روز بین المللی زنان? من سیاه مردم

من شناسایی به عنوان سیاه و سفید برای اولین بار پس از آن ، من نمی گویم هر زن از رنگ یکسان است. آنچه من میگویم این است که این نکات دقیق وظریف برای من مهمه به خاطر آن است که چگونه من نشان می دهد تا در جهان هر روز. باید آن موضوع را به شما به عنوان شما ساخت خود را در تیم های خود را در بازار محصولات و تعامل با مشتریان خود را. به عنوان من فکر می کنم در مورد روز بین المللی زنان و ماه و آنچه که من انجام می دهند برای زندگی, این چیزی است که من اعتصاب ترین عمیقا.

این اشتباه است که من فکر می کنم علامت های تجاری در حال ساخت است در اعتقاد که تجربه مشتری طراحی شده است تنها با داده ها تجزیه و تحلیل و بینش. من می شنوم شما CTOs, CIOs و AI مبلغان انجیلی اما به عنوان یک خلاق و قصه گو به اعتقاد من CX است که طراحی شده توسط خود مشتریان نیازهای عاطفی نه فقط محصول خود را نیاز دارد و دیجیتال نگهداری. در پاسخ بر این اساس به معنی دانستن چگونه آنها را شناسایی و چگونه آنها نشان می دهد تا در جهان هر روز.

بازیگر امریکا فرارا آن را در این راه در Ted Talk سال گذشته: “برای هفده سال از زندگی حرفه ای من من شاهد قدرت صدای ما را زمانی که آنها می توانند دسترسی به حضور در فرهنگ…حضور ایجاد امکان.”

هنگامی که یک نام تجاری طول می کشد خطر و اجازه می دهد تا همه ما را به حال چیزهای خوب مانند زنان آدیداس: Reimagine ورزشی می تواند رخ دهد. من عاشق این ویدیو. بله ما دیده ایم Jessamyn استنلی قبل و به ما می گویند “دختر پول خود را دریافت کنید!” مهمتر از همه حضور او ایجاد امکان بیشتر برای آدیداس به عمیق تر در گفتگو با ما و همه از آن با نام تجاری طرفداران و نه فقط در مورد ورزش اما در مورد سلامتی و حتی نژاد و هویت جنسیتی. آدیداس حق بود در این گفتگوها.

در حمایت از زن ما-شناسایی مشتریان و همکاران و همسالان جنس زنبق و سوسن در سراسر جهان دعوت کرده است تصویرگران, Katherine Skipwith, Marylou Faure فانی Demarais لورا Díez Estrada, نیکول Vanner Carmen Ang جسی لام اب نبات چوبدار موریس و ماگدا Bryla به اشتراک گذاشتن با شما برخی از چالش های ما و چگونگی غلبه بر آنها را به شجاعت نشان می دهد که ما معتبر نيست.

چه کسی حاضر است ؟

بیایید وانمود آقایان – شما کار یک هفته تمام و تنها با داشتن حرفه ای در تعامل با مردان است. زنان در هر نقطه – a Mad Men جهان با همه همین Drapers. مطمئن شوید که وجود دارد برخی از صنایع و حرفه ای که در آن ممکن است این وضعیت موجود ، زنان در حال حاضر از آن نوبت خود را. چگونه بسیاری از شما می توانید کامل یک هفته از فعالیت های حرفه ای و نه یک برخورد با دیگری است ؟ شاید کمی بیشتر رایج است برای ما اما هنوز هم به احتمال بسیار زیاد برای کل هفته.

در حال حاضر هر کس تصور کنید رفتن را از طریق تمام یک هفته از کار تصویری باهم تماس F2F جلسات کاری, ناهار, کار, شام, کردن بازدید سایت و…. و هرگز در مواجهه با فرد دیگری که از نژاد یا قومیت.

اگر شما نیست اما سفر کرده اند و مشغول به کار در آسیا ممکن است این احساس آشنا. برای زنان از رنگ تقریبا در همه جا این است که بیش از حد معمول به خصوص که ما صعود از نردبان در حرفه ما.

برای بخشی بهتر از زندگی حرفه ای من در رسانه ها شده اند تنها مردم از رنگ اجازه دهید به تنهایی کاری از رنگ در اتاق تمام اتاقها تمام روز و تمام هفته.

این اولین چیزی که من متوجه شدم زمانی که من راه رفتن را به یک اتاق و یا پیوستن به یک تماس تصویری.

چگونه بسیاری از من وجود دارد ؟ هیچ کدام. دوباره. آن را بیش از فقط یک احساس تنهایی و آن را در همه چیز در مورد عدم همبستگی. آن را در مورد من چگونه درک خواهد شد – نادیده گرفته می شود ؟ تحمل کرد ؟ ‘Tokened?’ و من خواهد بود اگر من دروغ نمی پذیرفت که این یک بیت را با ترس و سلامت عقل من. این ثابت – ثابت – و ترسناک احساس است که شما تنها یکی از نوع خود در معرض خطر. این بررسی عاقلی که من در این لحظات می رود مثل این: “من در آنچه که من انجام دهید اما من می دانم که من تنها زن یا مرد که می تواند انجام این کار است. آنها کجا هستند و چرا آنها در اینجا؟”

چالش من به همه شما در این ماه است که برای انجام یک روانی رول تماس از زنان در اتاق هنگامی که شما را ملاقات کند. چه کسی حاضر است ؟ که غایب است و چرا ؟ اگر آنها نشان داده اند تا به تنهایی این را بدانید: تنهایی است که ناخواسته و بی جا; چشم انداز خود را ممکن است مال شما, اما آن را فقط به عنوان با ارزش و هویت خود را یک انتخاب نیست, آن را یک فضیلت است.

هدر Keets رایت, رئیس, خلاق, افسر CYLNDR

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im