Isobar و Dentsumcgarrybowen راه اندازی محتوا پلت فرم تولید محتوای سمفونی

Isobar و Denstumcgarrybowen اعلام کرده اند یک جهانی جدید مطالب راه حل ارائه زیرک تر و کارآمد و موثر راه را برای مشتریان برای ایجاد محتوا در مقیاس. پلت فرم به نام محتوا سمفونی با استفاده از یک ارتباط جهانی استودیو شبکه طراحی شده توسط هوش مصنوعی (AI) و ارتباط های عامل برای ارائه محتوای بیشتر تولید دید چابکی و کنترل است.

مشتریان به مدت طولانی به چالش کشیده شده است برای کارآمد تر و موثر محتوای با کیفیت و راه حل های از محتوای کشف سازگاری به توزیع. محتوای سمفونی در پاسخ به مشتریان مبارزه جهانی با اجرای محتوا در مقياس ارزش برتر.

با دسترسی نامحدود به بیش از 1000 کلاس جهانی, خلاق, طراحی و متخصصان تولید محتوا سمفونی را فراهم می کند سهولت و تخصص برای مشتریان در مقیاس جهانی با توانایی ایجاد سرپرستی تیم های هدف ساخته شده برای خدمت خاص محتوا نیازهای مدرن مشتری.

با استفاده از یک منبع تنها از حقیقت مبتنی بر ابر هوش مصنوعی-فعال محتوا سمفونی پلت فرم یکپارچه مردم روند و فن آوری برای اطمینان از جهانی قوام و محلی تنوع در 24/7 چرخه. توابع آن شامل هوش خلاق, ذخیره سازی و مدیریت اولین از نوع خود به طور کامل محتوای فعال بازار داده محور بینش و خودکار تحویل محتوا. هسته آن پایه فن آوری شامل Adobe Creative Cloud, Adstream, Workfront, Workfront اثبات و موزاییک در حالی که ارائه انعطاف پذیری برای مطابقت با مشتری-سیستم عامل های خاص نیز می باشد.

Prashant مهتا جهانی, رئیس تحویل افسر Isobar گفت: “محتوای سمفونی را تبدیل محتوای تولید انتظارات در بازار است. به عنوان یک مجتمع خلاق تولید شبکه طراحی شده توسط فن آوری و هوش مصنوعی محتوای سمفونی می تواند اطمینان از سرعت و مقیاس برای مشتریان ما در حالی که رانندگی هر دو بهره وری و اثر بخشی. علاوه بر بازار داخلی مدل را قادر می سازد مناقصه رقابتی برای محتوای حصول اطمینان از مشتریان ما با ارائه بهترین قیمت برای بازاریابی خود نیاز دارد. این برنده.”

هر دو Isobar و dentsumcgarrybowen تحویل داده اند محتوای ارائه خدمات به مشتریان خود را برای تعدادی از سال, اما راه اندازی محتوا سمفونی اولین بار است که قدرت از دن جهانی, خلاق, شبکه خواهد بود قوی تر در این راه در سراسر سفر مشتری.

لوسیا گریلو رئیس اجرایی از Dentsumcagarrybowen رانندگی محتوای سمفونی و گفت:“از آنجا که ما اعتقاد داریم که مشتریان سزاوار بهتر از این مدل نقطه مقابل غول monoliths که تحت سلطه اند فضا برای مدت طولانی. سمفونی امکان آزادی انتخاب برای مشتریان زیرک یک مدل است که در پاسخ به تغییر محتوا نیاز همراه با دسترسی به کلاس جهانی هنرمندان برای خدمت به آن نیاز دارد در هر زمان و در هر نقطه.”

جنیفر زیمرمن جهانی رئیس استراتژی افسر در Dentsumcgarrybowen گفت: “این ایده برای محتوای سمفونی بر اساس مفهوم موضوع و تنوع. این چیزی است که مشتریان جهانی در حال گریه کردن برای — گالوانيزه طبیعت مرکزی پلت فرم ایده (تم) با قابلیت اجرا به صورت بی شمار نیازهای بازارهای داخلی بخش ها و واحدهای کسب و کار (تنوع). آنچه ما ایجاد شده است زیرک شبکه جهانی studios حمایت توسط نسل بعدی تکنولوژی به مشتریان یک راه حل است که کارآمد تر…بلکه خلاقانه تر موثر است.”

// در این مقاله برجسته

Isobar

ما یک جهانی آژانس های دیجیتال تبدیل کسب و کار و نام تجاری از طریق استفاده خلاقانه از دیجیتال. ما 6,500 دیجیتال کارشناسان در 85 مکان در سراسر 45 بازارهای در آمریکا, EMEA و APAC ارائه سابق…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de