گلندیل, Ariz. — White Sox shortstop تیم اندرسون برنده حلاجی عنوان در سال 2019. در حال حاضر او تنظیم مناظر خود را در یک دستکش طلا.

“من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را در این سال” اندرسون گفت. “گفت: نه سال آینده. ما نمی دانیم که از آن خواهد شد اما من می دانم که من دریافت خواهد شد.”

که بسیاری می گویند برای این بازیکن که رهبری در رشتههای اشتباهات فصل گذشته. اما اندرسون نشده است کوتاه بر روی کلمات و یا اعتماد به نفس و می گوید که او دارای اخلاق کاری و عزم و اراده برای رسیدن به این هدف است.

“من قصد دارم برای انجام این کار است که نیاز به,” او گفت:.

“من به طور کلی بازی من می توانم به شما بگویم که چگونه به اندازه کافی خوب من خواهید بود. چقدر سخت من کار می کنند. من فقط آمدن به ورزشگاه هر روز به من پیشه و من می خواهم به بهترین.”

اندرسون مجسم جوراب سفید’ “تغییر بازی” شعار با آغوش خفاش تلنگر و صحبت های بی سر و صدا اما با تزلزل اعتماد به نفس و تکبر راه رفتن. آن را کافی احترام او گفت: او را از عبور از یک خط است.

“شما آن را در راه حق افراد خاصی نمی توانم بگویم چیز خاصی به شما اگر شما حمل خود را در راه حق و احساس می کنم مثل من حمل خودم را در راه احترام,” او گفت:. “این چیزی است که بازخورد مثبت بوده است.

“زمانی که من صحبت های مردم گوش دهید. من یک مقدار زیادی برای گفتن دارد. مردم در لحن زمانی که من صحبت می کنند. مردم جذب به چه چیزی واقعی است. که فقط صادق بودن یک باز است.”

دیگر کردنی بیت از Anderson اولین رسانه sitdown از بهار آموزش:

  • “من اجازه ندهید که هیچ کس در داخل سر من. من نمی گوش دادن به سر و صدا من انجام آنچه که من را خوشحال می کند اما در راه حق است.”
  • “من تحت هیچ قرارداد که من به هیچ کس. به طوری که آنچه من انجام می شود و شخص من هستم. من یک عمر و من می خواهم به زندگی می کنند آن را به کمال نمی خواهم هیچ کس را به کنترل من در آنچه که من می توانید انجام دهید و نمی تونم انجام دهد.
  • “همه می دانند آنچه ما در اینجا انجام دهید. ما در اینجا به برنده مسابقات قهرمانی و ما در اینجا به آن همه است. ما یک شانس برای انجام کاری دیوانه. این یک حذفی صف. که چه هر کس صحبت کردن در مورد ، پس چرا خود را به آن و مجموعه ای از نوار بالا رفتن به پلی آف و برنده مسابقات قهرمانی.

Gonzalez ساخت خوب پیشرفت’

Left-hander Gio گونزالس به امضا رسید و در offseason برای پر کردن یک نقطه در شروع چرخش آغاز شده است از پشت در اردوگاه به دلیل درد شانه است اما پرتاب شده است و به نظر می رسد پیشرفت می شود.

“من به آنها گفتم حق دور, ‘گوش دادن این چیزی است که من فکر می کنم که جزئی,’ ” گونزالس گفت: صحبت کردن در جمع خبرنگاران برای اولین بار در این بهار.

“من احساس می کنم خوب من در حال حاضر پرتاب. [یکشنبه] ما شروع کمی طولانی تر و سپس ما ضربه طولانی بازی شیر یا خط. آن را خوب پیشرفت. ما آن را درست قبل از آن آغاز شده پیشرفت کمی بزرگ دیگر.”

در 2019, Gonzalez ساخته شده تنها دو شروع می شود بین مارس 27 Aug. 3 با توجه به مرده بازو و شانه تنگ اما کمک حذفی,’ اتهام به postseason توسط تبادل به 3.50 دوران بیش از 87 13 نوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im