Isobar کمک می کند تا استرالیا سوئیچ از نابود به CareMongering

Isobar استرالیا امروز راه اندازی شد ‘CareMonger’ یک برنامه جدید طراحی شده برای مقابله با همه نابود اطراف Covid-19 تشویق استرالیایی به گسترش مراقبت و مهربانی به جای.

با الهام از caremongering جنبش در کانادا وجود دارد یک فرصت برای اهرم Isobar تخصص در توسعه محصول و خلاق است. ما با همکاری سخاوتمندانه نیکوکار ناشناس به توسعه نرم افزار است که کمک می کند تا اتصال جوامع با یکدیگر و حمایت از یکدیگر در طول زمان حوادث است.

اجتماعی فاصله و خود انزوا قوانین در حال حاضر اجرا در سراسر کشور CareMonger با استفاده از محل سکونت مبتنی بر فن آوری را قادر می سازد مردم را به ارتباط با دیگران زندگی می کنند در این نزدیکی هست (تا 10 کیلومتر).

از طریق تجربه مردم به سادگی ایجاد یک پروفایل و تنظیم یک “من هستم…” وضعیت یا ارائه کمک و یا رسیدن کمک. آنها سپس می توانید شروع به تبادل مستقیم پیام ها با دیگران به طور مستقیم از طریق پلت فرم. ساخته شده در عرض تنها هفت روز, نرم افزار طراحی شده است که با یک رابط کاربری ساده برای اطمینان از آن است که در دسترس و آسان برای همه به استفاده از.

آدم Famularo, Caremonger خالق و Isobar مشتری تعامل کارگردان اظهار داشت: “این بیماری همه گیر است که جعل اوراق قرضه در سراسر جوامع و انداختن نور روی افراد زیادی برای استفاده از ظرفیت مهربانی. مردم می خواهید برای کمک به, اما می توان آن را سخت بدانید که در آن برای شروع وجود دارد و در حال حاضر هیچ پلت فرم یا جای گرفتن این.

“CareMonger به ارمغان می آورد همه که حسن نیت هم می دهد و استرالیایی یک پلت فرم به خیال راحت به اشتراک گذاری و دریافت, ساده, اعمال محبت.”

اریک Hallander مدیر عامل شرکت Isobar ANZ گفت: “بحران جهانی ایجاد شده توسط COVID-19 تا به حال تاثیر قابل توجهی در جهان ما زندگی می کنند و آن را دشوار است برای پیش بینی چه مدت از آن خواهد داشت.

“برای بسیاری از مفهوم های اجتماعی فاصله و یا خود انزوا می تواند استرس زا و گیج کننده و ترسناک – به خصوص برای بیشتر گروه های آسیب پذیر جامعه است. آن را بزرگ برای دیدن تیم ما اقدام به سرعت و تفکر innovatively در مورد چگونه ما می تواند به ایجاد محصولات و تجارب مثبت کمک به جامعه در طول زمان که در آن بسیار وجود دارد عدم قطعیت است.”

Isobar همکاری در Denstu شبکه برای راه اندازی برنامه های جذاب Cox Inall تغییر استرالیا پیشرو رفتاری تغییر روابط عمومی سازمان منجر به روابط رسانه ای کمپین.

CareMonger است که در حال حاضر در iOS در دسترس است و به زودی بر روی آندروید است.

// در این مقاله برجسته

Isobar

ما یک جهانی آژانس های دیجیتال تبدیل کسب و کار و نام تجاری از طریق استفاده خلاقانه از دیجیتال. ما 6,500 دیجیتال کارشناسان در 85 مکان در سراسر 45 بازارهای در آمریکا, EMEA و APAC ارائه سابق…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de