آیووا شهر به نام ‘کلینتون’ رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما دموکرات ها در حال حاضر بانکی در تغییر, ‘فرقه شخصیت’ – و کوکی ها

CLINTON, آیووا — در یک شهرستان زیر ذره بین — یکی از بسیاری از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرمز شد چهار سال پیش — caucusgoers جمع شده بودند دوشنبه شب در یک مدرسه در شرق و مرکزی آیووا را زمینهای برای حداقل دستمزد رایگان مراقبت از کودک و نعنا شکلات تراشه کوکی ها.

بیش از این برای تلفن های موبایل از دریبل بسکتبال از نزدیکی ورزشگاه حزبی صندلی اندرو کلی لگد کلینتون مدرسه را بخشی از دولت برای اولین بار-در-این-ملت بالابر ریاست جمهوری زمینه است.

“با قلب خود را که شما مانند” اندرو کلی گفته حزبی را برانگیخت در آغاز شمارش. “شما ممکن است تعجب که شما می توانید.”

این فقط یکی از حدود 1,700 حوزه قفقاز در سراسر کشور.

و در نهایت 118 دموکرات کلینتون در یک مدرسه مشترک اتاق انتخاب سناتور. برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg — سه عنوان تنها نامزد برای دیدار با 15% آستانه حمایت از کسانی که در حال حاضر برای دریافت داشت.

ساندرز حامیان زخم outnumbering دیگران — 43 — پس از شکار غیر قانونی برخی از رای دهندگان مردد و حتی یک اندرو یانگ حامی. سه حامیان مینه سوتا بهداشت ، ctq راه می رفت دور بعد از دور اول پس از ساخت برش.

کوکی ها کمک شیرین طعم تلخ شکست.

“در اینجا. نگاهی غمگین الیزابت وارن نعنا شکلات تراشه کوکی حتی اگر شما نمی آمد به طرف ما” جولی Raab, 58 یک حوزه کاپیتان برای الیزابت وارن گفت: به عنوان او دست tupperware ظرف از کوکی ها به یانگ حامی که در حال حاضر کاهش یافته است به تاریخ وارن جمعیت.

Steve Wehling, a precinct captain for Bernie Sanders, counts his preference cards in Clinton, Iowa.
استیو Wehling یک حوزه کاپیتان برای Bernie Sanders, شمارش اولویت خود را در کارت های, Clinton, آیووا. Sanders, جو بایدن, پیت Buttigieg و الیزابت وارن حامیان تعدادشان کمتر از دیگران در انجمن سایت برای حوزه 42 کلینتون در مدرسه.
تینا Sfondeles/Chicago Sun-Times

Clinton County یکی از نه شرقی آیووا, شهرستان که حرف از رفتن برای رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2008 و 2012 به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. شهر کلینتون جمعیت حدود 25,480 در سال 2017. این بزرگترین شهر در Clinton County, که در آن کل جمعیت مورد 47,000 — یا تقریبا به اندازه غرب حومه المهرست.

کلینتون یک یقه آبی micropolitan یک بار به نام “کارخانه اره کشی پایتخت این کشور است.”

در سال 2016 Clinton County رای دهندگان رای دادند 48.88% برای مغلوب ساختن پیشی جستن و 43.76% برای هیلاری کلینتون حتی اگر وجود دارد بیشتر ثبت نام دموکرات ها از جمهوری خواهان در این شهرستان با توجه به شهرستان در انتخابات ، وجود دارد بیش از 31,00 ثبت نام رای دهندگان در این مسابقه.

کلینتون مدرسه یکی از هشت انجمن سایت در این شهرستان است.

لوگان Vo, 30, گفت, دیگر حوزه 42 caucusgoers او دیده خود و جامعه دچار فقر با شغل خوب و پردرآمد سخت برای پیدا کردن و مردم در حال فرار در جای دیگر برای پیدا کردن کار بهتر.

“مردم اینجا از جان گذشته برای تغییر است و به همین دلیل تهمت برنده ما کانتی” لوگان Vo یک یانگ حامی گفت: در زمین برای هواداران است.

“دلیل من حمایت یانگ است که او به من داده امیدوارم که نه تنها برای عزیزان من اما برای جامعه من,” او گفت:.

یانگ حامیان شماره نه — فقط باید حداقل برای زنده ماندن. اما Vo رفت و در نهایت به ساندرز طرف.

“برنی یک کیش شخصیت” و من فکر می کنم شما نیاز به یک فرقه شخصیتی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” Vo گفت.

تنش محدود بود در اتاق. Raab کوکی کمک کرده است. پس از بازدید از یانگ حامیان او رفت و به ارائه محصولات پخته شده به تیم ساندرز.

طرفداران هر یک از کمپین تحسین هر یک از دیگر حتی اگر آنها موافق نیست با یک دیگر.

“این بسیار متفاوت تر از آن بود که چهار سال پیش” Raab, 58, از کلینتون گفت. “من بسیار تحت تاثیر قرار با رفاقت. همه که شما صحبت کردن بسیار شبیه احساسات. همه ما در حال رفتن برای رای دادن به رنگ آبی. ما باید به.”

First time caucus-goer Larry Fogg hands a Pete Buttigieg sticker to an Amy Klobuchar supporter in his efforts to get her support at Clinton Middle School in Clinton, Iowa.
اولین بار حزبی رونده لری Fogg دست یک پیت Buttigieg دشنه به ctq حامی در تلاش های خود را برای دریافت حمایت کلینتون, دبیرستان, در, Clinton, آیووا. Klobuchar موفق به دریافت پشتیبانی از 18 جلسه را برانگیخت مورد نیاز برای دیدار با 15% آستانه در نظر گرفته شود قابل دوام در حوزه 42.
تینا Sfondeles/Chicago Sun-Times

در حالی که نظر سنجی های متعدد — و سی ان ان ورودی نظرسنجی نشان داد بایدن Buttigieg وارن و ساندرز به بالا, چهار – هر کس وارد این انجمن با قلب خود را.

جولی Walwer, 65, از کلینتون آورده خود تحقیق — پرسشنامه که تحت پوشش نامزدها مواضع در مسائل مختلف از جمله بیمه درمانی و تغییر آب و هوا. او مورد مطالعه آن را برای حدود 20 دقیقه قبل از جلسه آغاز شد.

اما آن ساندرز’ حمایت برای اعلام تغییر آب و هوا یک اورژانس ملی که به رهبری او را به پیاده روی بیش از به ساندرز جداول.

“من تصمیم گیری چیزی است که من احساس می کنم برنی ترین تهاجمی در مسائل زیست محیطی” Walwer گفت. “و من فکر می کنم اگر ما آدرس آن هیچ چیز دیگری در جریان است به ماده است.”

ملیسا Franzen, 31, از کلینتون یک حوزه کاپیتان برای یانگ. او گفت: ساندرز مبارزات تن به تن تیم او حدود 15 دلار حداقل دستمزد وارن تیم در مورد مهد کودک.

“من یانگ یا مجسمه نیم تنه” Franzen گفت. “یانگ حامیان واقعا پرشور در مورد تنها یانگ. من احساس می کنم مثل او تنها کسی است که مترقی در طول این زمان با اتوماسیون. $15 حداقل دستمزد واقعا کمک به من به عنوان یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر است.”

Andrew Yang precinct captain Melissa Franzen.
اندرو یانگ حوزه کاپیتان ملیسا Franzen می گوید اگر چه او نامزد نمی ماندگار در کلینتون حزبی او را “یانگ یا نیم تنه” و نمی خواهد حمایت از نامزد یکی دیگر.
تینا Sfondeles/Chicago Sun-Times

Franzen گفت که او در بر داشت معنی در یانگ کمپین — کار داوطلبانه در حدود یک سال است.

“زمانی که یانگ در حوادث صحبت می کند او صحبت می کند برای همه ما است. او به نظر می رسد در ما مانند همه ما یک ارزش و مانند همه ما بالقوه” Franzen گفت. “او واقعی است. او خام است.”

در حالی که بسیاری از مبارزات صحبت از وحدت Franzen گفت که او نمی تواند متعهد به حمایت از حزب دموکرات در ماه نوامبر.

“این بستگی دارد که در آن است,” او گفت:. “من نه آبی فقط. این بستگی دارد که در آن است.”

اما او نمی خواهد رای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نه. هیچ, هرگز,” Franzen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر