InYourArea برسد آنلاین hyperlocal خبرخوان است که برای اثبات آن ابزار به انگلستان مخاطبان در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

پلت فرم تاسیس در سال 2017 است که تلفیقی اعتماد منابع خبری (بیشتر برسد) و ساختمان, اطلاعات مفید ویدجت. ماموریت آن این است برای اطلاع رسانی به جوامع محلی تقریبا contrastingly در مقیاس. InYourArea editor-in-chief اد واکر معتقد است که این کار بهتر از دیگر ارائه دهندگان اخبار و یا شبکه های اجتماعی است.

او توضیح می دهد پلت فرم به عنوان چیزی بین یک محلی Facebook گروه بعدی-درب جامعه و شخصی news hub. در ازای یک کد پستی آن فیدهای کاربران آخرین اخبار ترافیک و به روز رسانی سفر خانه برای فروش در نزدیکی و رستوران ها و رویدادها و آب و هوا. اما آن است که دیگر کسب و کار به عنوان معمول است.

خاموش پشت سرمقاله بینش یک محصول تیم از حدود 23 ایجاد ابزارک و محصولات بهتر به اطلاع خوانندگان در طول بیماری همه گیر. این میزبانی در رسیدن به عناوین و یا خود سیستم عامل.

این محصولات شامل یک coronavirus ردیاب که به تشریح ملی و محلی از موارد گره هدایت کاربران به کمک مالی خود را به محلی foodbanks و یک یادآوری است که آنها می توانید در رسیدن به روزنامه تحویل به خانه های خود را در جای دکه های روزنامه فروشی. این فرمان تمام هدفمند بر اساس آن کد پستی ورودی.

چگونه کار می کند

هنگامی که خواننده را محل است که تشخیص آنها پس از آن مشترک به مناطق محلی آنها علاقه مند هستند در اطراف خانه و محل کار. بعد از این 30 ثانیه فرایند مخاطبان دسترسی به اخبار سایت جمعیت با رسیدن به منطقه ای و محلی به عنوان به عنوان به خوبی به عنوان رقبای خود را که در آن مناسب است.

بیشتر پایین قیف کاربران می توانند ثبت نام یک ایمیل برای به طور منظم به روز رسانی و یا دانلود این برنامه که اتحاد پیوست پنج انگلستان, اخبار, برنامه ها در iOS و اندروید بود. ایمیل ها و داده های تلفن همراه تولید غنی تر بینش در مورد انگلستان, اخبار خواندن مخاطبان است.

این محصول شده است تا ساختمان به آرامی از راه اندازی آن در سال 2017 و در حال حاضر نقض سه میلیون کاربر در سراسر سیستم عامل. در طول همه گیر آن ابزار واقعا مصرف کردن است.

واکر توضیح داد که چگونه ‘گزینش’ با این نسخهها کار در InYourArea; تشبه چه محلی کاغذ یک بار برای یک جامعه اما در فضای دیجیتال است.

که در آن رقیب داران و شبکه های اجتماعی را زیر آتش آمده برای سانسور و عدم اعتدال یا اریب سرمقاله گرایش InYourArea امیدوار است به ارائه یک جایگزین معتبر.

با استفاده از داده

در حال حاضر بشر سردبیران به اتهام ایجاد محتوا تمرکز وجود دارد یک هدف به طور خودکار به اندازه ورود داده ها به عنوان امکان پذیر است.

“ما دریافت داده ها از طیف وسیعی از منابع مختلف خبری از ما و دیگران, انتشارات شورا, وب سایت مواد غذایی سازمان استاندارد و دولت سایت.”

در حال حاضر بسیاری از این مجموعه در حال بدست گرفتن در اجاره نامه جدیدی از زندگی است. همکاری با لیست در گلاسکو و ادینبورگ گفتن است خوانندگان “چه حوادث هستند – و یا دقیق تر است.” نیز وجود دارد به طور منظم به روز رسانی در کسب و کار محلی ارائه می دهد که باز و بسته می شود و کسی که تحویل در خانه.

در ضمن همکاری با موسسه خیریه به مواد غذایی است که کارگردانی foodbank کمک های مالی در زمانی که وجود دارد کمبود عرضه – ویجت دیده شده است بیش از سه چهارم از یک میلیون بار. گلاسکو زندگی می کنند, برای مثال, می, میزبان, گلاسکو, ویجت را بر روی داستان های مربوطه و راهنمایی و رانندگی و آگاهی از گزینش ابزار. که اخبار سایت به نوبه خود نیز بود پر از نرم افزار گلاسکو کاربران است.

یکی دیگر از ویجت coronavirus پلاگین است که به تشریح چگونه بسیاری از موارد تایید شده در هر منطقه و در سراسر کشور.

این دیده می شد 16.3 m بار در نه ماه منتهی به پنج شنبه 26 مارس و همه در, بیش از 2.25 میلیون نفر از مردم خود را قرار دهید کد پستی در.

“آن را آورده و در بسیاری از افرادی که هرگز از آن استفاده می شود قبل از” واکر اعتراف کرد.

در جایی که آن را نشسته در رسیدن به خانواده واکر می بیند آن را به عنوان “تبدیل شدن به یک واقعا پایه محکم زیر رسیدن به منطقه ای عناوین”.

او افزود: “ما دو کار مختلف چاپ و نشر ، رسیدن به رشد کرده دیجیتال مخاطبان مقیاس بسیار به سرعت در منطقه ای زندگی می کنند و سایت های. ما در حال کار مخالف است. ما در حال تمرکز بر چگونه به خوبی هر قطعه منحصر به فرد از محتوا می کند. آن را بیشتر در مورد ایجاد یک تنوع در سراسر بسیاری از مناطق جغرافیایی. یک مدرسه fete در گوشه ای از گلاسکو به عنوان مهم به عنوان دو هزار و پانصد کلمه روزنامه نگاری تحقیقی قطعه در منچستر.”

برای چالش هایی که این بیماری همه گیر را ارائه می دهد طوفان دنیس و الن ثابت خوب taster توسعه تحریریه و دیجیتال زیرساخت های آن با چابکی. پرواز و پرواز و سفر شد مختل شود. سیل مشترک بودند در سراسر کشور است. وقایع در فضای باز بودند بارید ، آب و هوا ویدجت تغییر شد بر این اساس به ارائه اطلاعات بیشتر در این به روز رسانی منجر به بزرگ ترافیک خوشه بیش از حد.

اما خوانندگان همچنین می توانید نظر سنجی در سراسر کشور 13,000 خود را به حال می گویند اینکه دولت باید بسته محل کار و مدارس. این ارائه یک نمونه جامد در زمانی که دولت هنوز backpedaling اولیه آن استراتژی است.

در نقطه ای از این ورزش تمام ساختمان یک سرویس است که extols بهترین قطعات, از Facebook, اما با تلاش و اعتماد داده است که در مورد مصرف آن پوشش محلی عمیق تر و ساخت آن را بیشتر مفید است. در بسیاری از احترام است. “این اجازه می دهد تا ما را به تعمیق ارتباط با خوانندگان در ازای یک کد پستی.”

رسیدن به مدیر گروه بینش شده است مطالعه چه چیزی باعث می شود یک جامعه در رسانه های اجتماعی با یک چشم به بازسازی در یک محیط پست-نظر به تخته. به او مخلوط و درهم و برهم کردن از مردم و محتوا در رسانه های اجتماعی در نتیجه در یک “زمینه سقوط” – یک فرصت است که محصولات مانند InYourArea است که به دنبال بیماری.

رشد آینده

فراتر از ابزار آن برای خوانندگان این محصول دارای یک نفع برای رسیدن به. آن است که کمک به این گروه را بهتر درک که در آن مخاطبان هستند – در راه روزنامه ها استفاده می شود به زمانی که آنها یک ابزار اصلی مصرف رسانه ای. با بسته شدن از دکه های روزنامه فروشی سراسر کشور خدمات نیز فشار برای خوانندگان به آغوش خانه تحویل از عناوین مانند آینه روزانه – سود اضافی از خدمات.

واکر گفت: “ما ارسال مخاطبان ما به سرعت در حال رشد مخاطبان بازگشت به منطقه ای ما عناوین. بیشتر مردم با استفاده از در منطقه خود را ببینید بیشتر افرادی که به عناوین ما. آن را اجازه می دهد مردم برای کشف داستان نزدیکی آنها. حتی یک بازدید کننده به صفحه اصلی منچستر یونایتد اخبار شب ممکن است دست به یک محلی داستان به خاطر آن به خاک سپرده شده است. ما یک راه جدید برای کشف این داستان است.”

و در نهایت, سایت, ارائه, تبلیغات, تخفیف برای کسب و کارهای کوچک است که تا به حال به تغییر تاکتیک های خود را با توجه به این ویروس است. تبلیغ محصول طراحی شده است برای این نوع از شرکت ها که زمانی تحت سلطه آگهی چاپ عناوین. لوله کش, به دنبال یک حوضه آبریز خرده فروشان تنها با یک مقدار مشخصی از جلو.

با یک جدیدا آموزش telesales تیم انتظار برای استقرار پست-همه گیر این گروه به نظر می رسد به سطح شیب دار تا تجاری درآمد از شرکتهای کوچک و متوسط. درآمد به احتمال زیاد در کوتاه مدت, در ضمن واکر تیم خواهد بود که با تمرکز بر ایجاد وفاداری با مخاطب نیاز به هدایت از طریق این بحران است. آن زمان اعتماد سازی برای newsmedia. سردبیر مانند واکر خواهد بود به امید این تازه تشکیل شده روابط گذشته است.

پس از سال ها از ناشران شکایت در مورد عدم درآمد آنها را از رسانه های اجتماعی غول های بسیاری در صنعت خود را به ببینید که آیا وجود دارد هر در ساختمان Facebook رقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de