جک هنسی آغاز می شود یک سری از ایرلندی های مربوط به ظروف در “تفتآبپزی وحشی” با پخته خرگوش با ایرلندی کاری و سیب زمینی. اگر شما تا به حال از من خواست به حدس زدن آنچه که او را برای اولین بار من هرگز حدس زده این.

پخته خرگوش با ایرلندی کاری و سیب زمینی

روز سنت پاتریک است که کمتر از یک ماه دور و منجر به این جشن ایرلندی من به اشتراک گذاری برخی از مورد علاقه من ایرلندی وحشی بازی دستور العمل های. ایرلندی کاری و سیب زمینی است که مورد علاقه در ایرلندی بارها هر چند دستور است که به تصویب رسید و از کاری که به تصویب رسید از هند کاری. من با استفاده از کلمه “اتخاذ” آزادانه در اینجا.

با این وجود در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از ادویه جات ترشی جات در این سس آن را به ارزش آن است و این یکی از من تمام زمان های مورد علاقه. شما قطعا به انجمن خوش آمدید جایگزین هر گونه سفید-گوشت بازی برای خرگوش, اگر چه آن ممکن است بر خمره زمان پخت و پز.

مواد لازم (چهار نفر):

1 rabbit; پوست لباس پوشیدن و چهارم (حدود 2-1/2 پوند)

نور گرد نمک و فلفل

1 فنجان مرغ سهام

1 honeycrisp اپل, تکه

1 پوند سیب زمینی; diced و سرخ شده

ایرلندی و سس کاری

1 متوسط پیاز ،

1 Honeycrisp سیب پوست کنده کشت و تکه

1 اونس تازه خرد شده زنجبیل

1 قاشق غذا خوری سیر خرد شده تازه

1 قاشق غذا خوری سرکه مالت

2 فنجان مرغ سهام

2 قاشق غذا خوری آرد

1 قاشق غذا خوری رب گوجه فرنگی

1 قاشق غذا خوری شکر قهوه ای

2 قاشق غذا خوری پودر کاری

1 قاشق غذا خوری فلفل قرمز

1 قاشق چای خوری دارچین

1 قاشق چای خوری تمام ادویه

1 قاشق چای خوری زیره سبز

1 قاشق چای خوری زردچوبه زمین

1 قاشق چای خوری گشنیز زمین

1 قاشق چای خوری نمک کوشر

1 قاشق چای خوری فلفل سیاه

برای تهیه سس گرما یک لایه نازک از روغن کانولا به 350 درجه فارنهایت متوسط در یک دیگچه بزرگ. اضافه کردن تکه های سیب و پیاز و زنجبیل و سیر را به کتری و گرد و غبار را با نمک و فلفل. طبخ تا زمانی که پیاز و سیب نرم شود سپس deglaze با سرکه مالت.

اضافه کردن ادویه جات ترشی جات و مرغ سهام. بجوش و خروش آمدن به مدت 10 دقیقه. آرد را اضافه و کاملا هم بزنید.

قرار دادن کتری مطالب به پردازنده مواد غذایی و مخلوط به طور کامل. یک بار به طور کامل مخلوط جای پشت در کتری و نگه داشتن در پایین اغلب تکان دهنده و مراقب باشید که نمی سوزاند. نمک را به طعم و مزه.

به کوره خرگوش حرارت کباب پز تا زمانی که زغال سرخ و شعله ور یا پروپان تنظیم حرارت متوسط. با یک زمینه-لباس خرگوش چهارم خرگوش و به آرامی نمک و فلفل همه طرف. محل قطعه در کوره و از کار افتاده همه طرف.

حذف و جای خرگوش قطعه در یک قابلمه خمره اضافه کردن 1 فنجان مرغ سهام و 1 تکه honeycrisp اپل. پوشش و تنظیم حرارت را کم و تایمر به 4 ساعت. چک پس از 2 ساعت استفاده از دو چنگال برای جدا کردن و تکه تکه گوشت از استخوان. پس از مجموع 4 ساعت گوشت باید به راحتی پوسته پوسته شدن از استخوان و حتی دنده. مراقب باشید به خدمت استخوان های کوچک با خرد و خرگوش.

برای تهیه سیب زمینی را بشویید 1 کیلو سیب زمینی و تاس به مکعب. محل تکه سیب زمینی را در یک قابلمه بزرگ و پوشش را با آب. گرما گلدان در بالا تا زمانی که آب شروع به بخار. قبل از اینکه آب شروع به جوش تخلیه آب. به آرامی نمک و فلفل سیب زمینی در حالی که آنها خشک در قابلمه بزرگ.

گرما یک اینچ از روغن کانولا در روغن سرخ کرده در تابه روی حرارت متوسط به 350 درجه می باشد. اضافه کردن سیب زمینی و تبدیل به حرارت را متوسط به بالا. به نوبه خود سیب زمینی اغلب برای رسیدن به یک طلایی بافت در همه طرف. هنگامی که سیب زمینی ها قهوه ای طلایی, حذف از نفت و مجموعه ای بر روی یک دستمال سفره-پوشش ورق.

برای خدمت, اضافه کردن 4 اونس سیب زمینی به صفحه و پوشش با 5 تا 6 اونس خرد خرگوش و کمک به سس کاری. اختیاری: چاشنی زدن با تازه خرد شده جعفری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de