تاثیر گذار rebrands با تمرکز بر خلاقیت انسان و هوشمند داده جهانی

پیشرو در اروپا تاثیر گذار در بازاریابی پلت فرم تاثیر گذار است rebranded به منظور برجسته خود را ارائه خلاقیت انسان و هوشمند جهانی داده که این شرکت همچنان به قهرمان دوره جدیدی از خلاقیت در گذار صنعت بازاریابی.

تاثیر گذار است rebranded با یک لوگوی جدید دستگاه و پالت رنگ. مهمترین این نام تجاری جدید نیز افزایش یافته است موقعیت خود را به عنوان تقاطع بین فوق العاده خلاقیت و تکنولوژی استثنایی.

تاثیر گذار مدیر عامل شرکت بن Jeffries گفت: “ما شناخته شده در صنعت به عنوان ارائه بسیار خلاق و تاثیر گذار کمپین های بازاریابی است که مطلع هستند و با حمایت فوق العاده عمیق داده بینش و این نقش کلیدی در اطلاع رسانی با نام تجاری جدید.”

“مشتریان انتظار تاثیر گذار در بازاریابی تغییر کرده است. آنها فقط نمی خواهید مطالب می رسد که چند صد نفر است. آنها می خواهند محتوای خلاق که مطلع شده است عمیق داده ها از صدها نفر از مبارزات و است که از یک استاندارد است که می تواند در خود را گسترده تر بازاریابی فعالانه. چیزی که تاثیر گذار است و ارائه آنها را با.”

تکامل از کسب و کار در سال های اخیر خواستار بیشتر با نام تجاری زیبایی است که هم راستا با رشد خود را به عنوان تاثیر گذار در بازاریابی رهبران. نام تجاری جدید کپسوله تاثیر گذار به عنوان تقاطع بین فوق العاده خلاقیت و تکنولوژی استثنایی و دانه ایده ایجاد امواج نفوذ است. سازندگان داستان است که انسان اتصالات و شروع به جهانی از نفوذ امواج که موج در سراسر این سیاره; امواج که تاثیر اندازه گیری در بی نظیر جزئیات تاثیر گذار.

تاثیر گذار CVO و YouTuber کاسپر لی اظهار داشت: “تاثیر گذار داستان این است که یک نام تجاری است که باعث می شود امواج و کار با مشتریان ما برای کمک به آنها را امواج در مقیاس جهانی است. این امواج از نفوذ و اندازه گیری ما تاثیر.”

تاثیر گذار در موفقیت است خواستار بیشتر به خوبی توسعه یافته با نام تجاری, تصویر, پس از مطرح £3million (± $3.6 m) در سری A بودجه مستقر توسط Puma سهام خصوصی. تاثیر گذار است و همچنین حمایت برخی از بزرگترین سازندگان و کار در حال حاضر با بسیاری از پیشرو مارک های جهانی از جمله Alibaba, واکر, استارباکس, Pantene حال بارگذاری می خورد, Superdry و بی بی سی به نام چند.

موفق سرمایه گذاری دور شاهد کسب و کار به شدت سرمایه گذاری در فن آوری پلت فرم است که متصل سازندگان محتوا و علامت های تجاری. این فناوری راه اندازی شد در سال 2017 توسط برنده جایزه کارآفرین بن Jeffries که فروش این شرکت به عنوان مدیر عامل و مشهور جهان YouTuber و خالق Caspar Lee به عنوان رئیس رویایی افسر (CVO). در طول سال ها این برند قرار دادن تکنولوژی در خط مقدم کسب و کار خود و نام تجاری جدید تعریف نشان می دهد که تغییر کند.

// در این مقاله برجسته

تاثیر گذار

تاثیر گذار است و در تقاطع بین فوق العاده خلاقیت و تکنولوژی استثنایی. ما را در امواج و اندازه گیری ما تاثیر. تاثیر گذار ترجمه سطح بالا استراتژی های رسانه ای به برنده جایزه…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im