ایتالیا ثبت کوچکتر روز به روز افزایش جدید کروناویروس موارد به صورت مستقیم دوم بعد

رم — ایتالیا ثبت شده کوچکتر روز به روز افزایش جدید کروناویروس موارد برای, دوم راست, بعد, به گفته مقامات در حالی که هشدار آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر بدترین پشت این کشور با جهان دومین caseload.

اطلاعات منتشر شده توسط ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از روز دوشنبه نشان داد 4,789 جدید موارد نزدیک به 700 کمتر از یک روز به روز افزایش 5,560 موارد جدید گزارش روز شنبه.

تعداد مرگ و میر هم افزایش یابد به همان اندازه است. فقط وجود دارد بیش از 600 ثبت شده در روز دوشنبه در مقایسه با 651 در روز یکشنبه.

ایتالیا شده است اضطراب برای دیدن روز به روز آمار موارد جدید و مرگ و میر به پایین که در آن سلامت سیستم مبارزات تحت وزن از بزرگترین COVID-19 شیوع خارج از چین است.

همانطور که از دوشنبه, ایتالیا تا به حال در مجموع 59,138 ویروس موارد در مقایسه با چین 81,496.

مقامات بهداشتی باید گفت: از آن خواهد شد چند روز قبل از آنها را می دانم که اگر ایتالیا در آغاز یک روند مثبت است.

بالا بهداشت ملی, رسمی, سیلویو Brusaferro, مقاومت بودن بیش از حد خوش بینانه گفت که پیشرفت های ثبت شده در شنبه شد و با توجه به اقدامات صورت گرفته در ابتدای سال در روز های اخیر.

“ما نیاز به بیش متوالی نتایج به تایید روند به طور خاص تر است که ما در یک وضعیت مطلوب.,” Brusaferro گفت.

او تاکید کرد که در حالی که او مطلوب مشاهده وضعیت “من احساس نمی مانند گرفتن یک طرف و یا دیگر برای تایید آن وجود دارد یا نه. ما می توانید توجه داشته باشید از آنچه که ما امروز می بینیم.”

در میلان پایتخت لومباردی تا کنون ایتالیا بدترین ضربه منطقه, محلی, مقامات بهداشت با بیان نسیم خوش بینانه است که روز به روز افزایش می دهد از هر دو تست مثبت نتایج و جدید از بستری شدن در بیمارستان از بیماران مبتلا به COVID-19 کوچکتر بودند. اما آنها ابراز تجدید نگرانی در مورد نیاز اضافی برای تخت های مراقبت ويژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de