جکسون پارک باید اوباما پارک

این امر می تواند بزرگ به تغییر نام برخی از شیکاگو پارک به عنوان خواهان در سان تایمز سرمقاله. من می خواهم شروع با جکسون پارک که من می خواهم برای تغییر نام, باراک اوباما, برای اولین بار مرد سیاه پوست به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

من نمی خرید داستان در مورد چگونه جکسون پارک کردم نام خود را — که مقامات پارک در سال 1880 خواسته عمومی برای انتخاب یک نام که انتخاب جکسون. این ایده از شهردار در آن زمان Carter Harrison Sr. و مرکز شهر سیاستمداران است.

بله زمان آن رسیده است که به تغییر نام پارک برای اوباما. به عنوان بخشی از این من امیدوارم که رئیس جمهور سابق متوجه اهمیت پارک های عمومی و فضاهای عمومی و حرکت خود را از ریاست جمهوری اوباما مرکز برای هر تعداد از مکان های دیگر — در خارج از پارک.

ما باید در حفاظت از این پارک های تاریخی است. آنها در خدمت مردم و طبیعت و سزاوار حفاظت از ما.

راس پترسن
رییس جمهور سابق جکسون پارک شورای مشورتی 1993 – 2010

ارسال نامه به: [email protected]. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

‘هاید پارک را بسیار خود را’

من بدین وسیله ارسال که داگلاس پارک بود تغییر نام داد و برای فردریک داگلاس با اضافی “S.” و جکسون پارک باید تغییر نام داد, اوباما, پارک, پس از هاید پارک بسیار خود باراک اوباما اولین رئیس جمهور آمریکا است.

علاوه بر بوکر تی واشنگتن و شهردار عزیز هارولد واشنگتن باید در نظر گرفته برای این افتخار است.

وزیر Robert W. Garnes شرق چتم

عادلانه بود به استفان داگلاس

در فراخوانی برای تغییر نام Stephen A. داگلاس پارک سان تایمز به رسمیت می شناسد نقص از قرن 19 سناتور اما مشرف فضائل.

داگلاس به رسمیت شناخته شده است که برده داری بود “لعنت فراتر از محاسبات” در هر دو سفید پوستان و سیاه پوستان و نظرات خود را در مورد “محبوب حاکمیت” تصفیه شده بودند تلاش برای محدود کردن گسترش آن. هر چند او متعلق به کشت و زرع بود و جورج واشنگتن است. ما باید تغییر نام پایتخت کشور شهر ؟

پس از سال 1860 انتخابات داگلاس ملاقات با رقیب سیاسی آبراهام لینکلن و به طور کامل پشتیبانی لینکلن نمایش در برابر تجزیه طلبی و حفظ اتحاد است که در نهایت به پایان رسید و برده داری.

لری Vigon, Jefferson, پارک

نشان می دهد Kaepernick پول

مربیان و صاحبان عذرخواهی به khezri برای منع او از فوتبال شد. او و هم تیمی اریک رید تا به حال جسارت را به زانو در هنگام پخش سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

Kaepernick ممنوع شد از فوتبال است. رید را دوباره بازی کرد اما در حد حقوق و دستمزد پایین تر از او قبلا به دست آورده است.

اگر صاحبان واقعا “متاسفم” آنها باید به هر کار و باز کردن کیف پول خود را برای جبران درآمد از دست رفته توسط این دو است. هر چیزی کمتر است pandering به فضای فعلی در ایالات متحده با هیچ واقعی نشان می دهد ندامت. هیچ راهی بهتر برای نشان دادن تغییر قلب از نهایی که نماد صداقت: تاشو سبز.

کارن واگنر نورد مرغزار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im