نوزاد, دولت کارگر در میان 13 آخرین coronavirus مرگ و میر به عنوان ایلینوی مورد شمارش جهش به 3,491 (به روز رسانی زنده)


آخرین

نوزاد, دولت کارگر در میان 13 آخرین coronavirus مرگ و میر به عنوان ایلینوی مورد شمارش جهش به 3,491

Illinois Public Health Director Dr. Ngozi Ezike speaks at a March 23 briefing on the state’s COVID-19 response. | Tyler LaRiviere/Sun-Times
ایلینوی بهداشت عمومی مدیر دکتر نگزی Ezike صحبت می کند در مارس 23 جلسه توجیهی در دولت COVID-19 پاسخ.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

یک نوزاد و یک کارمند دولت بودند و در میان ایلینوی’ 13 آخرین coronavirus مرگ و میر گزارش شنبه نیز تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت شروع به پریدن کرد و دوباره به 3,491.

که علائم ترین مرگ و میر گزارش شده در یک روز از COVID-19 شیوع بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه ژانویه است. این مرگ و میر را در سطح ایالت coronavirus تلفات تا 47.

“با شنیدن این اعتراف میکنم من زده شده بود و آن را مناسب برای ما به سرند امروز” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت. “ما باید غمگین با خانواده ما از کارکنان دولت با بسیاری از مردم ما در حال حاضر از دست داده به این ویروس, پیر و جوان است.”

آن را در حال حاضر شده است یک هفته پس از پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. پس از آن تعدادی از coronavirus موارد در ایلینوی بیش از چهار برابر با 465 مورد جدید گزارش روز شنبه.

خبرنگار جیک Wittich است داستان کامل.


اخبار

4:12 بعد ببینید که چگونه ایلینویز’ coronavirus تعداد مورد رشد کرده است

ایلینوی, مقامات اعلام کرد 465 اخبار coronavirus موارد و 13 مرگ و میر از جمله یک نوزاد و یک کارمند دولت. این موارد و مرگ و میر شده است به ما اضافه شده نمودار.

برای اطلاعات بیشتر در این نمودار آن را چک کنید در اینجا.

برای دیدن جایی که در ایلینوی آن موارد و مرگ و میر گزارش اینجا را کلیک کنید برای دیدن کامل به روز رسانی نقشه.

3:25 p. m. در اینجا آنچه که در مورد پر کردن بیکاری در ایالت ایلینوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس آمار مدعیان بیمه بیکاری سر به فلک کشید به عنوان کسب و کار می آید به توقف در ایالت ایلینوی است. با برنامه های کاربردی توسط ساکنان دولت برای بیمه بیکاری فزاینده در این ایلینوی وزارت امنیت اشتغال اعلام کرده است قوانین اضطراری برای کسانی که می تواند واجد شرایط برای مزایای دوران بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از قوانین جدید ساخته شده اند به جای این گروه با ظرفیت محدود و به اطمینان حاصل شود که Illinoisians می توانید به کمک آنها نیاز دارند.

اتمام راهنمای کامل ما چه می دانیم هنگامی که تقاضا برای بیمه بیکاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

2:10 p. m. Coronavirus موارد بالا 620,000 در سطح جهانی با مبارزه طولانی پیش رو

این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش به بسیاری از کشورها در سراسر جهان این ادعا بیش از 25,000 زندگی و آلوده کردن صدها هزار نفر بیشتر است.
گابریل Kuchta/گتی ایماژ

به عنوان تایید coronavirus موارد در ایالات متحده به رهبری جهان با بیش از 105,000 عفونت — شهرهایی مانند دیترویت و شیکاگو و نیو اورلئان رشد به عنوان نقاط شنبه در حالی که این ویروس همچنان به کوبیدن شهر نیویورک و همچنین ساخته شده راه خود را به روستایی امریکا است.

در بخش هایی از آفریقا, در ضمن آنتی ویروس پیشگیری اقدامات در زمان های خشونت آمیز به نوبه خود به عنوان کشور تحمیل مستندات و منع رفت و آمد و یا مهر و موم کردن شهرهای بزرگ با پلیس در کنیا شلیک گاز اشک آور و افسران در جای دیگر دستگیر شده در ویدئو ضربه زدن مردم با باتوم. روسیه گفت که مرزهای خود را خواهد بود به طور کامل بسته و از دوشنبه.

تعدادی از عفونت در سراسر جهان پیشی گرفته 620,000 با بیش از 28 ، 000 مرگ و میر به عنوان موارد جدید نیز انباشته به سرعت در اروپا و با توجه به چوب خط حساب کردن با جان هاپکینز. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در گزارش موارد پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

نیویورک باقی مانده بدترین آمار ایالات متحده در شهرستان. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.”

خواندن گزارش کامل در اینجا.


1:08 p. m. Instacart خریداران تهدید به اعتصاب دوشنبه برای بهتر پرداخت coronavirus حمایت

Chicagoans با تکیه بر Instacart به زودی ممکن است باید به دنبال جای دیگری برای کمک به نگه داشتن خود کابینت نگردند در طول coronavirus بحران است.

خریداران برای تحویل مواد غذایی آنلاین خدمات تهدید به اعتصاب دوشنبه اگر San Francisco-بر اساس شرکت نمی کند, دیدار با خواسته های خود را برای ایمنی بیشتر حمایت و پرداخت بهتر به عنوان تقاضا به شدت افزایش طول COVID-19 shutdown.

این Instacart خریداران و فرفره جمعی کارگران این شرکت را متهم به تبدیل “این بیماری همه گیر به یک کمپین روابط عمومی, به تصویر کشیدن خود را [به عنوان] قهرمان از خانواده ها هستند که پناه-در-محل جدا شده و یا قرنطینه.

اما “Instacart هنوز ارائه نشده ضروری حمایت به خریداران در خط مقدم است که می تواند به جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن به حامل سقوط بیمار خود و یا بدتر” جمعی از اعضای گفت: در یک بیانیه صادر جمعه.

خواندن گزارش کامل توسط Mitchell Armentrout اینجا.

12:55 بعد از ظهر به دانشگاه شیکاگو برای کمک به سمت جنوب ساکنان و کسب و کار نهفته COVID-19

دانشگاه شیکاگو در روز شنبه اعلام کرد یک سری از برنامه ها برای کمک به سمت جنوب ساکنان و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی ضربه سخت COVID-19 shutdown.

این UChicago همکاری برای جامعه تاثیر ابتکار عمل را آماده و تحویل 3,000 وعده در روز — در مجموع 225,000 وعده های غذایی بیش از 10 هفته به ساکنان که به آنها نیاز دارید در همکاری با شیکاگو مواد غذایی گذاری این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

مدرسه نیز ارائه $1 میلیون نفر در پل کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک محلی و سازمان های غیر انتفاعی. کسب و کار مستقل و برنامه های در نه محله های اطراف دانشگاه واجد شرایط برای $7,500 کمک های مالی: Douglas بلوار بزرگ بیشتر Grand عبور هاید پارک کنوود, اوکلند جنوبی, ساحل, واشنگتن, پارک و وودلاون.

“دانشگاه شیکاگو یک تعهد عمیق به مردم از سمت جنوب و این تلاش های جدید ساخت در این تعهد در یک زمان دراماتیک چالش و عدم اطمینان” U. C. رئیس جمهور رابرت در بیانیه ای گفت. “توسط مشغول به کار در هماهنگی نزدیک با جامعه محلی و سازمان های مختلف از همکاران در سازمان های غیر انتفاعی, خصوصی, بشردوستانه, و, بخش دولتی, ما خواهد شد کمک به پاسخگویی به نیازهای حیاتی از سمت جنوب جوامع است که ما یک بخشی.”

برنامه های راه اندازی پنج شنبه و میله میله به گذشته از طریق ژوئن 12.

برای اطلاعات بیشتر www.coronavirusupdates.uchicago.edu/community-support.

— Mitchell Armentrout

12:24 بعد از ظهر برنامه خدمت به وعده های غذایی رایگان مواد غذایی به خارج از کار رستوران کارگران برای پایان دادن به پنج شنبه با توجه به coronavirus نگرانی

یکی کردن مهمان نوازی گروه روز شنبه اعلام کرد که کارگران امداد برنامه خواهد قطع شود پس از 5 p. m. سرویس در آوریل 28.

سخنگوی کیم Leali گفت: یکی از eateries از جمله طرقه, avec, Publican و بنفش ساعت پایان تحویل/وانت گزینه نیز موثر بلافاصله. Leali ذکر شده نگرانی برای ایمنی کارکنان خود به عنوان مشتریان با توجه به پیشرفت گسترش coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

12:10 بعد از ظهر ورزشی مربیان step up: برنامه ایدز overworked بیمارستان در طی COVID-19 همه گیر

ورزشی و مربیان سراسر کشور در حال تغییر روال خود را و پیوستن به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملی ورزشی مربیان ارتباط قرار دادن با هم یک برنامه با هدف کمک به مربیان کمک understaffed بیمارستان. این برنامه در نظر گرفته شده بود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یک پایگاه داده به دنبال کمک به سراسر کشور. بیش از 950 ورزشی مربیان را امضا کرده اند تا در طول هفته گذشته از جمله عناصری است حزب محافظه Lindley.

جزئیات بیشتر در مورد چگونه ورزشی مربیان در حال تلاش برای کمک به.

11:56 صبح شهردار لری Lightfoot امنیت lakefront در حال حاضر یک الگوی رفتاری

شهردار لری Lightfoot تغذیه.

بعد از دیدن جمعیت کثیری از مردم با بهره گیری از یک روز بهاری در lakefront و 606 دنباله دار با وجود دستورالعمل ها را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus او رسیده او نقطه شکستن پنج شنبه.

در حال حاضر لیک فرانت بسته است همراه با تمام پارک ها و سواحل 606 بسته است و هزاره پارک و مرکز شهر Riverwalk در حال قفل شده است و به طور نامحدود.

در حال حاضر که Chicagoans هیچ ربطی به اما ماندن در داخل و حرکت سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Instagram, Facebook و ق الگوهای رفتاری است که تنها مردم محلی قدردانی ناچار برداشت تا.

اتمام بهترین فتوشاپ الگوهای رفتاری از لری Lightfoot امنیت لیک فرانت اینجا.

11:00 a. m. چقدر طولانی تر خواهد شد و ما داخل می شود و پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟

چه مدت طول خواهد Illinoisans بود ماندن در داخل به دلیل coronavirus? در حال حاضر بانک در اواسط ماه آوریل — در اولین.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را به ماندن در خانه که در اثر روز شنبه, مارس 21 مجموعه به پایان می رسد در روز سه شنبه 7 آوریل.

انتظار می رود فرماندار به گسترش است. شهردار لری Lightfoot پیش بینی جمعه پریتزکر را فشار نظم “به مارس” هر چند پریتزکر بعد از آن بود غیر بخواهيد.

سه شیکاگو کارشناسان پزشکی که وضعیت نظارت بر توافق دارند که دولت و مقامات بهداشت عمومی نیاز به یک حداقل از چهار هفته به مطمئن شوید که تمام موارد موجود از COVID-19 عفونت در ایلینوی شناسایی شده اند و جدا شده است.

بر اساس شروع پریتزکر را سفارش که به تاریخ به روز شنبه, مارس 18. حتی در آن یک میزبان از عوامل می تواند فشار همه چیز از جمله درجه که مردم آزمایش می شود و چگونه کامل بیمارستان دریافت کنید.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

10:46 صبح تهمت OKs فاجعه بزرگ اعلام به میشیگان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول اضافی برای کمک به دولت آدرس COVID-19 بیماری همه گیر.

در این بیانیه اعلام شده توسط کاخ سفید در روز شنبه به شرح زیر به عقب و جلو بین تهمت و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن آهسته پاسخ به همه گیر و گفت: “ما نمی توانیم آب و این به تنهایی.”

ایالات متحده جراح عمومی در روز جمعه گفت که دیترویت ملی “نقطه داغ” برای موارد جدید coronavirus بدتر خواهد شد در هفته آینده. بیش از 3,600 مردم در میشیگان تایید شد به COVID-19 جمعه.

حداقل 92 فوت کرده اند بیشتر از سه شهرستان در منطقه دیترویت به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

— آسوشیتد پرس

9:42 صبح دولت مقامات آموزش و پرورش گفت مدارس باید شروع آموزش از راه دور سهشنبه

ایلینوی مقامات آموزش و پرورش در حال کارگردانی مناطق ایالت به پیاده سازی بتن و کنترل از راه دور برنامه های یادگیری برای همه مدارس شروع و شنبه و یک نظم جدید از فرماندار به حالت تعلیق در دولت موظف تست استاندارد.

دولت جدید بیشتر ملموس برنامه آموزش و پرورش برای coronavirus بسته شدن در آمد و در قالب یک فرمان اجرایی جمعه از رژیم صهیونیستی است. J. B. Prtizker و گسترده ارشاد از ایالت ایلینوی هیئت مدیره آموزش و پرورش که تا به حال تا به حال ارائه توصیه های خاص برای آموزش از راه دور.

به روز رسانی نشان می دهد به رسمیت شناختن است که مناسب آموزش از راه دور “را از طریق هر وسیله ممکن” لازم خواهد بود که آن را واضح تر می شود که در ایلینوی مدارس که فرماندار دستور بسته شدن در اوایل این ماه ممکن است سر کلاس های حضوری مارس 8 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده. مدارس عمومی شیکاگو در حال حاضر به اعلام آن خواهد ماند بسته از طریق مارس 20.

خواندن گزارش کامل توسط نادر عیسی در اینجا.

9:06 صبح McCormick Place برای تبدیل شدن موقت بیمارستان برای هزاران نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس

بخشی از مک کورمیک محل مرکز همایش می تواند تبدیل به یک بیمارستان برای هزاران نفر از coronavirus بیماران به محض آوریل 24, مقامات روز جمعه گفت.

صحبت در پنتاگون اخبار جلسه Army Corps of Engineers سرهنگ ژنرال تاد Semonite اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد موقت بیمارستان وسیع 2.6-میلیون فوت مربع مرکز کنوانسیون.

“اجازه دهید من فقط به شما بگویم در مورد شیکاگو به دلیل این است که واقعا خارج از جعبه” Semonite گفت.

بیمارستان تمام خواهد شد اختصاص داده شده به COVID-19 بیماران, او گفت:.

خواندن گزارش کامل از جیک Wittich اینجا.

8:30 صبح آسمان را Gabby ویلیامز سهام نگاه اجمالی به آنچه در آن مانند به قرنطینه در فرانسه

آسمان رو به جلو Gabby ویلیامز گفت که او که قرار بود به آن را انجام دهد.

اما در دوشنبه 7 بودن قرنطینه در فرانسه به تنهایی با گربه او ترک خورده.

“من در واقع فقط دانلود Infinite” ویلیامز گفت: با یک اشاره جزئی از شرم در صدای او.

ویلیامز در تلاش بود به نگه کردن از دانلود Infinite های مرسوم برنامه اشتراک گذاری ویدیو به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است چرا که آن را به یاد او از بین رفته برنامه تاک.

“من بزرگترین تاک فن” ویلیامز گفت. “و من به یاد داشته باشید من می خواهم به صرف مانند چهار ساعت در روز به تماشای تاک — مانند من می تواند یک مکالمه در فقط انگور — و بنابراین من می دانستم که من دوست دارم Infinite. من نمی آن را دانلود کنید چون من گفتم که ” من هیچ چیز را دریافت کنید انجام می شود برای بقیه زندگی من اگر من دانلود Infinite.’ “

اما چه بهتر از زمان حرکت ساعت به دور از در حال حاضر ؟

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به سرعت در حال افزایش در سراسر جهان آسمان بازیکنان را تبدیل به رسانه های اجتماعی, FaceTime و در خانه تمرین برای حفظ خود دغدغه برای آینده قابل پیش بینی.

دفعات بازدید: داستان کامل از مادلین کنی اینجا.

7:58 صبح شیکاگو معماران و طراحان در حال پیدا کردن راه های جدید برای پایان می رسد دیدار در اجرای اقتصاد در میان coronavirus

DJ Gemini جونز مانند بسیاری از محلی دی جی عضو فرفره اقتصاد مستقل کارگران که پرداخت شده توسط رویداد — و چه کسی در حال حاضر پیدا کردن خود را از کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مباحث در میله سالن رستوران و کنسرت و خصوصی/شرکت های بزرگ آنهایی که — پرسود ترین برای دی جی ها — همه خشک شده بود.

“مالی من را شکست و گفت:” جونز که تا به حال اقامت در دماغه یک هاید پارک موسیقی مبتنی بر محل است. “[این بیماری همه گیر کوروناویروس] خیلی گرفته همه چیز من تا به حال در تقویم به ممکن است; آن است که همه در حال حاضر رفته. آنچه من انجام می دهند به پول راستش در این نقطه من مخلوط [آخرین کنسرتهایی] آخرین بار با برنامه کمک های مالی [به] من در حال حاضر.”

پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به پناهگاه در محل سفارش برای تمام کافه ها و رستوران ها به طریق پایان ماه بسیاری از شهرستان های صوتی انتخاب شده اند از کار و تلاش برای یافتن راه هایی به مکمل درآمد معمول خود را.

در علاوه بر این به DJ مباحث جونز از منبع دیگری از درآمد — هزینه پرداخت شده توسط محلی معماران و طراحان است که ضبط پادکست در یک فضای او اجاره از BPM شیکاگو یک سمت غرب مبتنی بر چند رسانه ای استودیو.

ببینید که چگونه دیگر شیکاگو معماران و طراحان در حال گرفتن در اوان F. مور گزارش کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

10:13 صبح بدون نیاز به کیسه های قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی — فقط آنها را به ماندن در خانه در حالی که بیش از حد

این اتحادیه که نشان دهنده شیکاگو, مواد غذایی و داروخانه کارگران می خواهد این شهر را به حالت تعلیق آن کیسه های پلاستیکی مالیات در طول coronavirus بحران و به طور موقت از بین بردن استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد.

اما درخواست شد بی درنگ به ضرب گلوله توسط شهردار لری Lightfoot دولت با استناد به فقدان شواهد که کیسه های قابل استفاده مجدد انتقال بیماری است.

زاک Koutsky سخنگوی ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 881 می گوید که تعویض به کیسه های پلاستیکی کمک خواهد کرد کاهش یک نقطه از استرس برای پرداخت به کارگران نگران آلوده شدن با ویروس در حالی که دست زدن به مشتریان کیسه از خانه به ارمغان آورد.

“آنها بر این باورند این آسان است که رفع آنها می دهد صلح از ذهن” Koutsky گفت. محلی 881 نشان دهنده 34,000 خرده فروشی داروخانه و فروشگاه خواروبار کارگران در ایلینوی و شمال ایندیانا.

گروه های زیست محیطی شده است هل دادن در برابر تلاش های مشابه در سراسر کشور به آرامش کیسه های پلاستیکی محدودیت های استدلال صنعت پلاستیک است که فقط با استفاده از بحران به عنوان بهانه ای برای پیشبرد خود را طولانی-برگزار می شود دستور کار: لغو قوانین ایالتی و شهرستان که موجب تضعیف یا یاغی کیسه های پلاستیکی استفاده کنید.

خوانده شده را علامت براون کامل ستون در اینجا.

ساعت 9 صبح می کند coronavirus اقتصادی و آیا به اندازه کافی برای 99%?

این سرمقاله صفحه کاملا روشن بود در اوایل این ماه هنگامی که کلمه فدرال COVID-19 امداد بسته شروع به trickling از واشنگتن: “ما بهتر از آن صرف درست است. این بدان معناست که گرفتن بیشتر از این پول مستقیم به دست مردم کار و کسب و کارهای کوچک که سخت ترین ضربه.”

در آن زمان ما آمادگی شما برای دولت به توزیع “$1 تریلیون دلار یا بیشتر.” اما روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب شده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت امضا و به قانون — عظیم 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه نشان می دهد که چقدر آسیب های اقتصادی همه گیر باعث شده است.

زود ما را خوانده است که این محرک می توانست گردد به انجام بیشتر برای آمریکایی به طور متوسط و کسب و کارهای کوچک را اخراج خاموش شدن ناگهانی از دست داده و بازرگانی. وجود دارد مقدار زیادی از عناصر ما نمی قادر خواهد بود به قاضی تا زمانی که پول شروع می شود جریان.

بنابراین ما به کنگره و رئیس جمهور این است: حزبی بسته است حداقل شروع به سمت کمک به کسانی که معیشت خود را از دست داده اند.

جزئیات کامل شکستن در اینجا.

8:30 صبح انجام می دهند بدون درخت پیرایش و سایر خدمات شهری به ما کمک خواهد کرد ضرب و شتم COVID-19

اگر شهر تصمیم می گیرد برای تماس با یک فاصله درخت پیرایش خیابان جارو درخت حذف و دیگر خدمات تا coronavirus تهدید اببس آن را بخشی از دنیای جدید ما در زندگی است.

یکی از اثر غیر منتظره از رژیم صهیونیستی است. J. B. Pritzler اقامت-در-خانه نظم خیابان و بهداشت کمیسر جان Tully گفته است که گفت: مردم از ترس به بیرون آمدن و حرکت اتومبیل خود را هنگامی که آن زمان برای پیرایش درخت یا خیابان جارو. به نظر نمی رسد نمایشگاه بلیط بوت یا دو آنها.

روز جمعه شهردار لری Lightfoot تایید Tully نظرات قبلا در این هفته است که این خدمات خواهد شد به احتمال زیاد به تعویق افتاد تا این شهر می شود COVID-19 تحت کنترل است. مقامات شهرستان در حال انجام آن هستند به همین دلیل آنها بسته لیک فرانت مرکز شهر Riverwalk, 606 دنباله و دیگر فضاهای عمومی: اگر مردم بیش از حد به هم نزدیک آنها می تواند گسترش ویروس و تضعیف تلاش به سرعت گسترش آن.

هیچ کس را دوست دارد به ماندن در داخل و یا از دست دادن خدمات اما هر دو لازم هستند. در نیویورک یک نقطه داغ برای این ویروس اجتماعی فاصله سیاست نظر می رسد که کاهش این ویروس گسترش از دو برابر هر روز به دو برابر هر 4.7 روز. حتی پس از یک پزشک آمریکایی سی ان ان گفت: “ما به پایان رسید تا گرفتن اولین مثبت بیماران — و این زمانی است که همه hell broke loose. … ما اصلا ماشین نداریم تخت.”

خواندن سرمقاله کامل در اینجا.

ساعت 8 صبح پس لطفا توقف! لطفا میشم. فقط متوقف شود.

آن را امن نیست به رفتن به کلیسا در حال حاضر. دوره

عزیز کلیسا چگونه می توانم بگویم این در راه است که حتی یک کودک می تواند درک ؟ نشستم!

عزیز واعظ خود مار-روغن نسخه و مغرور ایمان در میان این همه گیر جهانی در حال حاضر بر ما می رویم به ظروف سرباز یا مسافر در اطراف و یک نفر کشته شدند. آن را امن نیست به رفتن به کلیسا در حال حاضر. دوره.

در واقع مونتاژ در خانه خداوند — آیا مگا کلیسا یا نمای شهری; آیا وابسته به کلیسای کاتولیک COGIC و یا هر گونه فرقه — می توانید به جای پرستاران جوان و پیر در چرخش ویروسی آبهای COVID-19.

پس لطفا توقف! لطفا میشم. فقط متوقف شود.

بیشتر بخوانید از John W. Founation اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im