نوزاد, دولت کارگر در میان 13 آخرین coronavirus مرگ و میر به عنوان ایلینوی مورد شمارش جهش به 3,491

یک نوزاد و یک کارمند دولت بودند و در میان ایلینوی’ 13 آخرین coronavirus مرگ و میر گزارش شنبه نیز تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت شروع به پریدن کرد و دوباره به 3,491.

که علائم ترین مرگ و میر گزارش شده در یک روز از COVID-19 شیوع بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه ژانویه است. این مرگ و میر را در سطح ایالت coronavirus تلفات تا 47.

“با شنیدن این اعتراف میکنم من زده شده بود و آن را مناسب برای ما به سرند امروز” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت. “ما باید غمگین با خانواده ما از کارکنان دولت با بسیاری از مردم ما در حال حاضر از دست داده به این ویروس, پیر و جوان است.”

آن را در حال حاضر شده است یک هفته پس از پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. پس از آن تعدادی از coronavirus موارد در ایلینوی بیش از چهار برابر با 465 مورد جدید گزارش روز شنبه.

دیروز Army Corps of Engineers, مقامات اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون به موقت بیمارستان درمان هزاران نفر از COVID-19 بيمار.

“اجازه دهید من فقط به شما بگویم در مورد شیکاگو به دلیل این است که واقعا در خارج از جعبه” Army Corps of Engineers سرهنگ ژنرال تاد Semonite گفت: در طول یک جمعه پنتاگون جلسه.

Semonite گفت: وجود یک “بسیار باریک پنجره فرصت” پیش از coronavirus همه گیر بنابراین او امیدوار است به بیمارستان آماده مارس 24.

موقت بیمارستان یکی از بسیاری از اقدامات شدید ایلینوی گرفته شده برای مبارزه با آن رشد coronavirus بحران از جمله بسته شدن همه ناهار خوردن در رستوران ها و دیگر “خدمات غیر ضروری” از طریق 7 آوریل. ایلینوی مدارس نیز باید انتقال به آموزش آنلاین سه شنبه.

اما فرماندار جارو اقامت در خانه سفارش شده است به احتمال زیاد به ادامه “به آوریل” شهردار لری Lightfoot گفت: صبح روز جمعه. پریتزکر بعد گفت که تصمیم گیری ارزیابی شده است در یک روز به صورت روز و “هیچ چیز در سنگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im