دولت سن. جنس زنبق و سوسن مارتینز بود که منجر به رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را برای کارمند Cook County, مدار دادگاه سهشنبه شب راه او را تا برای یک ممکن است مرحله نهایی مسابقات در برابر رقیب جمهوری خواه باربارا Bellar برای پر کردن دوروتی قهوه ای, جای خالی.

به عنوان 10:45 p. m., با 88 درصد از حوزه گزارش مارتینز امن 34.7 درصد آرا. او پیش از مایکل Cabonargi با 27.3% ریچارد Boykin با 24.8 درصد و یعقوب با خدا ممنوع مایستر با 13.3 درصد.

برنده این مسابقه خواهد شد در صورت خاموش در برابر Bellar که زد unopposed در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

درباره تلفن سهشنبه شب مارتینز گفت که او “نگه داشتن آن را مثبت” به عنوان نتایج در آمد اما نه ادعای پیروزی. با توجه به شیوع کروناویروس او صرف نظر کردن از یک شب انتخابات حزب هزینه های آن را به جای آن با خانواده و تیم او.

“ما فقط بازی با قوانین” او گفت:. “همه ما باید به عهده دارد. ما را به جشن می گیرند با کسانی که ما با.”

کارمند دفتر شده است برای انتقاد از ناکارآمدی آن و اتهام فساد در طول قهوه ای پلاریزه 20 سال اجرا شود. مقامات فدرال شروع به بررسی قهوه ای در سال 2015 و امن محکومیت علیه دو تن از دستیاران برای دروغ و دروغ گفتن به یک هیئت منصفه. او هرگز متهم شده است.

قهوه ای که بازنشسته است و با یک حقوق بازنشستگی کامل اعلام کرد در سال گذشته است که او نمی خواهد به دنبال یک ششم مدت است.

کارمند دفتر حفظ سوابق دادگاه فرآیندهای جریمه و وثيقه اوراق قرضه و در مورد استخدام 1400 نفر.

Cook County Circuit Court Clerk Democratic candidates, from left, Michael Cabonargi, Iris Martinez, Jacob Meister and Richard Boykin.
طبخ شهرستان مدار منشی دادگاه دموکراتیک نامزدها از چپ مایکل Cabonargi عنبیه مارتینز یعقوب با خدا ممنوع مایستر و ریچارد Boykin ملاقات با خورشید-زمان هیئت تحریریه دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است.
غنی Hein/Sun-Times فایل

حتی اگر قهوه ای اخیرا دیجیتالی خیلی از فروشنده های آن هنوز نشدم پشت بسیاری از حومه دادگاه صندوق است که به طور کامل دیجیتالی. هر یک از داوطلبان گفت: زمان ثبت دعاوی حقوقی سیستم نامناسب و گذاشته قصد دارد برای نوسازی آن است.

مارتینز که به مطالعه سیاست و اداره امور عمومی در شمال شرقی دانشگاه ایلینوی در حال اجرا بر روی یک پلت فرم برای پایان دادن به “غفلت سوء مدیریت و فساد گرفتار شده است که از [منشی] برای دهه,” او گفت: Chicago Sun-Times هیئت تحریریه در یک بیانیه نوشته شده است.

او تاریخ را به عنوان اولین زن لاتین انتخاب شود به ایلینویز’ خارجه سنا. او برگزار شد برای 18 سال است و در حال حاضر دستیار رهبر اکثریت.

حزب دموکرات کوک کانتی قرار داده و حمایت خود را پشت Cabonargi که تایید شده توسط Sun-Times. او انباشته $700,000 در مبارزات انتخاباتی خود در صندوق قرار داده $500,000 در تلویزیون و تبلیغات, با توجه به crain’s Chicago کسب و کار.

Cabonargi از ویلمت است Cook County, هیئت مدیره بررسی کمیسر و دادستان سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

مایستر یک وکیل و موسس یک سازمان غیر انتفاعی حقوق بشر در سازمان است.

Boykin همچنین یک وکیل زد با حمایت از قهوه ای پایه آمریکایی آفریقایی تبار رهبران کلیسا اما موفق به رسیدن به یک پیروزی ائتلاف. او از صندلی خود را به عنوان آشپز شهرستان کمیسر در سال 2018 پس از از دست دادن حمایت خود را از رهبران هنگامی که او رای دادند در برابر نوشابه و مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im