پنج ساعت از زمان روی صفحه نمایش واقعا بیش از حد ؟ رسانه های فرزند پروری و کار از خانه در طول Covid-19

در سراسر جهان پدر و مادر به طور غیر منتظره در مواجهه با چالش های در حال کار از خانه در حالی که مراقبت از کودکان خود را, ایجاد یک روی حیله و تزویر تعادل است. این به معنای یادگیری مهارت های جدید و تجارب; ساکت کردن کامپیوتر خود را در طول زوم تماس فقط به عنوان یک جیغ فوران از یک اتاق دیگر نوشتن یک ایمیل را در پنج انفجار متناوب با استفاده از چرت زدن زمان به عنوان سازنده ترین 90 دقیقه از کل خود را حرفه ای slyly گوگل, پاسخ, به مدرسه, به طوری که کودک خود را درک نمی کند شما هیچ ایده چه چیزی پایتخت غنا است (آن را Accra, btw) ، اما خوشبختانه ما در این تنهایی! جهان ما را با ارائه برخی از چشم پدر و مادر ابزار مانند اپل و آمازون و دیزنی طاق حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی+.

رسانه ها البته همواره نقش مهمی در پدر و مادر اما وضعیت امروز افاضه و حتی بیشتر به معنی چگونه خانواده ها از آن استفاده کنید. رسانه ها می تواند ما بهترین متحد. این به ما کمک می کند نگه داشتن بچه ها سرگرم (و خاموش پریشان) نگه می دارد و آنها را متصل به زندگی عادی خود (دنیای جادویی مجازی مهد کودک و کلاس های درس ارائه می دهد یک محل برای پدر و مادر به دریچه (منفعل-مهاجم پست در مورد فرزند خود را آخرین مسخره رفتار) و پیدا کردن خود ما فرار از این دیوانه و بی سابقه زمان (دو کلمه: ببر. پادشاه).

پدر و مادر, پس از پذیرش واقعیت از آنچه در آن به معنی در مستند و باید به سرعت تبدیل شدن به واقعا خوب در پست-توجیه—شکستن برخی از قوانین خود را. 30 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش از یک ماه پیش به نحوی شد سه ساعت امروز. زیرا البته FaceTime نیست تعداد به عنوان ” صفحه نمایش زمان,’ فقط ‘مدرن نگهداری از کودکان.’

ما تغییر تنظیمات صوتی بر روی هر کارتون برای تبدیل آن به یک زبان خارجی کلاس. ما استفاده کرده ایم ما نیمه به یاد هملت به توضیح پویایی خانواده بین اسکار و Mufasa بنابراین بچه ها می توانید به تماشای شیر شاه دو بار در یک ردیف بدون اینکه به طور کامل آسیب دیده اند. ما در حال ساخت مطمئن شوید که آنها به خوبی انسان را از طریق هدایت اخلاقی از دانیل ببر و بدیهی است که هر کس نیاز به دانستن داستان Rapunzel به نقل از مندی مور. و پس از آن وجود دارد homeschool—چه کسی می دانست خانم مگان و مهد کودک اردوگاه را شکستن ما نیاز به دریافت از طریق ایمیل صبح?

ما بازی این توجیه که ما احساس نیاز به تسکین درونی ما منتقد کسی است که به طور مداوم berates ما که یک راه حل آسان این است که یک پلیس است. اما این را تبدیل به زمانی که هدف این است که موفقیت کامل اما کامل سلامت عقل. چه ما بدون چند دقیقه از صلح تکنولوژی می تواند ارائه دهد پدر و مادر ؟ که می تواند سرزنش خسته پدر برای اجازه دادن به Sonos بازی “چرخ در اتوبوس” در تکرار بعد از شخصا آواز آن 23 بار که روز ؟

در حالی که وجود دارد هیچ چیز جدید با بچه ها تماشای برخی از کارتون ها و دیزنی, فیلم, Covid-19 آیا ایجاد یک نسل از بچه های زرنگ و دانا در ویدئو کنفرانس به عنوان اوایل به عنوان 18 ماه است. بچه ها دنبال زوم singalongs و داستان زمان جلسات با سطح تمرکز و تعهد شما به ندرت در طول کار کنفرانس تلفنی و توانایی برای تنظیم کردن گزینه های تماس شما معمولا نیاز به تماس با بخش IT خود را برای. اما داشتن فرزند اتصال خود را با همسالان و نگه داشتن به یک آشنا ساختار دارای ارزش بیشتری نسبت به تعداد دلخواه از اختصاص دیجیتال دقیقه است. Playdates با بهترین دوستان شما بیش از FaceTime ممکن به نظر می رسید دیوانه تنها چند هفته پیش, اما در حال حاضر آنها ضروری راه برای کمک به بچه های ما حفظ خود روابط—دوران کودکی نسخه از زوم ساعت یک مبارک.

برای پدر و مادر, رسانه های اجتماعی می تواند برای تطهیر است. من معتاد شدن به دوستان Instagram داستان برای یک دوز روزانه “من در این تنهایی نیستم.” برخی از مایکروسافت تیم مکالمات منتقل شده از کسب و کار بینش به پدر و مادر داستان های ترسناک و یا تجارت از راهنمایی در مورد چگونه برای دریافت از طریق. و به طور کلی اینترنت meme-کارخانه در تمام دنده. آن را به عنوان اگر پدر و مادر در سراسر جهان در نهایت کشف آنچه در اینترنت است که واقعا در مورد. Imgur است در نهایت جریان اصلی.

رسانه های معنی دار بیشتر برای همه در این لحظه در تاریخ, اما در آن طول می کشد در یک معنی خاص برای پدر و مادر گرفتار در عمل تعادل از پدر و مادر و کار از خانه. کسانی از ما که در حال استفاده می شود به در کمدین علی وونگ عبارت “کار بسیار سخت به مراقبت از کودک ما خودمان” در حال حاضر در موقعیت حساسی از انجام هر دو و انعطاف پذیری بسیار حیاتی است. تقریبا به عنوان حیاتی به عنوان وونگ Netflix ویژه.

Neala قهوه ای جهانی است که سر از Mx اندازه گیری برای Havas گروه رسانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im