مست مرد می میرد در ویسلر پس از اسپری فلفل, tasered و batonned توسط پلیس

“مرد به طور ناگهانی تبدیل شد و هنوز هم افسران شروع CPR و به نام اورژانس خدمات بهداشتی درمانی” یک RCMP سخنگوی گفت. مستقل تحقیقات شده به نام به آن نگاه کنید.

یک مرد مرده در ویسلر در 8 مارس سال 2020 پس از تعامل با افسران RCMP.

یک مرد مست درگذشت در ویسلر در صبح روز یکشنبه پس از اسپری فلفل, tasered زده و با باتوم توسط افسران RCMP.

در یک بیانیه آماده RCMP سخنگوی سحر رابرتز گفت: پلیس نامیده می شدند به یک کسب و کار محلی در ویسلر روستا در صبح یکشنبه با یک شکایت که یک مرد مست بود و باعث اختلال. تماس دریافت شد در حدود ساعت 11 صبح

“در طول تعامل خود را با او حضور افسران مستقر (فلفل) اسپری های انجام شده انرژی و سلاح خود استفاده باطوم در تلاش برای به دست آوردن کنترل او” رابرتز گفت. “مرد به طور ناگهانی تبدیل شد و هنوز هم افسران شروع CPR و به نام اورژانس خدمات بهداشتی و درمانی. او منتقل شد به بیمارستان منتقل شد اما تلفظ مرحوم.”

رابرتز گفت: سه افسران برای درمان جراحات جزئی و فوق العاده پلیس نامیده می شدند برای حفظ حضور پلیس در رفت و آمد مکرر جامعه 90 دقیقه در شمال ونکوور.

او گفت متعددی وجود دارد که شاهد این حادثه و مستقل تحقیقات دفتر به نام شده بود. این IIO است مستقل و غیر نظامی نظارت آژانس پلیس در بریتیش کلمبیا و بررسی همه افسر مربوط به حوادث است که منجر به آسیب جدی و یا مرگ یا نه وجود دارد هر گونه اتهام تخلف است.

با توجه به IIO های B. C. خو یش خدمات نیز بررسی برای تعیین “چگونه و کجا و با چه وسیله ای او را مرگ.”

[email protected]

توییتر.com.davidcarrigg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im