آن را فقط آجیل برای اجرای ” ضروری کارگران به خارج از کشور در طول یک بیماری همه گیر

ظلم و ستم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی شده است به نظر ساده برای سال. این shortsightedness از این برنامه می تواند مقدار زیادی از آسیب به امریکا در میان یک بیماری همه گیر.

برای مبارزه با کروناویروس ما نیاز به یک نیروی کار قابل اعتماد در بیمارستان ها و همچنین در حقیر مشاغل مانند کار در مزرعه.

این هشدار پس از آن که در ماه های آینده امریکا می تواند از دست دادن حدود 29,000 پزشکان و پرستاران و کمک پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی به دلیل وضعیت مهاجرت.

و در زمانی که مهاجر farmworkers قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر توسط کار و زندگی در شرایط متراکم در مزارع دولت می خواهد به کاهش دستمزد خود را.

بیایید نگاهی به پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی. در زمان ترم بهار ایالات متحده دیوان عالی کشور تصمیم خواهد گرفت که آیا تهمت و دولت می تواند در نهایت اقدام معوق برای ورود دوران کودکی, برنامه شناخته شده به عنوان DACA که سپر از اخراج مهاجران مستند نشده که آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان.

IF قرار داده و در محل توسط رئیس جمهور باراک اوباما باز کرده است تا مسیرهای شغلی که قبلا رد به مهاجران مستند نشده. در اوج خود برخی از 800000 نفر IF وضعیت. که تعداد آغشته به حدود 650,000 به عنوان برگ برنده همچنان مبارزه خود را برای لغو این برنامه است.

دهها هزار نفر از IF دریافت کنندگان تبدیل شده اند و پزشکان و پرستاران و معلمان و مهندسان. آنها خود را تقویت جوامع و اقتصاد ایالات متحده.

محافظه کاران خواهم به اشاره است که حتی اگر تهمت برنده دادگاه عالی مورد او نمی خواهد با عجله به اخراج IF گیرندگان.

اما آنها مشرف به یک نقطه بسیار مهم: IF همچنین اجازه می دهد تا این دوستان به کار قانونی است. بیمارستان ها و مدارس و شرکت های حقوقی و شرکت های فن آوری آنها را استخدام بر اساس این. اگر IF منقضی می شود بنابراین آیا اجازه کار کنند. آنها خواهد شد از دست دادن شغل خود.

که ترک حرفه ای مانند اورژانس دکتر مانوئل برنل بیکاری. برنل ساکن در حمایت مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن. به عنوان خط مقدم کارگر در برابر coronavirus او تا به حال زمان به ساکن در خود را لرزان وضعیت مهاجرت.

“مراقبت از افراد بیمار من با تمرکز بر که” او به من گفت از طریق تلفن.

اما طنز خود را در تلاش برای نجات آمریکایی ها در برابر یک ویروس کشنده در حالی که محافظه کاران سعی کنید او را به خارج از کشور نیست و از دست او.

“من با خوشحالی در خدمت کشور و مراقبت از افراد بیمار که نیاز به کمک من,” او گفت:. “دولت در سطح فدرال ندارد من است.”

Manuel Bernal, DACA, immigration, coronavirus
دکتر مانوئل برنل در حال انجام خود را به اقامت در اورژانس مراقبت در حمایت مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن. او اجازه کار تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه که رئیس جمهور در تلاش است تا پایان.
ارائه عکس

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می خواستم به اخراج خارجی ها از السالوادور, نیکاراگوئه, سودان, هائیتی, هندوراس و نپال که حفاظت موقت وضعیت شناخته شده به عنوان TPS. آنها شده اند مجاز به اقامت در ایالات متحده آمریکا کشور خود تلقی می شد ناامن به دلیل جنگ و یا تلفات حوادث.

با توجه به سن., دیک دوربین 11,600 TPS دریافت کنندگان کار در مراقبت های بهداشتی. و بیش از 200 ، 000 IF گیرنده و 130,000 TPS دریافت کنندگان او در نامه ای نوشت به مغلوب ساختن پیشی جستن, کار در مشاغل است که وزارت امنیت داخلی در نظر “ضروری زیرساخت های حیاتی نیروی کار است.”

دلیل خوب دوربین و دیگر سناتورهای دموکرات خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور خودکار تمدید مجوز کار برای DACA و TPS گیرندگان با توجه به این که ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی است به حالت تعلیق خدمات به دلیل coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نظر farmworkers “ضروری کارگران” در طول بیماری همه گیر. آنها را انتخاب کنید و یا فرایند میوه ها و سبزیجات و گوشت و مرغ است که ما نیاز داریم. آنها شغل آمریکایی ها نمی خط تا به انجام است.

همین دلیل است که وزارت امنیت داخلی کاسته است برخی از محدودیت های ویزا به آن را آسان تر برای کشاورزان به استخدام کارگران مهاجر در حال حاضر.

“این دولت مصمم است که در ادامه به کشاورزی اشتغال در حال حاضر تهدید COVID-19 همه گیر است حیاتی برای حفظ و تامین امنیت این کشور را بحرانی مواد غذایی زنجیره تامین” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد F. گرگ در بیانیه ای گفت.

در عین حال کاخ سفید می خواهد به کاهش دستمزد برای کارگران مهمان خارجی برای کمک به کشاورزان ایالات متحده در این زمان نامشخص رادیو عمومی ملی گزارش این هفته است.

در اینجا یک نکته: کمک به کشاورزان پرداخت یارانه توسط کارگر پرداخت. مطمئن شوید که آنها در حال کار در شرایط ایمن و دسترسی به مراقبت های پزشکی از جمله coronavirus تست.

Farmworkers فراموش پشت شکستن کار برای قرار دادن مواد غذایی در جدول است. در حال حاضر به دلیل coronavirus آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط ، آنها باید درآمد بیشتر و نه کمتر.

“من درک نمی کنم که دولت چشم انداز” الکساندرا Sossa, مدیر اجرایی, کارگر و Landscaper دفاع پروژه از ایلینوی به من گفت. “به امریکا قوی تر آنها نمی خواهند DACA به اطراف و آنها می خواهند به دستمزد پایین تر.”

آن را می سازد هیچ حس به اجرا ضروری مردم خارج از آمریکا است.

Marlen گارسیا عضو Sun-Times هیئت تحریریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de