در زمان فشارهای اقتصادی ممکن است شما تعجب که آیا پول خود را امن در حساب بانکی خود را.

حتی اگر شما هنوز هم یک چک آینده در coronavirus وضعیت مالی خود در آینده ممکن است به نظر می رسد نامشخص — و شما ممکن است احساس نیاز به سهام تا در پول نقد, در علاوه بر این به کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده.

خبر خوب این است که پول خود را کاملا امن در یک بانک بدون نیاز به خروج از آن به دلایل امنیتی. در اینجا بیشتر در مورد بانک اجرا می شود و به همین دلیل آنها نباید نگرانی به لطف سیستم محافظت می کند که خود را سپرده است.

چه یک بانک اجرا شود ؟

یک بانک اجرا اتفاق می افتد زمانی که تعداد زیادی از مشتریان بر این باورند که بانک خود را در حال رفتن به اجرا از پول پس همه آنها تصمیم به خروج پول نقد خود را. بانک اجرا می شود می تواند خطرناک نبوت خود انجام, چرا که این برداشت ممکن است سبب تخریب یک بانک ذخایر نقدی.

از لحاظ تاریخی, بانک اجرا می شود یک مشکل در طول رکود بزرگ و بسیاری از مردم از دست رفته خود را پس انداز با توجه به ورشکستگی بانک ها. پس از مدت بیمه سپرده فدرال Corp. تشکیل شد به مطمئن شوید که هیچ مشتری بانک از دست می دهد پول بیمه را با توجه به بانک اجرا می شود و یا دیگر نهادی عجز از پرداخت دیون.

من پول امن در یک بانک در حال حاضر ؟

حتی با تمام فشارهای اقتصادی ناشی از COVID-19 FDIC نشده دریافت هر گونه گزارش از بانک اجرا می شود به گفته سخنگوی برایان سالیوان.

یک حساب بانکی است که به طور معمول امن ترین محل برای پول نقد خود را از هر FDIC بیمه تا 250.000 دلار در این رویداد از یک بانک یا بانک دیگر شکست. اگر شما اتفاق می افتد به بیش از 250.000 دلار پول نقد شما می توانید برای باز کردن حساب های متعدد و توزیع منابع مالی در سراسر هر یک از.

نقدی است که معمولا از لحاظ فیزیکی امن تر در یک حساب بانکی به عنوان به خوبی. به عنوان مثال هیچ تضمینی وجود ندارد که بودجه نگهداری در خانه خود را امن هستند از سارق یا آتش سوزی. و با توجه به حساب بانکی شما می تواند درآمد سود نقدی خود را که شما نمی خواهد در غیر این صورت که درآمد اگر آن باقی می ماند در زیر تشک خود را.

باید من برداشت نقدی از حساب بانکی ؟

پاسخ را می توان خلاصه تا به راحتی: تنها اگر شما به آن نیاز دارید.

“اگر شما نیاز به پول به دریافت پول خود را” سالیوان می گوید. “اگر شما نیست, پس چرا آن را از بانک؟”

بانک های عامل متفاوت این روزها برای کاهش گسترش ویروس اما این بدان معنی نیست که شما قطع از مدیریت پول خود را.

“شعبه بانک در دسترس بوده است نهفته COVID-19 می گوید:” سالیوان با اشاره به بانک لابی تعطیلی در سراسر ایالات متحده “اما این که با توجه به فراوانی از احتیاط و آن را تا به چیزی برای انجام با سلامت سیستم بانکی خود را.”

او اشاره می کند که بسیاری از بانک درایو از طریق ویندوز هنوز هم کارکنان و دستگاههای خودپرداز هنوز هم در دسترس برای واریز و برداشت پول نقد. اکثر خدمات بانکی مانند پرداخت قبوض, ارسال پول و واریز چک — می توان از راه دور از طریق بانک نرم افزار و یا وب سایت.

آینده ممکن است احساس مخاطره آمیز در حال حاضر وجود دارد اما سیستم در محل برای نگه داشتن پول در حساب بانکی خود را محافظت و مدیریت پول خود را در حال اجرا هموار.

Chanelle Bessette است که یک نویسنده در Nerdwallet. این مقاله در ابتدا در ظاهر NerdWallet.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de