صنعت, دولت, بحث در مورد راه حل به محل سکونت بحران بیمه را ارائه می دهند بدون تعمیر سریع

دیگران ضربه سخت توسط این بیمه عدم قطعیت شامل مستاجرها که نگران افزایش خواهد گذشت و به آنها توسط صاحبخانه و غیر انتفاعی که اجرا پشتیبانی مسکن.

“هیچ کس نباید مجبور خارج از خانه خود به دلیل مسائل مربوط به بیمه. و به همین دلیل ما خیلی با انگیزه سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل برای این” IBC را Forgeron گفت.

او گفت: بازار بیمه رفت و از طریق یک وضعیت مشابه دو دهه پیش و قیمت عرضه و در نهایت تعدیل. او امیدوار است تغییرات می توان به “جذب بیشتر شرکت های بیمه برای بازگشت به B. C. بازار است.”

که نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای درنگ غمگین که صاحب یک محل سکونت در پورت مودی ساختمان است که تا کنون تنها می توانید پیدا کردن 60 درصد از پوشش بیمه آن را قبلا کرده بود. او گفت: ساختمان است که به خوبی حفظ شده است و تا به حال چند ادعا و در عین حال ناکافی بیمه ممکن است آن را دشوار است به تجدید وام مسکن و یا فروش واحدهای — چیزی که در نهایت می تواند ویرانگر برای B. C. اقتصاد است.

“من معتقدم که دولت در تمام سطوح می تواند کار با underwriters به منظور توسعه یک لیست از اقدامات است که می تواند به کاهش خطر ابتلا و سپس تغییر کدهای ساختمان و اقشار اقدام به پیاده سازی این اقدامات گفت:” سرند.

“این یک موضوع فوری برای کسانی که نمی توانند دریافت و یا پرداخت هزینه های بیمه.”

[email protected]

توییتر: @loriculbert

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im