توکیو توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در همان شکاف زمان برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو سازمان گفت: مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021 — تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است.

“برنامه برای بازی کلیدی است برای آماده سازی برای بازی ها” توکیو سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری گفت. “این تنها سرعت بخشیدن به پیشرفت ما است.”

هفته گذشته کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این سال بازی های برنامه ریزی شده برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت. 9. اما در نزدیکی دقیق یک سال تاخیر را ببینید موکول مراسم اختتامیه در اوت. 8.

وجود داشته است صحبت از تعویض بازی های المپیک به, بهار, یک حرکت است که همزمان با گل از ژاپن معروف شکوفه های گیلاس. اما این امر نیز برخورد با فوتبال اروپا و آمریکای شمالی ورزش لیگ.

موری گفت: زمستان بازی های المپیک در نظر گرفته شد اما برگزاری این بازی بعد می دهد فضای بیشتری برای تکمیل بسیاری از مقدماتی حوادث است که به تعویق افتاده است با شیوع ویروس.

“ما می خواستیم به اتاق بیشتر برای ورزشکاران به واجد شرایط” موری گفت.

پس از برگزاری هفته های محلی و سازمان و کمیته ملی المپیک هفته گذشته به تعویق افتاد توکیو بازی های تحت فشار از ورزشکاران ملی المپیک بدن و کارکنان فدراسیون های ورزشی. این اولین تعویق در تاریخ المپیک هر چند وجود چند لغو در طول زمان جنگ.

بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

جدید المپیک تاریخ را در تضاد با برنامه ریزی های قهرمانی جهان در پیگیری و شنا اما آن وقایع در حال حاضر انتظار می رود نیز عقب رانده شود.

“کمیته بین المللی المپیک تا به حال نزدیک بحث های مربوطه و بین المللی فدراسیون های” مری گفت. “من معتقدم IFs را پذیرفته اند که بازی برگزار می شود در تابستان.”

هر دو موری و مدیر عامل شرکت Toshiro Muto باید گفت: هزینه تغییر زمان بازی های المپیک خواهد بود “عظیم” — محلی گزارش برآورد میلیارد دلار — با بسیاری از هزینه های منتقله توسط مالیات دهندگان.

Muto وعده شفافیت در محاسبه هزینه و زمان تست تصمیم گیری چگونه آنها تقسیم شده است.

“پس از آن (المپیک) برنامه ریزی شده بود برای این تابستان تمام سالن داده بود تا میزبانی هر گونه حوادث دیگر در طول این زمان پس چگونه ما رویکرد که؟” Muto پرسید. “علاوه بر این وجود دارد که باید تضمین هنگامی که ما در کتاب تاریخ جدید است و این امکان را متحمل خواهد شد پرداخت اجاره. بنابراین وجود خواهد داشت هزینه های متحمل شده و ما نیاز به در نظر گرفتن آنها را یکی یکی. من فکر می کنم که خواهد بود که سخت تر روند.”

Katsuhiro Miyamoto یک استاد بازنشسته ورزش اقتصاد در دانشگاه کانسای قرار می دهد هزینه های خود را به عنوان بالا به عنوان $4 میلیارد دلار است. که پوشش قیمت حفظ استادیوم refitting آنها پرداخت اجاره مجازات و هزینه های دیگر.

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک است. اما ممیزی اداره دولت ژاپن می گوید که این هزینه ها دو برابر این مقدار است. تمام هزینه های عمومی به جز 5.6 میلیارد دلار از بودجه خصوصی بودجه عملیاتی.

سوئیس-بر اساس کمیته بین المللی المپیک در حال کمک 1.3 میلیارد دلار با توجه به کمیته سازماندهی اسناد و مدارک. کمیته بین المللی المپیک سهم می رود به بودجه عملیاتی.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ بارها به نام توکیو المپیک بهترین آمادگی در تاریخ است. معاون نخست وزیر تارو آسو نیز نامیده می شوند و آنها را “لعنت.” Aso در رقابت های تیراندازی در بازی های المپیک 1976 و متولد شد و در سال 1940.

بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای سال 1940 در توکیو لغو شد به دلیل جنگ جهانی دوم است.

اجرای بازی های المپیک نیز شاهد IOC عضو Tsunekazu تاکدا که او نیز به رهبری, ژاپنی, کمیته ملی المپیک مجبور به استعفا در سال گذشته در میان رسوایی رشوه خواری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im