ایندیانا پلیس ایالتی سپاهی به ضرب گلوله یک مرد که گفته می شود آمار او با یک وسیله نقلیه پس از یک تعقیب و گریز شنبه در بزرگراه بین ایالتی 80 در شمال ایندیانا.

پیگیری شروع در 12:27 a. m. وقتی مونستر پلیس را دیدم یک نقره نیسان سدان “که تا به حال گزارش شده است درگیر در فعالیت های مشکوک در محل اقامت خود در شهر” با توجه به بیانیه ای از دولت ، این خودرو در زمان خاموش در سرعت بالا با چراغهای خاموش و گزارش سعی رم یک مونستر ماشین پلیس قبل از رفتن به شرق در I-80 از خیابان کندی.

سربازان دولت پیوست تعقیب در بزرگراه و به دنبال ماشین آن را به عنوان خارج شد بر روی Cline خیابان و سقوط کرد یک میدان در کلمبوس, درایو, مقامات گفت. نیسان سعی در ادامه غرب در کلمبوس قبل از توقف در خط سمت چپ.

یک سپاهی کشیده در کنار نیسان و ماشین پیراهن خود را به سعی کنید به راننده را بازداشت, به گفته پلیس ایالتی. ماشین حرکت رو به جلو ضربه سپاهی و wedging او را در برابر تیم ملی ،

در حالی که wedged بین وسایل نقلیه سپاهی شات 30 ساله کراون پوینت انسان از طریق شیشه جلو اتومبیل, دولت, پلیس گفت:. راننده و سپاهی بودند هر دو گرفته شده برای بیمارستان ها با آسیب های که نمی شد تصور می تواند تهدید کننده زندگی. سه مسافر در نیسان مجروح شدند.

مرد گرفته شده بود به دریاچه زندان شهرستان در یک علت احتمالی را برای تعقیب و گریز و تصادف, با توجه به وزارت امور خارجه ، او همچنین می خواستم در حکم برجسته از ماریون و پورتر شهرستانهای استان است.

این سپاهی است که با ایندیانا پلیس ایالتی برای چهار سال و نیم قرار داده شده در وظایف اداری و در حالی که تیراندازی همچنان تحت بررسی پلیس ایالتی گفت.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im