آن زمان برای برندها به یک موضع و تصور جهان بدون طبیعت

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

یک دقیقه دادخواستها (OMB) امروز راه اندازی یک محتوای تولید شده توسط کاربر کمپین #WorldWildlifeDay به پاک کردن طبیعت از مدالها از مارک ها و تیم های ورزشی ما می دانیم و عشق است.

در حال حاضر تیم های مختلف در حال حمایت به تغییر آرم خود را در ماه مه از جمله تیم های فوتبال گرگ سالفورد شهرستان Oldham ورزشی, شهرستان اکسیتر و مککلسفیلد شهر و همچنین راگبی تیم فروش کوسه ها و سالفورد شیاطین سرخ.

در معمول OMB آنها درخواست کاربران توییتر در سراسر جهان برای ایجاد محتوا و تشویق برندها به تعهد برای نشان دادن حمایت خود را با تغییر مشخصات رسانه های اجتماعی تصاویر بر روی تنوع زیستی در روز 22 آوریل. کمپین اجرا خواهد شد امروز همزمان با روز جهانی حیات وحش.

نیک Entwistle موسس یک دقیقه دادخواستها و بانک خلاقیت گفت: “ما به دنبال مارک ها و تیم ها در هیئت مدیره در سراسر جهان به تصور جهان بدون طبیعت’. این پروژه با الهام اولیه OMB ایده از ز انور که ما در حال آوردن به زندگی از طریق یک کمپین جهانی.

“ما می خواهیم OMBLES به ایجاد پوستر/آرم/ترجمه/طرح است که چه مارک و تیم شما می دانید و عشق به نظر می رسد بدون طبیعت در آنها است. ما می خواهیم به آنها را نشان می دهد از دست رفته حیوانات و گل و گیاهان و برقراری ارتباط اهمیت حفظ تمام حیات بر روی زمین از طریق عناوین تاثیرگذار کپی.”

یک فیلم نیز راه اندازی می شود تنوع زیستی در روز در ماه مه است که از ویژگی های برخی از محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد شده از این کمپین.

ده تا از کسانی خواهد بود شارت در 4 مارس و قضاوت درام فروشگاه تراشه جوایز 2020 داوران. برنده خوش شانس خواهد بود و نشان داد در جوایز نشان می دهد و با ارائه یک آرزو درام تراشه همراه با 100 پوند پول نقد و مارک کالا. یک دونده تا برنده خواهد شد مارک merch.

درام فروشگاه تراشه جوایز جشن خالص خلاقیت است. اجازه می دهد طراحان این پلت فرم به فراتر از قوانین تبلیغات و همزمان با طبل اخلاق که بازاریابی می تواند جهان را تغییر دهید.

“ما واقعا خوشحال به کار با درام یک بار دیگر به منظور کمک به حداکثر رساندن تاثیر ما آخرین پروژه” توضیح Entwistle. “این کمپین مهم است برای ما و آن را بزرگ می شود قادر به ارائه یک ویژه فروشگاه تراشه جایزه به برنده.

“کار با هم به ما کمک خواهد کرد تا به این کمپین به عنوان بزرگ به عنوان ممکن است و رسیدن به مردم بیشتر در جهت آنها را به اضافه کردن صدای خود را برای این سیاره است. ما می خواهیم این کاربر تولید کمپین جهانی رفتن و اخلاق ‘خلاقیت بدون محدودیت’ کامل است که هر کس خوش آمدید برای شرکت.”

Entwistle افزود: “همه ما می خواهیم از برندهای برای زندگی, کمپین برای تغییر آرم خود را بر روی رسانه های اجتماعی و/یا تغییر آرم خود را در زندگی واقعی با نشان می دهد از حمایت در روز است.

“این ایده است که در مورد همکاری. ما مردم باید به ما کمک کند و به نوبه خود یک ایده اولیه را به چیزی بسیار بزرگتر است. همکاری با یکدیگر ما می توانیم که اتفاق می افتد.”

پیوستن به دنیای حیات وحش روز مبارزات انتخاباتی امروز, 3 مارس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای ورود اینجا را کلیک کنید.

آخرین مهلت برای فروشگاه تراشه جوایز سال 2020 است آوریل 1, ارائه مطالب خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>