من شده است در حال اجرا یک سازمان مستقل برای بیش از بیست سال و من هرگز احساس خیلی خوش شانس بود مسئول سرنوشت خودم و مردم که برای من کار می کنند. به جای سهامداران به من گفتن آنچه که من باید انجام دهید من می دانم که در این بی سابقه بار, من می توانم انجام آنچه درست است. من کوک کردن به من و اجتماعی شرکت ها مسئولیت و من در حال حاضر دیده می شود متعدد دیگر آژانس مستقل صاحبان در تمام رشته از روابط عمومی خلاق انجام همان.

من امیدوارم که با صحبت کردن در مورد برخی از طرح های ما همه ما می تواند به اشتراک گذاری ایده ها برای محافظت از مردم این کشور است. اما زمانی که ما در حال انجام همه ما می توانیم بدون, بزرگ, عظیم پشت سر ما مطمئنا ما باید فرمان و همان رفتار از مارک های ما به کار با ؟

به عنوان یک بخش صنعت و کسب و کار است همه چیز در مورد مردم آن تجاری تمرکز ما این است که برای سود و نه “” و هر گونه درآمد ما قادر به تولید است که برای تنها هدف از نگه داشتن کارکنان شاغل پرداخت می شود و افتخار می کنیم به تماس با ما کارفرمای خود. از کوچک و بزرگ سازمان های مستقل در سراسر انگلستان من شنیدن مشابه و قلب احساس پیام به کارکنان ما در این با هم”.

این مسئولیت ما را برای کمک به تیم ما به تنظیم مجدد به جدید شرایط کار و به عنوان مثال ما دو بار در روز ارتباطات ایمیل به تمام 250+ کارکنان. یکی رسمی ایمیل است که به سلامت و دستورالعمل های ایمنی کمک می کند تا کارکنان درک محدودیت های عملیاتی کسب و کار و جزئیات آنچه در دسترس به آنها را شخصا به حمایت از آنها از جمله ما مشاوره خط داغ.

و پس از آن وجود دارد غیر رسمی ایمیل ارتباطی که تصویب نور دل رویکرد برای حفظ روحیه و ارواح است. این شامل به عنوان مثال ورزش آموزش از غلاف تناسب اندام لندن که من می خواهم به شدت توصیه می شود به عنوان آن را برای تمام سنین طراحی شده و می تواند انجام شود در هر فضا راهنماهای عملی در مورد آنچه که شما تولید می تواند به توقف و فروشگاه مجازی به موزه تورهای موجود در خط بنابراین شما می توانید برای کمک به خود را گسترش فرهنگی چشم انداز در حالی که نشسته در همان صندلی.

امید به آینده

ما نمی دادن. به عنوان طولانی به عنوان Gekko است که در اینجا و هنوز هم می تواند حمایت خود را از مارک های ما اخلاقی و مسئولیت شرکت به دنبال پس از کارکنان ما از نظر مالی و ذهنی در حالی که ما حرکت احتمالا سخت ترین وضعیت تجاری من همیشه مواجه می شوند در زندگی حرفه ای من.

Gekko عامل با یک با یک “نفر اول” رویکرد اما آنچه در مورد کسب و کار جهانی ما به کار با ؟ در چه نقطه ما به عنوان یک صنعت تماس برندها برای رفتار خود را? و یا آنها مجاز به گرفتن دور با آن است چرا که ما سازمان های مستقل می ترسند که ما هرگز با آنها کار می کنند دوباره ؟

مانند صدها نفر از سازمان های بزرگ و کوچک در سراسر کشور دیده ایم مشتریان کشیدن مبارزات و بودجه یک شبه. در حالی که من تشخیص است که در کوتاه مدت رسانه های خرده فروشی بسته و تجارت الکترونیک است آهسته مطمئنا شرکت های جهانی می تواند بیشتر سخاوتمندانه رویکرد و حمایت از تامین کنندگان خود را به عنوان بهترین آنها می تواند ؟

در درجه اول ارج نهادن به پرداخت از حساب خود تیم اختصاص داده شده به خود را با نام تجاری پوسته پوسته شدن و کردن صرف به جای تعویض آن پرداخت کمترین هزینه برای پروژه بعدی خود و بانکداری در این زمان و یا به اشتراک گذاری سازمان تیم هزینه برای کمک به جریان نقدی. Diageo این هفته اعلام $1m گلدان به کمک آن در تجارت مشتریان از طریق این زمان دشوار است بنابراین ممکن است.

اما من مثل من مطمئن هستم که بسیاری دیگر از صاحبان آژانس دیده می شود هر دو طرف سکه فوق العاده حمایت مشتریان و کسانی که کاملا رک و پوست کنده باید shirked خود را وظیفه اخلاقی و عدم کارگران که به فکر آنها نشان داده مناسب و معقول و صادق با نام تجاری. بی پروا مارک های که به نوبه خود پشت خود را در مسئولیت های خود روابط و همکاران مارک های که باید گفته می شود.

هنگامی که آنها عمل می کنند در این صورت آنها نیز موفق به عنوان مصرف کننده با نام تجاری ارزش آنها را به تصویر بکشد در بازاریابی خود هستند نقطه مقابل ارزش نام تجاری آنها تجارت است. به عنوان احتمالا شما می توانید بگویید من در تلاش برای فریاد زدن نام و شرم اما زمانی که خود را با نام تجاری تبدیل شده و بیش از میلیاردها سال گذشته این نوع از وقت شما را به انجام کمی خود را و حمایت از نه به نوبه خود پشت خود را در سازمان است که کار سخت را برای شما.

دانیل Todaro, MD, Gekko

// در این مقاله برجسته

Gekko

Gekko کامل زمینه خدمات آژانس بازاریابی تخصصی در اتصال با مارک های مصرف کنندگان در خرده فروشی در سراسر انگلستان و ایرلند.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im