تاثیر گذار همچنان به اضافه کردن صنعت بالا استعداد ارشد تیم

پیشرو و تاثیر گذار بازاریابی شرکت تاثیر گذار اعلام کرده است که انتصاب Carly خاکستر به سر قلب تام کوپر-اسمیت به عنوان مدیر مشتری و جیسون Surroop به عنوان سر گروه از WPP پچ. متعهد به استقبال بهترین استعداد در صنعت این اضافات را کمک شرکت پیشرفت در حال تبدیل شدن به رده رهبر در گذار فضای بازاریابی.

خاکستر ارائه می دهد یک محدوده گسترده ای از مهارت مجموعه ای از تجربه او در MyDrive راه حل های محدود و محور اروپا اقدام به عنوان هر دو نفر مدیر عملیات و مدیر دفتر. به عنوان فوق العاده سخت کوش فرد تجربه خود دیده است او با کمک مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی استراتژیک برای تیم های داخلی و خارجی و مشتریان. تاثیر گذار تیم شاهد رشد نمایی از 15 به 50 نفر در سال از ژانویه 2019 به ژانویه سال 2020 است. خاکستر خواهد شد مشغول به کار در کنار مدیر عامل شرکت بن Jeffries و CVO Caspar Lee به عنوان آنها همچنان به مقیاس تاثیر گذار تیم هر دو در انگلستان ستاد و بین المللی است.

کوپر-اسمیت به ارمغان می آورد بیش از 10 سال از بازی های استراتژیک و تجاری بازاریابی تجربه به تیم نقشه کشی در نقش های قبلی به عنوان مدیر کسب و کار در Whalar که در آن او موفق به کامل EMEA مشتری خدمات تابع در سراسر FMCG, الکل, سفر, مد, زیبایی, Tech & خودکار و NBCUniversal Media, که نقش او را دیدم او را توسعه جهانی توزیع محتوا و برنامه های بازاریابی برای برنده جایزه فیلم و مستند. کوپر-اسمیت شور و شوق برای محتوای مورد علاقه در فن آوری و درک عمیق از داده ها را دیده است او رهبری تیم برای ارائه موفق multi-channel, کمپین برای مارک های جهانی از جمله دیزنی, Heineken, مریخ دنون وودافون و هایت. کوپر اسمیت خواهد بود با همکاری نزدیک با گذار به استراتژی و مشارکت مدیر نیک املاء به اطمینان حاصل شود که تاثیر گذار در ادامه به ارائه بسیار خلاق و تاثیر گذار کمپین های بازاریابی است که بر روی هوشمند جهانی داده است.

علاوه بر این Surroop به ارمغان می آورد ثروت از تجربه به نقش داشتن قبلا در Innovid, MediaCom و Starcom MediaVest Group در هر دو مدیر آژانس ارتباط و بازار نقش مدیر. در طول زمان خود Surroop رانده است موثر ویدیو تبلیغاتی از طریق data-driven شخصی تصویری ایجاد و ارائه شده در عمق مشاوره در تمام دیجیتال فعالیت است. با هم آنها را پشتیبانی شرکت هسته تعهد در دفاع از یک دوره جدید از خلاقیت است.

بن Jeffries, مدیر عامل شرکت تاثیر گذار است اظهار داشت: “ما به عنوان یک تیم همیشه متعهد به در نظر گرفتن برخی از بهترین صنعت استعداد و من افتخار است که ما شده اند قادر به ادامه انجام این کار در طول زمان مانند این. من خیلی هیجان زده به استقبال کارلی, Jason و تام به تیم و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه خود را تجربه خواهد سوق تاثیر گذار رو به جلو به ما در کشتی سوار در مرحله بعد از سفر ما.”

تاثیر گذار اختصاصی تکنولوژی ساده تاثیر گذار در فرآیند بازاریابی برای تبلیغ کنندگان و سازندگان. داده-محور end-to-end فن آوری پلت فرم فراهم می کند جهانی تبلیغ با دسترسی به شبکه ای از حق بیمه ماکرو و میکرو سازندگان تایید صحت و کیفیت و خلاقیت بر اساس قدرتمند اول داده است.

// در این مقاله برجسته

تاثیر گذار

تاثیر گذار است و در تقاطع بین فوق العاده خلاقیت و تکنولوژی استثنایی. ما را در امواج و اندازه گیری ما تاثیر. تاثیر گذار ترجمه سطح بالا استراتژی های رسانه ای به برنده جایزه…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im