندیانا خیابان.”

هولکوم خواست پایان دادن به “cavalier رفتار” توسط بسیاری از مردم با پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های شلوغ.

“این چیزی است که من می خواستم به انجام,” او گفت:. “این است که در مورد آنچه که من می خواهم به انجام و یا آرزو خواهد بود. این است آنچه که واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net