در طول امشب (16 آوریل) ‘, Claps, برای مراقبین لحظه در 8 ITV را متوقف زنده تلویزیون برای ارائه یک پیام تند و تلخ از کسانی که مشغول به کار در برابر coronavirus در NHS خط مقدم.

این ادای احترام را ببینید NHS کارگران با تشکر از انگلستان مکان برای اقامت در داخل خانه و همچنین به عنوان ارائه خود را حمایت و عشق در طول این بحران ملی.

یادآوری به مردم برای مراقبت از خود و سلامت روانی در مستند پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت را توصیه عمومی انگلستان به ماندن در خانه بلکه در تماس باشید.

ادای احترام به اوج می رسد با بهداشت و درمان کارگران کف زدن – بهنگام در اتحاد با کسانی که کف زدن در خیابان.

بیمه خدمات درمانی خیریه با هم و ITV امیدوارم که این فیلم را به اشتراک گذاشته فراتر از لحظه ای خود را به منظور گسترش پیام همبستگی. آن را همسان با ITV در NHS بعد که با این نسخهها کار برای برجسته کردن کار حیاتی بریتانیا خدمات سلامت کارگران در مقابله با کروناویروس.

لحظه ای نیز بخشی از تازگی دوباره راه اندازی شد, روانی, سلامتی, ابتکار, از, پخش, انگلیس صحبت کنید که مورد حمایت سازمان های خیریه ذهن و james blaine blog. کمپین همچنان به تشویق بینندگان به اشتراک گذاشتن پیام های خود را از عشق و پشتیبانی; بیش از سه میلیون نفر در حال حاضر گرفته شده اقدام فوری به صحبت با کسی.

کلر فیلیپس, مدیر اجتماعی, هدف در ITV گفت: “این فیلم به ارمغان می آورد با هم سه چیز است که ITV است که ریختن انرژی را به سمت راست در حال حاضر – تشویق مردم به ماندن در خانه یادآوری به مردم در مورد اهمیت مراقبت از خود سلامتی روحی و جشن بیمه خدمات درمانی قهرمانان که انجام می دهند همه چیز برای ما است.

“این خیلی مهم است که مردم همیشه در ارتباط ماندن – این چیزی است که بریتانیا صحبت کنید همیشه مورد – اما آن را به ویژه مهم است در حال حاضر.”

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im